Treść opublikowana przez KANAL
-
[ALL B5] Kubły Recaro w miejsce oryginalnych standardowych foteli.
Krolu, ma jedną sztukę z b6 cabrio :gwizdanie:, a te co wkleiłeś kosa, choruje na te fotele w materiale, ale 1/4 wartości auta za stołki nie dam ja nie wiem dokładnie z czego jest mój fotel... ważne, że pasuje idealnie pod moją tapicerkę (tak więc nie może być z b6 bo tam nie było takiego wzoru tapicerki - prędzej z b4 cabrio - one były produkowane do 2000 roku - ale to domysły) i wszedł w szyny bez problemu.. a cena ze ten komplecik wcale nie jest przesadzona moim zdaniem... 1 szt. nowa takiego fotelu kosztuje w granicach 5-6 tys zł... - więc 3 k zł za taki komplet to nie dużo w dodatku trudno coś takiego upolować Z takimi fotelami byl polift anglik w sedanie za 6000 zl do negocjacji... z waznymi papierami i mozliwoscia zarejestrowania auta. Mail podlokietnik, ladne felgi wz. S4, zegary z FIS... motor 1.8T. wiec 3 tys za te fotele to jednak zadna okazja.
-
[B5 ABC] Jak pozbyć się tych błędów
Oczywiscie ze sa zalezne od Ciebie... mieszanka spalania reguluje sonda lamba. A po ktorej stronie jest... nie mam pojecia. Nie mialem potrzeby do tej pory wchodzic pod auto i przygladac sie sondzie
-
[B5 ABC] Jak pozbyć się tych błędów
Skoro blad Lambda to byc moze cos z sonda nie tak. Wydawalo mi sie ze przez LPG lapie Ci takie bledy - czesto blad lambda zdarza sie w samochodach z LPG jednak wtedy nie ma zadnych skutkow ubocznych oprocz bledu na 'papierze'.
-
[ALL] Która V6 najbardziej żywotna?
Co do glownego tematu... wybierz najbardziej zadbana sztuke bo jesli auto dla ojca to czy to bedzie 2.6 czy 2.8 30V to bez roznicy. Mocy dla niego w kazdym bedzie wystarczajaco. Ja mam 2.6 i jestem bardzo zadowolony i co z tego ze 1.8T jest tuningowalny jak ja przy 180km/h nie slysze silnika... to samo przy mniejszych predkosciach na niskich biegach (wysokie obroty). Motor jest elastyczny - ponad 200Nm. Oleju od wymiany do wymiany dolewam litra i tylko dlatego ze Vka lubi jak na bagnecie jest ponad polowa stanu. Inaczej od wymiany do wymiany przeplilbym oleju od maks do min ale szkoda mi motoru.
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
Jakbys chcial Celice to znam zdrowa sztuke... http://moto.allegro.pl/item1033803805_najladniejsza_na_allegro_celica_gti.html Idzie lepiej od serii -motor zdrowy. Bardzo fajnie sie prezentuje... do zrobienia lozysko prawy przod i wiem ze wlasciciel stara sie to zrobic przed sprzedaza. Znam tez ladna mazde mx-3 1.8V6 K8 ale to raczej autko dla kobiet. A jesli chodzi o coupe Hondy kiedys chorowalem na accorda coupe, dokladnie taki model: http://moto.allegro.pl/item1022398369_accord_coupe_2_2_lpg_najladniejsza_na_allegro.html niekoniecznie ten egzemplarz ale np ten wyglada ladnie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13077075
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Zduńskiej Woli... Pb95 - 4,83
-
Problem z allegro
Wystaw mu negatywa... napisz ze cwaniakuje, zeby sprzedajacy jak i kupujacy uwazali na niego. Jest nie mily, wulgarny i nie kulturalny. I nic sobie z tego nie rob... trzeba byc czlowiekiem. Ja tez zyje po czesci z allegro (dorabiam od czasu do czasu) i raz kupilem tel po okazyjnej dla mnie cenie. Gosc zadzwonil, powiedzial ze cena jest za niska, ze sprzedal tel poza allegro. Wystawil mi komentarz pozytywny. Ja nie wystawilem zadnego, powiedzialem mu ze okej, ze zapominam o sprawie. Trza byc czlowiekiem. Ja na momencie negatywa bym mu wystawil. A jak on wystawi Tobie to na neigo odpowiedz. Masz takie prawo skomentowac komentarz.
-
Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
To może masz namiar na jakąś fajną tańszą kwaterę na przełomie lipiec sierpień? Może być na PW.
-
Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
też w te wakacje planuję Mielno Które kluby polecasz?? W kilku klubach bylem... dwa lata z rzedu i wygrywa jednak SENSO. W tym roku tez uderze do Mielna. Jak beda dzieci plakac bede myslal o czyms spokojniejszym chociaz kilka razy bylem w Dzwirzynie i tez bylo przyjemnie.
-
Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
OOoo I o to mi chodzilo Za chwilke pisze PW. Dzieki za namiar.
-
Paliwo po pięć złotych!
... w koncu kilku zlodziei mniej. Szkoda reszty porzadnych ludzi. Powinno sie o tym mowic glosno, najlepiej na wiejskiej zaraz ktos moze mowic ze tam byly glowy rodzin itp ale byli tam polityy ktorzy cos obiecuja wyborca itp maja sluzyc im a jeden z drugim tylko o wlasna kieszen dbac potrafi i obywateli ma w pupie to my tez powinnismy miec go w pupie Iro Zawsze mozna sprobowac A niech sobie mówią o głowach rodzin. Jak całe rodziny giną na drogach to o tym nie mówią. Tak samo o stewardesach nie mówili czy pracownikach BORu albo o pilotach. Ci wymienieni byli jacyś gorsi? Człowieka US ściga za parę złotych a te ku**y kradną na każdym kroku nic sobie nie robiąc z obywateli. I wku**ia mnie to 40tys odszkodowania dla każdej z rodzin czy 20mln zł przeznaczone na pogrzeby. Jaja jakieś... czy ktoś pyta się rodzin ofiar wypadku czy byli ubezpieczeni? Do ZUSu po zasilek pogrzebowy i grzebac a nie jakies ku**a pieniadze. Rozumiem tym potrzebującym, rozumiem załatwić transport do Rosji w celu identyfikacji ciał, transport do kraju ale ku**a odszkodowania za nieubezpieczony lot? Śmiech i kradzież w biały dzień. No ale żony i rodziny muszą spłacić kredyty, posłać dzieci do prywatnych szkół itp. itd. Pytał by się ktoś biednego przeciętnego Kowalskiego czy ma pieniądze? Wg. konstytucji każdy powinien być traktowany jednakowo. Czy teraz jeśli ktoś z mojej rodziny, albo ja (odpukać) zgine w wypadku to dostaniemy 40tys. zl? Gorniccy ktorrzy zgineli w kopalni? Ludzie w hali w Katowicach? Powodzianie? No dobrze że Wam bogaczkom tak dobrze w Polsce. Zawsze mogłoby być gorzej. Jak w Afryce.... Okradają Nas i tyle.
-
Paliwo po pięć złotych!
I to by bylo naprawde dobre rozwiazanie... moja pierwsza mysl jak uslyszalem o katastrofie... w koncu kilku zlodziei mniej. Szkoda reszty porzadnych ludzi. Powinno sie o tym mowic glosno, najlepiej na wiejskiej
-
Paliwo po pięć złotych!
Jak ktos zarabia z 4 tys PLN na miesiac to moze tak do tego podchodzic. Gorzej jak ktos zarabia 900PLN, musi oplacic dom a do pracy dojezdza autem. I ok 2 godz pracuje na to zeby dojechac i wrocic. Ale wiecej takich jak Ty... to bena bedzie i po 7zl bo przeciez ludziom to nie przeszkadza. Jak ktoś zarabia 1000zł to raczej nie kupuje Audi bo to ogólnie drogie samochody i najtańsze w utrzymaniu nie są :gwizdanie: Niech nikt nie płacze bo kupując nasze furmany każdy liczył się z kosztami utrzymania i eksploatacji A jak je kupowaliśmy to na pewno benzyna nie była po 3zł Jak ktos zarabia z 4 tys PLN na miesiac to moze tak do tego podchodzic. Gorzej jak ktos zarabia 900PLN, musi oplacic dom a do pracy dojezdza autem. I ok 2 godz pracuje na to zeby dojechac i wrocic. Ale wiecej takich jak Ty... to bena bedzie i po 7zl bo przeciez ludziom to nie przeszkadza. Jak bym zarabiał 4 tys. to bym nie jeździł tym co mam, bo by mnie nie było na to stać. Jak ktoś zarabia 900 pln i ma jeszcze dom na utrzymaniu to niech do roboty dojeżdża rowerem jak go nie stać zapłacić więcej 1 -1.5 zł dziennie. Więcej takich narzekaczy jak Ty... to ulice mniej zakorkowane , średnie spalanie mi spadnie i ja będę mniej wydawał na paliwo. A tak ogólnie to Ty myślisz , że mamy jakikolwiek wpływ na cenę paliwa ? Chyba się mylisz i to grubo. Każdy tylko potrafi narzekać a i tak wiadomo , że nic z tym się nie zrobi , więc po co się stresować. Mniej stresu to dłużej człowiek żyje. Popieram. Nikt nie zmusza Cie do jeżdżenia audi w benzynie... są tańsze środki lokomocji - marudzenie ze zarabiam 900zł i nie stać mnie na benzynę po 5 zl... no sorry socjalnego na dojazd do pracy Audi nie dostaniesz... tak wiec może pora pomyśleć o zmianie branży Jesteśmy w Unii, to i ceny mamy unijne (porównajcie sobie wysokość akcyzy - narzucanej przez UE - w europie i stanach) z drugiej strony, niestety zarobków "unijnych" nie mamy (w większości) i tutaj powinniśmy chcieć coś zmienić, bo pieniądze da się zarobić... tylko trzeba chcieć. Jak słyszę narzekania typu "bo jo mom tysionc czista" to nóż się w kieszeni otwiera. Jak się nie podoba, to coś z tym zrób... Gdyby nie było mnie stać na bene nie jeździłbym V6 w benzynie. Nigdzie nie pisałem, że ja zarabiam 900 ale mieszkam w małej miejscowości i wiem dobrze ile ponad 50% ludzi zarabia. A co do kombinowania... fajnie jest pokombinować. Fajnie jest przyrobić parę złotych tylko u Nas podatki płacimy od podatków a sprzedać coś z zarobkiem... niech tylko dowie się US Mi chodziło o to że rok temu tankowałem Audi po 3,30zł... cena za baryłkę była podobna, wartość złotego w stosunku do euro i $ również. Więc? R**ają Nas jak chcą i kiedy chcą. Paliwo nie jest takie drogie bo w UE kosztuje ok 1.5euro? Tylko ile tam np. Niemiec ma emerytury albo ile wynosi najniższa krajowa? Bo chyba nie 200euro. Tam można (300km ode mnie) a u Nas się nie da. Złodziejstwo jedne wielkie i tyle. A żeby od Was bogacze się szczęście kiedyś nie odwróciło bo o to nie trudno i będzie kupa. Tico w gazie Wystarczy przeliczyć ile Niemiec kupi beny za wypłatę a ile my. Przynajmniej 4 razy mniej.
-
Paliwo po pięć złotych!
Jak ktos zarabia z 4 tys PLN na miesiac to moze tak do tego podchodzic. Gorzej jak ktos zarabia 900PLN, musi oplacic dom a do pracy dojezdza autem. I ok 2 godz pracuje na to zeby dojechac i wrocic. Ale wiecej takich jak Ty... to bena bedzie i po 7zl bo przeciez ludziom to nie przeszkadza.
-
[ALL B5] Dzielone lampy DEPO wz. S4 - silniczKI do elektrycznej regulacji.
Witam, coraz częściej zdarza mi się wozić pasażerów a że mam HIDy nie chciałbym oślepiać innych jak mam zapakowany samochód. Ręczną regulację mam ale nie sprawdza się to w moim przypadku ponieważ co chwile musiałbym grzebać śrubokrętem pod maską... w Audi nie wypada takich ceregieli robić Lampy DEPO, dzielone, wzór S4 posiadam już od dłuższego czasu. Silniczki ze starych lamp (i Valeo i Bosch) niestety nie podeszły do tych lamp i stąd ten temat i stąd moje pytanie: Czy ktoś kto posiada dzielone lampy DEPO wz. S4 dopasował jakieś silniczki które pasują bez większych przeróbek do w/w lamp? Proszę o odpowiedzi właścicieli takich lampek. Przejrzałem forum dość dokładnie. Napotkałem się z informacjami że silniczki od Punto 2 podejdą do lamp DEPO jednak ktoś zaznaczał, że tylko do zespolonych. A może jednak nie ? Może ktoś uruchomił elektryczną regulację w DEPO wz. S4? Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Kierownica z A8 do B5 1995r.
I śmiało mogę napisać że kierownica z A8 pasuję P&P do Audi A4.
-
[ALL B5] Kierownica z A8 do B5 1995r.
Odpisal... 17mm wiec pasuje czy nie? Bo napisal jak w wiekszosci audi do 99 roku a ja nigdzie nie moge znalezc ile ma mm maly wieloklin. Moze slabo szukam ale po kilku piwkach jestem Znalazlem na forum ze maly to wlasnie 17mm tylko przewinal mi sie temat gdzie ktos pytal o to czy pasuje kiera od a8 i odpowiedz byla ze moze byc problem z tasma poduszki... ciekawe czy w razie czego moglbym przelozyc z czteroramiennej.
-
Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
Witam. Jak co roku zamierzam spędzić kilka dni nad Naszym polskim morzem - na przełomie lipiec sierpień. Chciałem spytać czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsce? A może któryś z klubowiczów ma dostęp do fajnych domków/pokoi w dobrych cenach? Ja dwa lata z rzędu byłem w Mielnie i chętnie bym tam wrócił jednak jak ktoś ma ciekawą propozycję to chętnie rozpatrzę. Mile widziane jakieś linki.
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Hella Daytime Running Light
Z policmajstrami jak z kazdym innym mundurowym, sam nim jestem (nie policjant) wiec wiem jak jest. To tez czlowiek, czasem 'postrzelony', taki ktoremu zona rogi przystawia nikt go nie kocha, ktory uwarza ze jest najmadrzejszy itp itd... Nie ma racji ale probuje udawac cwaniaka. Niech Ci udowodoni na kwicie ze nie mozesz miec takich lamp. Po to wymyslili normy E i inne zeby na nie zwracac uwage.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Po zakupie wygladalo dobrze Inaczej bym nie kupil Znajdz jakas a4 tam na czesci Zeby miala podlokietnik, kiere trojramienna... bo z loczkiem sie czlowiek nie dogada
-
[ALL B5] Kierownica z A8 do B5 1995r.
Wyslalem maila do niego, czekam na odpowiedz... gdzie tam widac fragment tasmy? Czy to joke ze po tym foto nic sie nie stwierdzi? Ksztalt poduchy podpowiada ze to maly wieloklin jednak to nie a4.
-
bura sukA / wiejski mod str3
No ja slyszalem ze juz sie buja a bujac sie bedzie jeszcze lepiej ;D nie wiem jak tam gienek wywiad przekazuje inf ale narazie jest zrobiony tylko program, na 142km i 320nm ale sa plany na wiecej gratow tylko nadal zastanawiam sie czy brnac dalej w ten temat mysle ze teraz lepiej bedzie zajac sie modzikami optycznymi. wyscigowka typu gienek celica to to nie jest i chyba nigdy nie bedzie ale jak na traktor to daje rade, po tym koksie stala sie duzo mocniejsza na dole, i powyzej 100km/h np na 5tce wyraznie lepiej idzie, nie sadze jednak zeby bylo to jakies objawienie na ceramicznej bo i tak mazda pomimo 30km i 150nm mniej miala lepiej 0-100 tak opony mam chyba jakies ch kupilem je tylko dlatego ze sprzedawali je znajomi Polacy, mialem nowki ch w cenie uzywek np dunlopa. narazie zrobilem jakies 2-3tys km i na suchej i mokrej nawierzchni i daja rade :gwizdanie: Nie chce mi się wierzyć, że jedzie gorzej od efki. Może jest inne odczucie bo w efce czułeś się jak na ziemi a tutaj jest dużo wyżej... chyba, że 18stka zabiera troche mocy.
-
bura sukA / wiejski mod str3
No ja slyszalem ze juz sie buja a bujac sie bedzie jeszcze lepiej ;D
-
[ALL B5] Kierownica z A8 do B5 1995r.
Tez mi na taka wyglada ale strach ryzykowac 350zl.
-
[ALL B5] Kierownica z A8 do B5 1995r.
Witam. Znalazłem kierownicę trójramienną za fajne pieniądze jednak pochodzi ona z A8, rocznik ok. 95-97. Czy ktoś ma wiedzę lub po foto potrafi stwierdzić jaki ma wieloklin?