Treść opublikowana przez KANAL
-
[B5 AFN] Avant. Zacieka podsufitka
W pierwszym moim aucie mialem doslowie w tym samym miejscu zaciek. Ale nie bylo to Audi a japonczyk... 323 f BG. Woda leciala przez przednia szybe... korozja pod uszczelka w lewym gornym rogu. Jednak wlasnie o odprowadzeniach wody mowili mi wtedy koledzy na forum mazdy. Moze w Audi w lewym slpuku masz odply od szybera? Rozbieraj i szukaj.
-
Bordo pocisk!!!
Jak dobrze sprawdziles to swietnie. Czasem jakis pedant przestraszy sie drugiego lakieru albo odbrobiny szpachli i obsmaruje autko w ZK. A nie wiadomo co sie z autem stalo. Czasem warto wziac mimo ze cos bylo robione. Prawdziwych bezwypadkow jak na lekarstwo. Sam swiadomie kupilem audi ktore kiedys mialo jakas przygode z przodu... nie zaluje do tej pory i nawet nie mysle sprzedawac.
-
A4 2.8 quattro
Ja zdjalbym hak, zalozyl lampy przod tyl po 2 lifcie, do tego xenon 4300, ew. 5000K i auto by odmlodnialo.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
To jest lampka za 220 z allegro, w ASO 196zl. Takiej alternatywy chyba sie nie znajdzie. Zanim kupilem przepatrzylem chyba kazde forum samochodow grupy VAG i czy to do Skody czy do Seata chlopaki zakladaja wlasnie ta lampke od W8. Wersja z szyberdachem jest conajmniej 50zl drozsza. Nr takiej lampki z szyberdachem dostepny jest na pewno na forum Seata Leona. Nie dosc ze jest droga to nie pasuje P&P... tzn nie mozna jej przykrecic, 3ma sie na slowo honoru tylko na zaczepach. Ja je troszke poprawilem i siedzi bardzo dobrze. To takie info jakby ktos zastanawial sie nad kupnem.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
daj foto tej lampki, i jakie koszta, mozer byc na pw Za widoku: Po zmierzchu: Na gale czekam. Bedzie w przyszlym tygodniu. Przy okazji zostanie skrocony lewarek. Pewnie gdybym zamawial drugi raz, zamowilbym zwykla skore bo troche nie pasuje do kierownicy ale w srodku jest juz przyjemnie i swiezo. Za widoku: Po zmierzchu:
-
[INNE] Boczki z wersji europejskiej do anglika
Tapicer powinien pomoc w tym przypadku... nic innego nie wymyslisz. Oczywiscie musisz znalezc panele z anglika a on przelozy obicie albo zrobi nowe na wzor recaro.
-
[B5 ATJ] Po zatankowaniu do pełna -paliwo ciekło
Wyjmij wszystko z bagaznika... chodzi mi o podloge i zobacz czy nie masz mokro - odkrecony dekiel pompy paliwa spowodowal u mnie wyciek wlasnie kiedy zalalem do pelna. Nie wiem jak sie odkrecil skoro mechanicy do jego odkrecenia uzywaja specjalnego klucza albo maja swoje patenty bo tak od siebie odkrecic ten dekiel nie jest latwo.
-
[B5 ABC] Pakiet oświetlenia w podsufitce.
Ciekawe jak to swieci w nocy... czy nie przeszkadza kierowcy i czy diody swieca na tyle mocno zeby oswietlic tunel srodkowy. Ja zamontowalem lampke z VW W8. Efekt lepszy ale ponioslem nie male koszty... prawie 250zl
-
Fotografia - jakim sprzętem osiągnąć taki efekt
Niekoniecznie Byly lustrzanki na klisze i robily i robia przesliczne zdjecia jednak technika idzie do przodu i mamy w tej chwili cyfrowe lustrzanki. Ja piszac cyfrowka mialem na mysli aparat kompaktowy.
-
Fotografia - jakim sprzętem osiągnąć taki efekt
przeciez to normalne zdjecie, nic w nim nie ma niesamowitego oprocz (prawdopodobnie) uzycia statywu A ja jestem przekonany ze foty zrobione sa lustrem. Delikatne rozmycie tla ktorego niestety nie uzyskamy zwykla cyfrowka. Poza tym niektore zdjecia wnetrza zrobione przy uzyciu innego, szerokokatnego obiektywu. Nie ma opcji zrobic takich fot cyfrowka. Na pierwszym foto w galerii widac w tle Renault Kangoo... fotografa. Gosc zlapal dobra fuche i wielu handlarzy z Plocka i okolic korzysta z jego uslug.
-
Bordo pocisk!!!
Byla byla... i ktos jej bardzo duzo nawytykal w zakupie kontrolowanym. Podejrzewam ze od tamtej pory nie zmianiala wlasciciela bo fotki w ogloszeniu byly ciagle takie same.
-
Fotografia - jakim sprzętem osiągnąć taki efekt
Tylko ze Ty zrobiles zdjecie w trybie macro z bliskiej odleglosci... zrob foto z odleglosci powiedzmy 3-5 metrow tak zeby ostre bylo tylko to co znajduje sie w srodkowej odleglosci albo na pierwszym planie. Cyfrowka niestety jakos tego nie widze.
-
[A4 B5] Białe zegary.
Zauważcie że białe zegary zawsze połączone są z aluminiowymi dekorami.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Na gale czekam. Bedzie w przyszlym tygodniu. Przy okazji zostanie skrocony lewarek.
-
[B5 1Z] Granatowa niunka ;-)
Do planow dodalbym zmiane kierownicy i mieszka zmiany biegow.
-
Montaż podświetlanej gałki zmiany biegów by Hincó
Mialem taka galke w BMW E36 - 40tys km, 2 lata i naprawde nic sie nie wytarlo. Zadne szkielka nie wypadaly itp. itd. Ja osobiscie bylem jak najbardziej zadowolony. Raz cos sie z kabelkiem stalo bo czasem swiecila czasem nie ale to zadna wada fabryczna. Poprawiony prad i dalej swiecila i wygladala jak powinna. W tamtym tyg. zamowilem taka do B5.
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
W S4 w fotelach RECARO i kubelkach - niebieskie wnetrze. Jak na moje to jest alcantara.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Ciesze sie bo stara byla przytarta a ta odmlodzila troche wnetrze... w sumie jak ogladal stara to polecal mi ja pomalowac i powiedzial ze jeszcze nikt w tak dobrym stanie nie oddawal kierownicy do szycia a ze troche inaczej podchodze do samochodu niz wiekszosc jego klientow musial sie za to wziasc. Z ciekawosci przejrzalem allegro i oferty dot. obszycia kierownicy. Niestety kazda oferta ma kilka zdjec roznych kierownic i czesto 3 sa ladne, a na jednej jest jak u mnie takze pewnie blad w sztuce. Jakbym oddal do JavaCarDesigne albo innej cenionej byloby lepiej tylko wydac od 250zl w gore za obszycie kierownicy to juz troszke przeginka.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Mi sie podoba a to jest najwazniejsze . Ogladalem kilka z eco skory i nie ma porownania do naturalnej. Nie jestem tapicerem wiec nie wiem czy powinno byc tak czy inaczej, czy jest wystarczajaco naciagnieta czy za bardzo zmarszczona - nie znam sie na tym. Wybralem najbardziej poleconego tapicera w obrebie 30km takze wierze mu ze wytrzyma to tyle ile bede jezdzil autkiem. Znaczek mu wybaczam, nie jezdzi Audi wiec ma prawo nie wiedziec.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Wrzucam obiecane fotki kiery.... wlasnie zauwazylem ze tapicer odwrotnie wsadzil znaczek eSki Jak bede w jego rejonach dam do poprawienia. Chyba ze znaczek jest wciskany? Wyciagal ktos ten detal? Moze sam bym zamienil.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Czekam do 16 na klucze zeby odkrecic porzyczona i przykrecic obszyta kiere. Brat zabral do pracy skrzynke z narzedziami i lipton.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Stoi wysoko bo... pierwsze moje auto bylo na glebie i powiedzialem sobie nigdy wiecej ale powoli zaczynam myslec o 1BE. Właśnie odebrałem kierownice... bajka, struktura skóry niestety różni się od struktury poduszki ale poza tym jestem bardzo zadowolony. Jak tylko założę będzie foto. na poduszce masz skore? Nie nie, zle zrozumiales, ja tez zle napisalem Chodzi o to ze struktura materialu poduszki (plastik) nie jest tak gladka jak skora ktora jest obszyta kierownica.
-
Plastik w audiolach jest badziewny.....
Zawias schowka to bolączka modelu B6 i B7... natryśniętej gumy też nie miałeś na tunelu środkowym bo mieliście wszystkie z pierwszych lat produkcji... po I lifcie zastosowano taki patent i niestety ładne to to jest jak jest nowe. Ja się ciesze że mam przedlifta jeśli chodzi o tunel środkowy
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Stoi wysoko bo... pierwsze moje auto bylo na glebie i powiedzialem sobie nigdy wiecej ale powoli zaczynam myslec o 1BE. Właśnie odebrałem kierownice... bajka, struktura skóry niestety różni się od struktury poduszki ale poza tym jestem bardzo zadowolony. Jak tylko założę będzie foto.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Doszedł kolejny gadżet... końcówka wydechu. Mimo że stara ori została dość dobrze spolerowana i wyglądała świeżo była zbyt delikatna. Zmieniłem również lampkę podsufitówki na tą od VW W8 - podświetlane przyciski i dwie diody. Czekam na przesyłkę z gałką podświetlaną - wzór S-Line , zobaczymy czy chociaż trochę będzie przypominać tą od S3 czy S4 B6 - przy okazji zostanie skrócony drążek zmiany biegów o jakieś 2cm. Dzisiaj odbieram obszytą kierownicę - zwykła skóra połączona z perforowaną.