Treść opublikowana przez KANAL
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
Tylko ze ty masz ACK 5v 193KM, to juz troche inny motor. Ja naczytalem sie o stozku do ABC 2.6 V6... zreszta duzo jest na tym forum w dziale silnik.
-
Zima kontra nasze niunie:)
-22 po 26h godzinach stania odpalil od strzala. Chyba katalizator sie konczy bo jak jest zimny cos slychac spod spodu (metaliczny dzwiek w okolicy katalizatora). Nawet nie bylo magicznego piiii (slaby prad z aku). Jedyny problem to straszne skrzypienie jakby gumy przy mocnym skrecie w lewo przy malej predkosci. Np parkowanie na parkingu. Ale na wiosne jak nie przejdzie dopiero bede szukal przyczyny. Poza tym ciagnalem dzisiaj E46 320d 150KM (2002r) - odpalila i zgasla po minucie i juz nie bylo bata zeby ruszyla. Az milo bylo pociagnac o 7 lat mlodsze BMW.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Ogloszenie na otomoto to ok 10PLN na 14dni, zawsze mozna wystawic cene ktora by mnie satysfakcjonowala ale nawet jakby sie sprzedala... znalezc dobre auto to jest problem, a wpakowac sie na mine nie jest trudno. Jak slysze ze znajomi maja problem z np. E46 2.0D i 136KM i 150KM (po lifcie)... a to pompa paliwa, a to paliwo zamarzlo w te mrozy, a to termostat, przeplywomierz i kupe innych pier**l. Jako nastepne autko marzy mi sie E39 albo A6 C5 jednak szukac takiego ponizej 20tys zl to tak jakby ktos mi powiedzial ze chce kupic A4 ponizej 10 tysiecy... napewno bedzie to parch... dlatego zostaje przy tym co mam. Dzisiaj odpalila od strzala, chodzila troszke glosniej (chyba slychac katalizator) i piszczal brzeczek w zegarach (slabe ladowanie) ale przy - 20stopniach mozna mu wybaczyc.
-
[B5 AFN] A4 sedan by superman
Moze angeleyes'y ogladal na allegro a nie ori poliftowe
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
O BMW wiem duzo, mialem E36 i w sumie dalej mam bo zarejestrowane jest na mnie, jezdzi brat. Zarejestrowany jestem na BMW Klub Polska i innych forach. Mozesz napisac tutaj albo na priv co to za e39, z jakim motorem, rocznik i cena? Niestety zaczym bym sprzedal Audi pewnie beemka ucieklaby sprzed nosa. A druga sprawa... nie wiem czy chce ryzykowac bo mam dobra zadbana i nie brzydka sztuke ktorej brakuje tylko ori podlokietnika, zegarow FIS i kierownicy z eSy. No i chodzi mi po glowie tapicerka... alcantara + skora chociaz moja ori ma leciutkie przetarcie tylko w jednym miejscu.
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
Dokładnie Ja myślę czy na wiosnę nie założę sportowy filtr powietrza K&N w 2.6 V6 jest wkładka natomiast można zrobić stożek bez większych problemów tylko jaką opcję wybrać Naczytalem sie o stozku do ABC i wszyscy podaja linki i twierdza jednoznacznie ze tutaj inzynierowie z niemiec tak zrobili dolot ze stozek tylko zamuli autko... chyba ze bardziej interesuje cie dzwiek niz osiagi. Ja pozostalem przy ori dolocie.
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Klikasz na CYTUJ w poscie kolegi ktorego chcesz wkleic wypowiedz i robi sie to dalej z automatu. Co do silnika, wbrew opinii innych ktorzy nie mieli ABC moja sztuka pali tyle ile w podpisie - mozesz kliknac sobie na spalanie i otworzy Ci sie moje konto na MOTOSTAT a tam kilkanascie tankowan do pelna przez rok czasu. Ja swoim ABC zrobilem 20tys km i zlego slowa nie moge powiedziec. Co do osiagow, zdrowe ABC daje rade chociaz wiadomo ze z czasem brakuje.... ale brakuje tez wlascicielom S4 po jakims czasie Napisz, jesli to nie tajemnica, ile zaplaciles za autko? Moze byc na PW, na wiosne jak fundusze pozwola bede myslal o zmianie na E39 lub A6 C5 ale jak widze A4ki w okolicy 10tys to az mi sie slabo robi jak mam pomyslec ze z takim wyposazeniem i w dobrym stanie mialbym oddac za takie psie pieniadze.
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
Podoba mi sie... na taka chetnie zamienilbym swoja. Zamiast drewna poszukalbym dekorow z S4 (carbon).
-
RIM 8520 - Blackberry. Może ktoś ma? Chce kupić i oczekuje podpowiedzi
Skoro chcesz qwerty poszukaj info o Samsung'u i780 ... ma klawiature qwerty i bardzo fajny bajer... touchpad.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja wczoraj bylem na Ciacho i... plytki, pusty, jak to polska komedia ale smialem sie przez 3/4 filmu takze nie zaluje ze pojechalem. Z kobietka mozna smialo obejrzec.
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
Masz nauczke na przyszlosc... takie rzeczy zalatwia sie samemu. Trzeba bylo umowic sie ze sprzedajacym ze chcialbys antene kupic ale bedziesz przejazdem w krakowie i chcialbys odebrac ja osobiscie. Ja juz kilka razy przekonalem sie ze mundurowi - niebiescy to straszne leniuchy i nic nie robia sobie z naszej szkody. Mi koles urwal lusterko na parkingu, mialem swiadka ktory siedzial w samochdzie obok i rozpoznal sprawce, na komendzie kazali przyjsc nastepnego dnia (bylo ok 23) bo o 23 nie beda budzic sprawcy... wyszedlem z komendy, zalatwilem numer do sprawcy (male miasto - nie problem)... wkrecilem go ze za chwile pojawie sie z policja albo sami sie dogadamy, rozmowe nagralem, sprawca przyznal sie do winy przez tel. Jakos sprawe zalatwilismy... Najlepsze jest to ze dzwonilem pod komisariatem i policjant wyszedl za mna i w momencie kiedy uslyszal ze wkrecam sprawce wizyta policji zaczal mnie straszyc paragrafami. Wysmienialem go i odjechalem.
-
RIM 8520 - Blackberry. Może ktoś ma? Chce kupić i oczekuje podpowiedzi
Skoro chcesz funkcjonalny telefon a nie jestes zdecydowany BB to moze cos z Windows'em na pokladzie, chociazby OmniaLite albo Omnia.
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
Znajdz swiadka za pare $$$, moze byc przeciez z wroclawia albo okolicy albo jakis uzytkownik forum znajdzie czas i mogl znalezc sie na tej stacji
-
[B6 ALT] Głuche stuki i pukanie podczas wolnej jazdy
W BMW E36 jest ten sam efekt.
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
A ja mam inna propozycje... moze ktos kto posiada taka lampke poda nr czesci, cos czuje ze taniej bedzie w ASO niz na allegro (220zl).
-
Ślisko
Powiedzcie kto bedzie sprawca takiego zdarzenia jak te w szczecinie? Kto dostanie mandat? Niezastowali predkosci do warunkow? Przeciez tam jest sam lod, moim zdaniem zarzadca drogi powinien poniesc konsekwencje. To samo jest u mnie w miescie na glownym skrzyzowaniu... ciezko wyhamowac nawet jadac 20km/h i kto ponosi wine za wjechanie w pupe... ehhhhhh, dodam ze nikt tego skrzyzowania nie posypal od piatku a mamy czwartek
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Tutaj chyba nie chodzi o to na co zamieni tylko ile zarobi... gora dwa tygodnie temu auto CerBa bylo wystawione jeszcze przez poprzedniego wlasciciela - cena 13 z hakiem do negocjacji Przegladam motoallegro codziennie Przeciez auto nie moze znudzic sie po 2tygodniach, jeszcze czlowiek nie zdarzy przerejestrowac a juz sie znudzilo albo cos sie trafilo? Powodzenia w sprzedazy i znalezeniu kolejnej okazji ... mojej nie sprzedam ale sam zastanawiam sie czy na wiosne nie kupic jakiejs a4, wlasnie na allegro widzialem avanta - 96rok, 110KM diesel, do wymiany maska i zderzak ktory pekniety jest w jednym miejscu... lampy sonary i blotniki po agrotuningu (jakies naklepki)... cena 8tys do negocjacji - zarejestrowany z klimatronikiem, relingami.
-
[B5 ADP] Paliwożerność
Chcesz powiedziec ze ta trase przejechales w 5h 30 min? Srednia predkosc 140km/h w trasie 1.6? Miejscami jechales 140km/h to rozumiem ale nie srednio 140km/h.
-
Elektryczne webasto?? Ktoś korzysta ??
Powtorze ... lej dalej Lepiej kupic odmrazacz bo naprawde daje rade
-
Fiat Brava
Znajomy ma brave... strasznie zadbana, w srodku jak nowa.... ciagle cos a to silniczek krokowy a to silnik na 3 cylindrach pracowal, w srodku jak na fiata ciche. Zima pali mu tyle co moje ABC, dochodzi do 11-12 l/100km. Sluszna zamiana.
-
[ALL B5] Zupelnie zimny silnik a na AUTO nawiew dmucha mimo wszystko od poczatku.
Na VAGu szybciej sprawdze niz na klimatroniku (mam swoj kabel)... ale bylem w pracy. Dzisiaj odpalam autko, zostawilem na AUTO wczoraj i jest okej, dopoki nie zlapal temperatury dmuchawa nie dmuchala, czyli tak jak powinno byc, pozniej podepne kompa i zobacze czy zlapal jakis blad przez ten jednorazowy psikus
-
Umowa zlecenie a "trzynastka"
A przy umowie o prace w prywatnym zakladzie nalezy sie 13stka? Bo juz malo kto wogole pamieta o 13stych pensjach. Ja na szczescie w tym roku dostane 13stke ale nie pracuje u prywaciarza... wpadna jakies gadzety do A4
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Juz 3razy tak robilem
-
[ALL B5] Zupelnie zimny silnik a na AUTO nawiew dmucha mimo wszystko od poczatku.
Nie wiem czy dobrze i jasno nazwalem temat. Odpowiedzi znalezl nie moglem w tym dziale. Problem pojawil sie rano, jak jechalem do pracy. Otoz samochod po calonocnym postoju na mrozie (-2), odpalam, klima wlaczona na auto 22stopnie i co sie dzieje? Momentalnie wieje zimnym powietrzem, wentylator dmucha na maksa mimo ze plyn jest zimny i nie potrafi ogrzac powietrza. Po kilku km ustawilem 18 st. auto sie nagrzalo, w srodku leci cieple powietrze, nadmuchalo go tyle ze dmuchawa automatycznie zmiejszyla sile dmuchawy wiec prawidlowo... ale czemu dmucha od poczatku mimo ze auto zimne? Przeciez zawsze mialem tak ze ujechalem z 700m, silniczek zlapal temperature i wtedy dopiero (jak bylo AUTO) nawiew zaczal stopniowo dmuchac coraz bardziej, a teraz odkad odpale dmucha na maks zimnym powietrzem - bo plyn zimny. VAGA nie podpinalem jeszcze bo jestem w pracy na sluzbie, jutro to zrobie ale moze do rana ktos napisze na co zwrocic uwage, a moze ktos mial juz taki problem. Dodam ze wczoraj instalowalem VAG na nowym laptopie i z ciekawosci czy wszystko jest ok poszedlem do autka podpiac do sprawdzic czy dziala... wylaczylem dmuchawe zupelnie i klimatronik sie wylaczyl (prawidlowo)... rano wlaczam 22 stopnie na zimnym motorze a tu odrazu dmucha na maks. Pozdrawiam.
-
[B5 AEB] Klimatronik się nie włącza
Niekoniecznie, u mnie po nabiciu nadal nie zalaczala sie klima a blad mimo ze go skasowalem pojawil sie ponownie, przyczyna okazal sie czujnik wysokiego cisnienia, ten przy chlodnicy klimy... jakby u Ciebie okazal sie on przyczyna to mam taki sprawny do sprzedania.