Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. co tam pany?
  2. no ja jestem spokojnie siema lachony
  3. wiesz wszyscy kase przewalili w sylwka i w domu siedzimy[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:47_________________________________________________ja spadam, do później
  4. jeszcze jeden kapelusz a zgłupieje
  5. dobra spada stąd bo jeszcze dzięki mnie walniecie tą 4 stówke dziś :tongue4: :tongue4:
  6. tak oczywiście ale tu trudnych słów używacie
  7. Częstochowa, wczoraj przegoniliśmy wasz spam na katowickich.... Tymon chyba Cie widziałem przez chwilke u nas wczoraj :gwizdanie: zobaczyłeś jak lecimy i zrezygnowałeś ? :gwizdanie:
  8. te synek tys tu był dzis wczesniej niż ja :gwizdanie:
  9. nie mam czasu :polew: ide spac
  10. a ja wezme miszke on mi pomoze dobrac graty tylko wiesz, że u mnie to najwyższa półka [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:27_________________________________________________no to 1/4 mili za nami :polew: :polew:
  11. ładnie Ty te fele to co tydzień zmieniasz :gwizdanie:
  12. [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:20_________________________________________________tylko, że my już idziemy :polew:
  13. :polew: :polew: siemka
  14. ja czemu tak sadzisz miszka bo zamiast idol napisałes żul :polew:
  15. Diman coś ci klawiatura szwankuje chyba [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:16_________________________________________________ ja mam ale nie pamiętam loginu
  16. jak te dwa driny nie dadzą rady to ten szot na końcu na pewno
  17. zawsze pije 3 driny = 0.6 litra a te 150ml co zostaje to wale na exa przed snam [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:10_________________________________________________i tak pęka 0.7
  18. zdrówko
  19. nie no Diman dopiero trzeciego i taki lajtowy(po 2 sety do drina) [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:06_________________________________________________ do 2011 roku :polew:
  20. ja chyba nie dam rady nie poddawaj sie dzieki, że jestes ze mną [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________ja drina ale jeszcze widzę ekran [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:03_________________________________________________Rafał ostro czyta :polew:
  21. ja chyba nie dam rady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.