Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. masz szczęście, że mam kaca to bym cie pojechał po rajtach ty RURZOWY...[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 16:04_________________________________________________a jaki adres ?
  2. krolu ja nie jestem u siebie w domu i tu nie mam gg a co chcesz ?
  3. to jest z Summer Cars Party
  4. ja bym poczekał ale lecę od Tychów to przez inne wioski przemknę[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 15:27_________________________________________________ Pitek
  5. no właśnie chyba nie, a myślałem, że odszedł a to tylko trochę osłabił się a teraz znów mega kac[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 15:11_________________________________________________różowy ty się nie śmiej tylko wiosłuj
  6. fajna furka, w sumie kiedyś nie podobały mi sie b7-ki ale teraz je toleruje, kolorek mi sieza to podoba bardzo no i ten uchwyt na telefon :polew:, szkoda, że nie kaseciok tylko CD ale chyba wcześniej miałeś kasete przyznaj sie Akjam
  7. spoko ale już raz je kleiłem i sie wcale nie składało skleję i teraz i nie będe zanudzał chłopaków o lusterka jak ci grube mody robią :>
  8. jak pisior jak śpi ktoś kopnął od strony lustra, w ta stronę co sie nie składa
  9. z miesiąc temu zaj.bali mi wkłady od lusterek tak, że jedno było wyszarpane z bebechami, a dziś w nocy ktos potraktował z buta moje lusterko i wisi sobie
  10. chyba kape miałem ostrą :gwizdanie:
  11. Pucek nie denerwuj mnie
  12. bo to zdjęcie sprzed 10 dni jak śnieg był a Miron bardzo chce żebyście jechali :>
  13. najwyżej wszyscy pojedziecie bez sprzętu
  14. Ty Somes z Puckiem widzę, że bez sprzętu jedziecie to wam śnieg nie potrzebny
  15. wydaje mi się, że nie ma śniegu :gwizdanie: ale może wam dopada
  16. wręcz ciepło jak na styczeń
  17. tylko gdzie macie ten spot ?
  18. to wpadne bo nie byłem w Kato ostatnio
  19. razem raźniej Miszka dobry podpis :>[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 13:12_________________________________________________wy macie dzis spota w Gliwicach?
  20. Gliwice a Wy jak zawsze niezmordowani w SPAM'ie
  21. dobry w 2010 ale sie skułem wczoraj K.O było...i z forum sie dowiedziałem, że mi ktoś lusterko z buta potraktował bo ja tego nie pamiętam :gwizdanie: chłopaki Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.