Treść opublikowana przez Tzieland
-
Spoty Katowice i okolice
to jest najczestsza dolegliwosc skladakow z rosji
-
Spoty Katowice i okolice
spoko nie ma sprawy spadam w kimono, pozdro
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
hehehe staram sie ale do starych spamowiczow mi jeszcze brakuje
-
Spoty Katowice i okolice
hahaha jestem na 5 miejscu, czyli lepiej niz kubica w tym sezonie
-
Spoty Katowice i okolice
jestem w polowie stawki a nawet nie jestem ze slaska
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to chyba juz nie dzisiaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o ktorej?
-
Spoty Katowice i okolice
miszka ja nie mam nic na sumieniu, nigdy :gwizdanie: a z twoim autkiem dzieja sie takie rzeczy, bo bylo skladane z 3 innych ruskow
-
Spoty Katowice i okolice
miszka o kim ty piszesz
-
[B5 AFN] 1.9 TDI
fajne autko
-
[B5 AFN] Red Hot Chili Kori
super autko, kolor taki sam jak u mnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
podziekowal za spota
-
Spoty Katowice i okolice
jeden koles kupil RS4 za 40 tys z Austrii, lekko walniety jeden boczny blotnik, robota wyszla go pare tysiecy i za niecale 50 tys ma idealny samochod
-
Spoty Katowice i okolice
kezor na razie zostaje w gdansku, bo zaczynam studiowac ale sadze, ze wroce na slunsk, wiec napewno mnie jeszcze kiedys zobaczysz
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki tak wlasnie myslalem, bo skumalem tylko slowo "Miszka82" i tak mi sie wydawalo, ze to o naszym koledze, no i o 300 kuniach w serii tez cos tam chyba naskrobal
-
Spoty Katowice i okolice
to co przetlumaczy mi ktos ten text "zza" mojego glosnika
-
Spoty Katowice i okolice
qr** sprawdzalem glosniki i mam jakis list jest po angielsku a ja nie rozumiem ;( ale moze ktos mi przetlumaczy ;( "Hi, my name is Ivan. I want to say that your friend, Miszka82, has bought a car that was welded from 4 different cars. Say to him that I'm sorry. Ivan from Russia." Mam tez fotki ale nic z tego nie kumam bo auto po zrobieniu jest srebrne i ma silnik benzynowy, chyba 1,8 ADR
-
Spoty Katowice i okolice
to moze sie zdecydujesz i kupisz taki
-
Spoty Katowice i okolice
niezle poskladane to autko z rosji
-
[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
co to za obszycie kierownicy nie no miazga kolego pewnie kiera jest w idealnym stanie i zostala obszyta, zeby tak pozostalo
-
[B5 AHU] żabka
niekoniecznie niemcy rowniez mysla, ze maja piekne kobiety a rzeczywistosc jest inna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ty cos w Gdyni malo rozgadany byles a tutaj walisz ostro lepski to ty chyba za bardzo nie jestes
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko, ze moja mi pierze, robi sniadania, obiady i kolacje, prasuje, sprzata i jeszcze zarabia, wiec musze sie pytac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my się na zlotach lejemy butelkami po baniach, wpadnij tak to jest najlepiej tylko od czego te butle? bo nie wiem w co sie zaopatrzyc Bieniek postaram sie ale nie wiem jak to wyjdzie, czy dziewczyna mnie pusci