Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
a ja tam nie widzę żadnych efektów z tym jedzeniem to prawda, tylko trzeba na to mieć niezłą kasę no i właśnie głównie z tego powodu nie zawsze można sobie pozwolić na 600-900 g mięsa dziennie
-
Kulinaria i przepisy ... :)
na przegryzkę polecam kupić salami w plasterkach (lub w całości i pokroić samemu) ale to z pieprzem na brzegach, jak już będziecie mieli plasterki to zwinąć je w rulonik i ułożyć na talerzu proste a do picia idealne
-
Siłownia
chyba miałeś na myśli glutaminę, a co do witamin to kup sobie jakiś zestaw aminokwasów, tylko weź pod uwagę że to wszystko w odżywkach białkowych też jest nie no chodzi mi o najzwyklejszą glukozę, dostępną w aptece za śmieszne pieniądze, w końcu glukoza to najprostszy cukier i najszybciej się wchłania, w LO już to brałem i energia była
-
Siłownia
bardzo śmieszne swoją drogą też to mam w domu ale nie działa ;(ja zdecydowałem się na kreatynkę universala i jakieś konkretne, duże opakowanie białka i do tego chyba kupię sobie glukozę w aptece i jakieś witaminy, tylko nie wiem jakie
-
Jaki polecacie dobry klej do plastiku?
a używałes kolego Loctita, że masz takie zdanie o nim?
-
Jaki polecacie dobry klej do plastiku?
zależy co kolega ma do zrobienia typowo z klejów polecam Loctite'a, wg mnie najlepszy klej, odporny na wszystkie warunki pogodowe, klei praktycznie wszystko używają go na statkach, więc o czymś to świadczy
-
Siłownia
waże ok 90 kg przy 176 dużo robi tutaj brzuch wyhodowany przez 3 lata nie pracowania ale pracuję nad nim tendencji do tycia jako takiej to chyba nie mam, bo zawsze starałem się wręcz przytyć w sumie to już wiem co wezmę http://allegro.pl/rzezba-sila-whey-xl-universal-creatine-gratisy-i1346937045.html http://allegro.pl/universal-carbo-plus-1-kg-mega-okazja-super-cena-i1378199926.html http://allegro.pl/primaltein-whey-2-3kg-kreatyna-universal-gratis-i1378739798.html
-
Siłownia
a skąd to ja mam wiedzieć nie wiem pomyślę jeszcze i zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Siłownia
a ja po rozmowie z naszym guru Piotrkiem doszedłem do wniosku, że na początek zainwestuje w Gainera i Kreatynkę tylko zastanawiam się, że może zamiast gainera kupić białko i węgle osobno, bo w gainerze to nie ma za dużo białka ;( a prawde mówiąc to moja dieta jest uboga w białko jak myślicie co zrobić?
-
Siłownia
a ja tylko raz zrobiłem, bo mi się nie chciało ale za to odpocząłem sobie jak nigdy, a dzisiaj znowu do roboty na 6 rano gdyby jeszcze kasa była przyzwoita, a tu taka lipa, że szkoda gadać ale za to po południu pojadę sobie na siłkę i wyżyję się na treningu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dzisiaj oglądałem "Poznaj naszą rodzinkę/Little Focklers" i nie polecam jakoś szczególnie Dużo gorsze od poprzednich 2 części, mało śmiesznych sytuacji
-
Siłownia
Ale nie wiemy ile kolega ma lat, bo jak ma 30 to ćwiczenia na maszynie będą chyba bez sensu Poza tym wiele maszyn takich jak atlasy mają małe maksymalne obciążenie, którym nic nie zrobi. Tzn może się rozgrzeje ale na pewno nie zrobi fajnej masy mięśniowej Ale tak jak zaznaczyłeś, że na sam początek powinno być ok. Jednak ja mimo to bym zainwestował w karnet na siłownię
-
Siłownia
tak jak kolega wyżej napisał wszystko zależy od atlasu, ja jednak preferuję wolne ciężary na maszynie to jedynie barki tył robię a tak to wszystko wolnymi jakoś maszyny mi nigdy nie podchodziły
-
Siłownia
jaki sylwester taki cały rok u mnie niestety siłka wczoraj zamknięta była i tak do poniedziałku ale w domu pompki chociaż sobie robię
-
W jakim banku konto osobiste ?
BZ WBK ma konto bezpłatne dla ludzi do 30 roku życia, oczywiście pozostaje ubezpieczenie konta, więc defacto płaci się chyba 2 zł miesięcznie ale również przelewy bezpłatne i strona online przejrzysta i łatwa w obsłudze
-
Siłownia
ale alko to puste kalorie tak mi się zrobił duży brzuch i teraz mordęga, żeby go zgubić
-
Siłownia
ja również zero alko od 2 miesięcy i jakoś za specjalnie mnie nie ciągnie tylko kurde gorsze jest to, że ciągle pale fajki, a to nie za dobrze jak się chce zbudować fajną masę
-
Siłownia
ja dzisiaj tylko małą porcję kurczaka miałem ;( ale za to zjadłem sporo jogurtów, serków i twarożków
-
Siłownia
dzisiaj zrobiłem sobie bicepsy + tricepsy i powiem wam, że nawet fajnie się robiło, tylko, że nie miałem zbytnio dużo czasu i musiał cały trening w godzinę zrobić
-
Wasze niunie i mrozy
naładowanie aku raczej na długo nie pomoże przynajmniej u mnie tak było rok temu i niestety ponad 400 zł nie moje
-
Siłownia
a widzieliście tego typa Grega Valentino :gwizdanie: to jest dopiero wykręt
-
Siłownia
no własnie w 2 połowie robisz niedokladnie... sam tak zrobiłem jeden tydzien i miesnie nie maja siły... co tydzien wczesniej bło dla mnie lajtem pozniej wydawało sie meczarnia eee tam ja mam siły jak młody Bóg ale spoko do nowego roku będzie porządny trening mający na celu jak najlepsze efekty, na razie to tylko rozgrzewka :gwizdanie:
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
widzisz OGrze to już nie są młode autka niestety i jakieś swoje wady mają, a przy tych temperaturach uwidaczniają się najszybciej
-
Siłownia
wiem, że zaraz posypią się uwagi, że robię niepoprawnie i w ogóle do d*py ale ja mam taki plan: pon: klata+tric wt: plecy + bic śr: barki + nogi czw: klata + tric pt: plecy + bic sob: bary + nogi Przez pierwsze 3 dni robię wszystkie ćwiczenia najdokładniej jak potrafię ze słabym obciążeniem, tzn. takim który uniosę przy wykonaniu ćwiczenia jak najdokładniej. Drugą połowę tygodnia ćwiczę trochę mniej dokładnie, tak na lajcie i wprowadzam dodatkowo przedramię, kaptury i brzuch do ćwiczeń (ale nie codziennie, tylko każdego dnia co innego). Na razie to ja wracam do jakiejś tam wcześniejszej formy, więc dlatego tak ćwiczę. Ale od nowego roku ułożę sobie jakiś porządny plan i będzie kosa
-
Siłownia
no i zrobiłem normalnie, czyli klate z tricem ale dzisiaj siłowo bardziej, czyli mało powtórzeń, bo nie miałem weny do mocniejszego treningu