Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Przy fajnej pogodzie to browara mi się chce weekendy są do odpoczynku, więc staram się nie trenować, no chyba że bicepsa ja jednak też nie poszedłem, tylko sobie odpocząłem i urosłem podczas snu
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dzisiaj idę męczyć łapy i może pobiegać i na saunę jest świetna pogoda to i ćwiczyć się chce od razu
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    akurat na duże partie mięśniowe powinno się robić ok 16 serii ale wiesz każdy będzie mówił co innego, ja robię 4-5 różnych ćwiczeń po 4-5 serii, wszystko zależy od dnia, na małe partie robię po max. 4 ćwiczenia ale zazwyczaj 3 co do codziennego chodzenia to nie uważam, że to złe, ponieważ codziennie robię inną partię i każda poprzednia ma czas, żeby odpocząć, a ja akurat mam czas, żeby sobie tak chodzić ale tak jak napisałeś dla każdego co innego, mi to się podoba i działa
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja robię praktycznie każdego dnia inną partię, a chodzę 6-7 razy w tygodniu z czego: I. klatka 16-20 serii, przedramię 9 serii II. brzuch 20 serii III. barki 16-20 serii IV. nogi 16-20 serii V. plecy 16-20 serii, kaptury 12 serii VI. bieganie + brzuch VII. łapy a jak nie chodzę 7 dni w tygodniu to po prostu z czegoś rezygnuję a ćwiczenia robię różne różniste, np. przez 2 tygodnie robię podobne ćwiczenia, a później zmieniam, żeby się za bardzo nie przyzwyczaić czasami jak wiem, że w danym tygodniu nie uda mi się za często chodzić to łączę partię i wtedy robię np. na przemian klatkę z bicepsem, albo plecy z tricem, itd itd
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    niech chlopak pocwiczy troche 3ma troche michy ... na zapoznanie sie z Mieczysławem przyjdzie jeszcze czas:)) Z metką to żartowałem, bo tylko żołądek sobie rozwali
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jedz dużo stejków i zapodaj sobie jakiegoś dobrego supla, najlepiej białkowego albo METKE :gwizdanie:
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    duzy spadek po 4ch dniach zobaczymy jak dzisiaj pójdzie a choróbsko rzeczywiście strasznie mnie osłabiło, 3 dni ciągle w łóżku leżałem z gorączką, więc lipa + jakieś piguły i jest efekt
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tylko komu się chce takie rzeczy robić ja dzisiaj byłem pierwszy raz po chorobie (nie byłem na siłowni 4 dni) i niestety duży spadek ale za to tak się spompowałem, że masakra
  9. bez jaj, na taką trase to z 6-7tys jak ma być objazdówka bo europie, na narty na pólnoc włoch miasłem z lublina obie strony 3tyskm wiec 2tys do mam do świnoujscia w obie strony ze zwiedzaniem...a jak chcesz przezyc w europie za 500pln z jedzeniem to śpisz w aucie i żywisz się powietrzem... za 6-7 tyś. to wolę lecieć na miesiąc do ciepłych krajów
  10. pewnie z 2 tyś. kilometrów trzeba by liczyć, to jest jakieś 700 zł na ropę jak dla mnie (jeśli byśmy jechali ciągle autostradami ), do tego żarcie, noclegi, chlanie, imprezki, pamiątki i do tego jakaś kasa rezerwowa w razie W pewnie wyjdzie coś ok 1200 na tydzień wg mnie :gwizdanie: na osobę oczywiście
  11. A potrafiłby ktoś obliczyć koszt takiej wyprawy dla powiedzmy 2-3 osób w aucie gdzie każdy płaci za siebie bo ja nie orientuję się w cenach np. jakiś noclegów w Europie itp., a też byłbym chętny na taki wypad
  12. a może to była ironia kolego
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie no ja po saunie to min. 10 min sobie leżę na leżaku ale też chyba przez to mnie złapało
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja dzisiaj jadę łapy męczyć i na saunę, bo coś mnie chyba choroba jakaś bierze
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dzisiaj klatka poszła ale słabiutko jutro brzuch i bieganie, więc trochę sobie odpocznę od ciężarów
  16. słuchajcie pomóżcie z tytułem nuty z tego filmiku ;(
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no to rzeczywiście lipa, bo praktycznie większości ćwiczeń nie możesz robić co
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bareczki zrobione i jak na razie siła powolutku idzie
  19. nie jedź na Hel tylko do Chałup dużo lepszy klimat
  20. ja byłem bardzo kulturalny i raczej nie napisałem nic co by mogło Ciebie urazić a wracając do Twojego problemu to Twój wysoki rachunek był tylko i wyłącznie Twoją winą Tacy są już ci z mongoli -może nie są źli ,ale nie owijają w bawełnę masz rację, nie jestem zły i nie owijam w bawełnę, po co siebie i innych oszukiwać przesłodzonymi słowami :gwizdanie:a do ludzi co mają abonamenty w Play, jakie macie ilości darmowych minut? bo ja jak mi się kończyła umowa to przestudiowałem dokładnie wszystkie oferty wszystkich sieci i nic nie mogło przebić oferty, którą złożyła mi Era dla przypomnienia: mam abonament za 75 zł, w tym 470 minut do wszystkich, dwa numery do Ery do których mam po 2000 minut i oni do mnie też, minuty wymienialne na smsy w stosunku 1:1 oraz na MB w stosunku 1:1
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja jem kanapeczki w pracy, później obiadek na godzinkę przed siłownią a po siłowni jeszcze jeden posiłek (obiad lub duża kolacja) i jak na razie jest ok a od przyszłego tygodnia jeszcze węgle dorzucam do diety i aminokwasy ale to za 2 tygodnie
  22. kolego tutaj jest Twoja wina, abonament jest dla ludzi rozsądnych a nie dla, za przeproszeniem, "dzieciaków" które nawalają smsy co sekundę, takie jest moje zdanie ja mam abonament w Erze od ponad 3 lat, obecnie mam ponad 7 godzin rozmów do wszystkich sieci za niecałe 80 zł miesięcznie ale też udaje mi się go przekroczyć niestety w abonamencie nikt nie będzie Tobie przypominał, że przekroczyłeś limit, bo w końcu na tym zarabiają i nie sądzę, że Twoja skarga dużo da
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie no spoko dzięki, że się o mnie martwisz ale dam radę
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a co to znaczy
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no ja robię na razie 4 serie po 6 powtórzeń max, na niektórych ćwiczeniach zjeżdżam ostatnie serie do 4-2 powtórzeń

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.