Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
to będę musiał się wybrać na początek z Tobą by trochę ogarnąć temat 10 lat przerwy zrobiło swoje nie ma sprawy, zaraszam pod swoje skrzydła chociaż ja sam dopiero 3 miesiąc tyram ale wiem, że co nieco, szczegónie podpatrując innych jak ćwiczą
-
Siłownia
pewnie, że bywam minimum 5 razy w tygodniu, tylko że o różnych porach, bo wszystko zależy od zmiany w pracy ale z czystym sumieniem stwierdzam, że jest to najlepsza siłownia na pomorzu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Thor 3D" zaliczony i nie warto wywalać kasy na kino ogólnie małointeligentne kino, przewidywalna akcja, przewidywalny koniec ale pare tekstów nieziemskich teraz czekam na "Szybkich..." i wybieram się również na "Agenta XXL"
-
Siłownia
chyba nie na wątrobe to metka źle wpływa
-
Siłownia
ja robiłem ostatnio do pracy badania krwi i moczu i było wszystko ok a wątroby i innych podzespołów na razie nie badam
-
Siłownia
zakupilem odzyweczki na nowy miesiac tym razem bede testowal: ZMA + Tribulusa + AAKG + Carbo + bialko
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
jest jeszcze szansa na więcej
-
Siłownia
ja miałem monohydrat Universala i wg mnie siła fajnie poszła i ładnie napompowało wodą teraz robię przerwę miesięczną i biorę Xpanda, który ma mix kreatynowy albo zarzuć sobie stacka przedtreningowego, który w składzie powinien mieć 5 g kreatyny na jedną miarkę
-
Siłownia
Kreatynka
-
Siłownia
panowie jakie firmy (ale sprawdzone) polecacie do takich produktów ZMA + Tribulus + booster NO + carbo
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
4 bilety
-
Siłownia
żeś pojechał widzę, że lubisz Revange Piter odezwij się do mnie na kom, numer wysyłam na PW, bo muszę coś z Tobą uzgodnić a nie będzie mnie teraz na gg
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Skyline to mega strata czasu, film bezsensu i ogolnie lipa
-
[ALL] Urlop nad Morzem
bardzo przydatne stronki mam nadzieję, że skorzystam z tej pierwszej
-
Siłownia
to tak też można niezły bajer u mnie żyły wychodzą jedynie na przedramieniu dzisiaj skatowałem barki i uda i nadwyrężyłem sobie plecy już na maksa praktycznie zero skłonów
-
Siłownia
masz na gorzee:P Twój wynik widziałem
-
Siłownia
chwalic sie panowie jakie wam BF-y powychodziły
-
Siłownia
ja słyszałem, że jeżeli chodzi np. o bieg to po 10 minutach już sie spala tłuszcz (przynajmniej prędkość 8 na bieżniach) przy chodzeniu dopiero po 20-30 minutach właśnie następuje spalanie natomiast co do mojego brzucha, to zawsze robię to po normalnym treningu i robię 5 ćwiczeń po 4 serie, po maks powtórzeń, przerwy robię 30-40 sekund pomiędzy seriami i myślę, że jest ok
-
Siłownia
Same ćwiczenie brzucha go nie wyrzeźbi tylko umięśni, na rzeźbę tylko i wyłącznie areoby i dieta. masz rację ale robienie krótkich przerw pomiędzy seriami powinno dać efekt w postaci spalenia tłuszczu, żeby mięśnie jakoś znacząco rosły to musiałbym jednak robić dłuższe przerwy pomiędzy seriami i napier*alać duże ciężary w każdym bądź razie uważam, że mam rację a co to BF już wiem co to ten BF mi wyszło 20%, czyli 17 kg tłuszczu ;( tutaj fajne stronki do policzenia mniej więcej: http://members.chello.pl/j.polaczyk/kalk.swf http://www.linear-software.com/online.html
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
fajna, bo czerwona
-
Siłownia
ale ja też robie masę jednakże wg mnie ćwiczenie brzucha 2-3 razy w tygodniu, po 5 ćwiczeń z minimalnymi odstępami pomiędzy seriami, powinno go troszkę wyrzeźbić do lata nie tracąc przy tym masy w innych częściach ciała
-
Siłownia
ja będę zaczynał robic kratkę od maja jakies dopalacze trzeba będzie chyba kupić :gwizdanie:
-
[ALL] Urlop nad Morzem
na tej stronce http://www.holiday-home.org/pl/ ceny za są dzień czy tydzień? dokładnie chodzi mi np. o to http://www.holiday-home.org/pl/portaldata/1/frame.aspx?tabid=132&LANG=4&Suchen=Suchen&mod=lbfh&NFS=checked&ANR=&LAN=HR&RG=72&ORT=1615&smid=2&STR=300
-
[ALL] Przyciemnaiane szyb Gdańsk
za***iście drogo kolego jak ktoś chętny mogę podać namiary na PW, za 5 tylnich szyb (avant) zapłaciłem 350 zł, a koleś znany u wielu maniaków przyciemniania szyb
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny nieszczelność metalowego wężyka olejowego
kolego też to miałem i okazało się, że gwint w śrubie w turbinie się zjechał od razu Ci mówię, że nażynkami (czy jak to się nazywa) dużo nie zdziałasz ale być może, że tylko za bardzo wygiąłeś ten wężyk co doprowadza olej i to on jest przyczyną, jego koszt w ASO to ok. 150 zł ale jeżeli to będzie ta śuba w turbo to tylko toczenie z lepszego materiału