Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tak latam już parę miesięcy i jest ok oczywiście czasami nie ma czasu i chodzę tylko 5 razy w tygodniu lub 4 ale zazwyczaj mogę wpaść na siłkę codziennie na szczęście oprócz pracy nic innego nie zabiera mi wolnego czasu
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja codziennie chodzę na siłownie
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    troszkę inaczej napisałeś, bo mi chodziło o to, żeby brać codziennie X-panda i codziennie mono, z tym że X-panda codziennie przed treninigiem a mono od razu po więc jakby nie było to jest różnica pomiędzy tym co Ty napisałeś
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja widziałem jeszcze, że dużo osób bierze mono przed treningiem i po więc może Xpanda przed a po treningu mono?
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czy jak połączę Xpanda ze zwykła kreatynką to coś złego się stanie?
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    maszyny są gorsze od wolnych ciężarów, bo wymuszają ruch nie do końca naszym mięśniom odpowiadający ja wyznaję zasadę, najpierw sztanga i hantle a na koniec maszyna dla spompowania a wg mnie maszyny są równie dobre co wolne ciężary, bo izolują konkretny mięsień i na mnie np. to lepiej działa ale oczywiście robię treningi również na wolnych ciężarach, zazwyczaj 50:50 ale nie można mówić, że maszyny są złe, bo nie są
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ale dzisiaj pompa poszła na maszynach na klate
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ale dziwnie to białko ma opisany skład, bo ma tylko wymienione aminokwasy, a o proteinach nic nie piszą http://allegro.pl/alri-humapro-300-tab-nowoczesne-bialko-i1585044204.html
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dokładnie firma jest od wujka Sama ale czy to to dobre? bo dosyć drogie specyfiki ma i nie wiem co o tym białku myśleć
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie słyszał ktoś coś o firmie ALR Industries? Taki znajomy trener z AWFu bierze BCAA i białko tej firmy ale powiem wam szczerze, że to białko nie wygląda ciekawie, nazywa się HumaPro Ale za to aminokwasy zajebiaszcze w smaku (proszek do rozpuszczenia), smak zielonego jabłka
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dokładnie, szukaj na forach tematycznych
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    gryf i obciążenie raczej ok ale ławkę to kupuj zwykłą, stalową, najlepiej taką starszą z grubej rury (a nie ten chiński badziew) i żeby miała podnoszony do różnych pozycji oparcie
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    lepiej niech sobie kupi zwykła, porządną ławkę, parę gryfów (prosty, łamany), parę hantli i starczy taki "kombajn" to raczej słabej jakości
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja przy 177 cm mam 85 kg ale dużo jeszcze w tym tłuszczyku
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no to czekamy jeszcze 2 tygodnie
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to chyba lepiej nie zaczynać wcześniej co bo kurcze te wszystkie odżywki to o d*pę potłuc najlepsza jest kretka mono
  17. spoko loko
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    panowie czy przerwa 4 tygodnie pomiędzy "cyklami" kreatyny to taki sztywny okres?
  19. mam kumpla w USA, zaytam i dam znać jak najszybciej [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 08:23_________________________________________________kabelek na 99% będzie ; )
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja ciągle pisałem o Shotcie i powiem Tobie, że mnie pobudza niemiłosiernie
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a coś konkretnego polecasz? na mnie najlepiej podziałał Napalm z FA (z kreatyną) i White Flood z Controlled Labs (bez kreatyny), niektórzy chwalą NO-xplode z BSN ale mnie to słabo ruszało Michał dlaczego piszesz, że Napalm ma kreatynę? ja obecnię piję Napalm w Shotach ale nie ma w nim kreatyny
  22. z odwłonaymi lotami/opóźnionymi jest raczej ciężko coś wywalczyć mój bracki leciał ostatnio do Londynu (jeden z pośrednich lotów) i w Gdańsku miał opóźnienia 5 H, dali mu tylko bon na jedzenie wartości 4 Euro Ale czy później będzie miał dalsze połączenia to nikt się nie martwił Wydaje mi się, że firmy lotnicze są jakoś zabezpieczone i w PL ciężko będzie coś Tobie wywalczyć
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    każdego dnia treningowego robisz wszystkie partie no prawie wszystkie ale strasznie masz to pomieszane
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja robię dużą partię raz w tygodniu a małe 2 razy i nie robię w jakiś konkretny dzień, bo przerwa różnie wypada i raz barki robię w poniedziałek, a w następnym tygodniu wypadają mi już w środę, bo miałem przerwę
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie to jak zwiększyć przyswajanie białka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.