Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Jestem bogiem- znośny, liczyłem na coś więcej ale ogląda się nawet dobrze niedługo będę męczył "Dziewiąty legion" i "Niepokonanych"
  2. a co ciekawego jest we Władku jak już to Jastrzębia Góra, klif i latarnia w Rozewiu ale Władysławowo, oprócz gwiazd sportu, nie ma nic ciekawego do zaoferowania jeszcze jest zamek w Rzucewie a w 3-mieście: Kościół Mariacki, Stadion na Euro 2012, Opera Leśna, Molo w Sopocie i monciak w Gdyni skwer kościuszki i tyle w sumie
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no ja do wtorku będę miał wolne, więc siła pójdzie [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:24_________________________________________________Panowie Wesołych Świąt i mega przyrostów
  4. i to miało być śmieszne dla niektórych nałóg palenia to poważny problem a Ty sobie jaja robisz
  5. ja staram sie w ogóle nie palić ale co jakis czas mnienajdzie ochota i spalę tą jedną fajkę dziennie
  6. ni chu ja nie widać różnicy na takiej fotce a bixy za*ebiście sie prezentują
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bo np. moja siłownia ma jutro zamknięte i w poniedziałek, więc dzisiaj był trening z nazwy przedświąteczny
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja zrobiłem dzisiaj przedświąteczny trening i dobrze było
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a jaki miałeś?
  10. również będę śledził, bo za rok mam zamiar coś upolować
  11. ja słucham czegoś chyba w podobnym stylu - Deadmau5'a i nie jestem za stary, jestem w wieku Kowiego
  12. dziwne to wszystko jest
  13. kolego Ty masz jakies problemy z pisaniem i polskim językiem tego się nie da czytać
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    właśnie teraz jakos końcówka 3 tygodnia jest lub początek 4 mam jednak nadzieję, że jeszcze coś pójdzie
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    siła troche poszła szału to nie robi ale zawsze do przodu
  16. Warto!!! uwierz, że warto. Wspomnienia nie do opisania, najważniejsze, żeby była super pogoda, wtedy dopiero jest super najbardziej to mnie tam ciągnie z powodu fajnych lasek oczywiście muza też przyciąga ale na sucho to by nie dało rady się ostro pobawić, a ja raczej nie chciałbym się "wspomagać" :gwizdanie:
  17. ja pie*dole, normalnie oglądam te filmiki po prae razy na dzień i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jadę tam w tym roku
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to zostawię sobie Xpanda na później dzięki za odp
  19. ja na waszym miejscu bym kupowałem drewniany domek (czasami taki pokazowy z targów można wyrwać za śmieszną cenę lub używkę), gdzieś kawałek ziemi (najlepiej góry, bo tam sezon trwa znacznie dłużej) i zrobić wynajem może nie będzie kokosów ale ziemia zawsze będzie szła do góry, zawsze coś sie tam wynajmnie, a poza tym samemu będzie sie miało gdzie wyjechać
  20. www.domaro.pl ale nie wiem czy jeszcze są miejsca wolne pracowałem tam dwa lata temu, ceny 50-100 zł/noc (wtedy tak było), dobra warunki, w centrum miasta, 100 od Biedronki, 5 min do morza i promenady i ogólnie z mojego doświadczenia, a jeżdżę w tamte rejony od ponad 10 lat, to cały pas od Jastrzębiej Góry do Helu jest raczej skierowny do osób młodych, które lubią tłumy ludzi, imprezki, dziewczyny, itp., dla rodzin to nie jest dobre miejsce, na pewno nie w szczycie sezonu
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jaki hardcorowy Harkorowy to jest koksu, a my ewentualnie jestesmy PRAWIE hardcorowi panowie a powiedzcie mi, bo wcześniej nikt mi chyba nie odpowiedział, jeśli mam teraz cykl kreatyny, który będę kończył za 2 tygodnie, to teoretycznie powinienm później zrobić 4 tyg. przerwy i tak sie zastanawiam czy jest sens brać wtedy Xpanda? bo on w większości ma kreatynę i czy jak będę go ewentualnie brał to czy po tych 4 tygodniach będzie sens brać kreatynę?
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kurde ciekawe to, tylko najpierw trzeba mieć co wyrzeźbić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.