Treść opublikowana przez Tzieland
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jestem bogiem- znośny, liczyłem na coś więcej ale ogląda się nawet dobrze niedługo będę męczył "Dziewiąty legion" i "Niepokonanych"
-
[ALL B5] Gdzie pojeździć, co zwiedzić w majówkę na pomorzu?
a co ciekawego jest we Władku jak już to Jastrzębia Góra, klif i latarnia w Rozewiu ale Władysławowo, oprócz gwiazd sportu, nie ma nic ciekawego do zaoferowania jeszcze jest zamek w Rzucewie a w 3-mieście: Kościół Mariacki, Stadion na Euro 2012, Opera Leśna, Molo w Sopocie i monciak w Gdyni skwer kościuszki i tyle w sumie
-
Siłownia
no ja do wtorku będę miał wolne, więc siła pójdzie [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:24_________________________________________________Panowie Wesołych Świąt i mega przyrostów
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
i to miało być śmieszne dla niektórych nałóg palenia to poważny problem a Ty sobie jaja robisz
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ja staram sie w ogóle nie palić ale co jakis czas mnienajdzie ochota i spalę tą jedną fajkę dziennie
-
Strefa Śmiechu
- Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
popieram- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ni chu ja nie widać różnicy na takiej fotce a bixy za*ebiście sie prezentują- Siłownia
bo np. moja siłownia ma jutro zamknięte i w poniedziałek, więc dzisiaj był trening z nazwy przedświąteczny- Siłownia
ja zrobiłem dzisiaj przedświąteczny trening i dobrze było- kolor roweru - pomóżcie w wyborze
niebiesko-biały- Siłownia
a jaki miałeś?- [INNE] Kupno motocykla
również będę śledził, bo za rok mam zamiar coś upolować- Dubstep/Glitch/Electro mix itp na poziomie
ja słucham czegoś chyba w podobnym stylu - Deadmau5'a i nie jestem za stary, jestem w wieku Kowiego- Dubstep/Glitch/Electro mix itp na poziomie
dziwne to wszystko jest- [ALL B5] audi a4 b5
kolego Ty masz jakies problemy z pisaniem i polskim językiem tego się nie da czytać- Siłownia
właśnie teraz jakos końcówka 3 tygodnia jest lub początek 4 mam jednak nadzieję, że jeszcze coś pójdzie- Siłownia
siła troche poszła szału to nie robi ale zawsze do przodu- Imprezy/dyskoteki
Warto!!! uwierz, że warto. Wspomnienia nie do opisania, najważniejsze, żeby była super pogoda, wtedy dopiero jest super najbardziej to mnie tam ciągnie z powodu fajnych lasek oczywiście muza też przyciąga ale na sucho to by nie dało rady się ostro pobawić, a ja raczej nie chciałbym się "wspomagać" :gwizdanie:- Imprezy/dyskoteki
ja pie*dole, normalnie oglądam te filmiki po prae razy na dzień i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jadę tam w tym roku- Siłownia
to zostawię sobie Xpanda na później dzięki za odp- 50-70 tyś zł w co zainwestowac?
ja na waszym miejscu bym kupowałem drewniany domek (czasami taki pokazowy z targów można wyrwać za śmieszną cenę lub używkę), gdzieś kawałek ziemi (najlepiej góry, bo tam sezon trwa znacznie dłużej) i zrobić wynajem może nie będzie kokosów ale ziemia zawsze będzie szła do góry, zawsze coś sie tam wynajmnie, a poza tym samemu będzie sie miało gdzie wyjechać- [ALL] Urlop nad Morzem
www.domaro.pl ale nie wiem czy jeszcze są miejsca wolne pracowałem tam dwa lata temu, ceny 50-100 zł/noc (wtedy tak było), dobra warunki, w centrum miasta, 100 od Biedronki, 5 min do morza i promenady i ogólnie z mojego doświadczenia, a jeżdżę w tamte rejony od ponad 10 lat, to cały pas od Jastrzębiej Góry do Helu jest raczej skierowny do osób młodych, które lubią tłumy ludzi, imprezki, dziewczyny, itp., dla rodzin to nie jest dobre miejsce, na pewno nie w szczycie sezonu- Siłownia
jaki hardcorowy Harkorowy to jest koksu, a my ewentualnie jestesmy PRAWIE hardcorowi panowie a powiedzcie mi, bo wcześniej nikt mi chyba nie odpowiedział, jeśli mam teraz cykl kreatyny, który będę kończył za 2 tygodnie, to teoretycznie powinienm później zrobić 4 tyg. przerwy i tak sie zastanawiam czy jest sens brać wtedy Xpanda? bo on w większości ma kreatynę i czy jak będę go ewentualnie brał to czy po tych 4 tygodniach będzie sens brać kreatynę?- Siłownia
kurde ciekawe to, tylko najpierw trzeba mieć co wyrzeźbić - Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)