Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    właśnie nie da rady a odżywka nie zostaje długo w organizmie
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jakaś szydera bo dziwnie to brzmi patrząc, że autor ma 44 lata :gwizdanie:ja stosuję od czasu do czasu NAPALM i również trzepie bardzo mocno Panowie co zrobić, żeby białko się lepiej przyjmowało
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    przerwy co jakis czas są wskazane ale zależy ile ćwiczysz chyba
  4. ja chyba gdzies sobie pojadę ale jeszcze nie wiem gdzie i kiedy
  5. Piraci będą prze uj Nie mogę się doczekać A w czerwcu Kac Vegas 2
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    chwilowo pompuje tylko jeden miesięń to jak sie zdecydujesz pompować inne mięśnie równie intensywnie to dajta mi znać ja jeszcze 2-3 tygodnie i również wracam na cykl kreatynowy z mono Universala + Xpand
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Cristoforo chodzisz już gdzieś na siłkę ?
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    śpi sie lepiej, tzn. wstaje się łatwiej
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kupiłem jakiś matrix kreatynowy Treca ale stanowczo odradzam smak straszny i żygać się chce a za niecały miesiąc zaczynam brać Xpanda i dodatkowo mono Universala teraz biorę ten Tribusteron, ZMA i AAKG, to czuję tylko pompkę po AAKG
  10. @soolek: od Władka do Helu to tylko tłok wiem, bo rodzina ma tam pensjonat i jeżdżę tam parę razy do roku od ponad 15 lat i z roku na rok więcej bydła ja ostatnio odwiedziłem Żarnowiec i na pewno jeszcze tam pojadę w tym roku na urlop
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja polecam Napalm firmy FA pierwszy raz jak brałem nic nie poczułem, ale za drugim i trzecim razem nie wiedziałem co mam ze soba robić, jakbym wypił 10 mocnych kaw i takie elektryczne mrowienie po całym ciele ale od razu dodam, że biorę również mocne AAKG
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja czasami przed treningiem biore Napalma ale to innej firmy i mnie wywala pod sufit doslownie
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    burneika ma swoj styl, tak samo jak nasza polska krolowa popu Doda, wg mnie to jest dobry marketing i potrafienie sprzedania siebie jako pewnej marki itp, Robcio jest juz postacia kultowa na necie, razem z Cyberem maja swoje odzywki,koszulki,a niedlugo pewnie beda mieli swoje zapachy i kolekcje ubran dla mnie jak najbardziej OK
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Sami Al-Haddad jest wg mnie normalnie mądry nie jest Einsteinem ale sądzę, że wielu z nas tu piszących nie wie za dużo o fizyce kwantowej a porozmawiać z nim mozna było normalnie potrafił skleić zdanie i to w dobrym języku angielskim
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dwa razy to maksimum. Jak robisz klatę, barki czy plecy to zawsze ten biceps lekko pracuje. Moj dobry znajomy kulturysta sam polecił mi zrezygnować z 2 treningów tygodniowo na rzecz super serii. Poczytaj zresztą na necie o treningu bicepsa i myślę że zmienisz zdanie. ale że jak jeden normalny trening i później drugi na samych super seriach? czy jak mi tam biceps rośnie, bo ćwiczę stosunkowo niedługo
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wg mnie bicepsa jak i inne male partie mozna robic 2-3 razy w tygodniu, mowi sie ze male partie potrzebuja 24-48 godzin odpoczynku a duze 72
  17. zlodzieje maja takie urzadzenia co zaklocaja inne elektoniczne zabawki pozostawione w samochodzie m.in. tel kom i GPS :/ oczywiscie uzywaja tego jak kradna nowe S-klasse lub A8
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to ciekawe jak oni rosna w domu sie kluja i tyle, duze miesnie same nie rosna a na kurczaku nie zrobi sie mulow jak u pudziana
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja nie mowie,ze metka jest slaba ale ja na razie zostaje przy swoich odzyweczkach i na nich bede sie na razie opieral ja p*erdole włączyłem sobie stronkę KFD i chciałem poczytać jak brać odżywki, które obecnie mam i łeb mnie rozbolał od mnogości dostępnych odżywek i teraz h*j wiem co i jak brać może wy podpowiecie ogólnie mam teraz Tribusterona 90 Olipma + ZMA Treca + AAKG Olimpa + Aminokwasy 6800 Treca + Carbo Olimpa ja biorę to tak: Tribusteron- 2 kaps. rano, 1 kaps. przed snem (i to chyba zostawię, tylko że na KFD pisali, żeby brać po posiłku a na ulotce że na pusty żołądek ) ZMA- 3 kaps. przed snem (i tutaj nie wiem, bo na ulotce piszą, że jak się ćwiczy to można te 3 brać przed treningiem ) AAKG- 2 kaps. przed treningiem, 1 po treningu, 1 przed snem (tu chyba zostawię jak jest, jedynie co to mogę tą przed snem zamienić i brać przed siłką, żeby pompa większa była ) Aminokwasy- 8 kaps. po treningu (to zostawiam jak jest) Carbo- po treningu (tutaj też nic nie zmieniam) a wy jak byście to brali?
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Valentino to chory jest i synthol tez dla debili raczej a metka to tylko metabolizm poprawia i nic wiecej,wiec jak ktos rozsadnie jej uzywa to jest wg mnie ok
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja wiem ze nie drogie ale duzo osob nawet niema pojecia co to jest:) he no wlasnie na uj bic soki jak diety zero? niektorzy mysla ze zezra 200 metki i miesien im urwa z powietrza urosnie dokładnie a najlepiej to po siłce na obiadek od razu jechać, a przed i po wypić trochę carbo i powinno być dobrze
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja kupuję tylko odżyweczki, żeby wspomóc dietę i jest ok dopiero za parę lat przyjdzie czas na większe wydawanie kasy na ten sport :gwizdanie:
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja wiem,ze kretka bedzie moim numerem uno jesli chodzi o odzywki teraz przetestuje jeszcze zma i tribulusa ale nie oczekuje cudow
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Cristoforo parę tygodni pochodzisz na siłke i dużo wyników sądzę powróci wiadomo, że na początku szału nie będzie ale jak kiedyś miało się do czynienia z siłownią to teraz będzie tylko trzeba do tego wrócić, bo sądzę, że jakieś tam mięśnie się zachowały wg mnie nie będzie tak źle
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja już się nie mogę doczekać środy po kilku dniach przerwy powinno być dobrze a siła ładnie poszła po tej kretce Universala, z treningu na trening jest lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.