Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czekolada, szczególnie gorzka, jest zdrowa dla organizmu A to dzięki zawartości kakaa, które jest dobrym antyoksydantem, opóźnia starzenie i dzięki niej jest szybsza regeneracja organizmu Ja w sumie jak tylko mam okazję to jem czekoladę ale tylko gorzką
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piotrze ale uja walę Napalma w Shotach a nie tego rozpuszczanego i serio nie mogę na niego narzekać Oczywiście może działanie jest lepsze bo łączę to z mocnym AAKG Olimpu Niektóre specyfiki są warte swojej kasy Oczywiście wg mnie nie trzeba tego jeść/pić codziennie bo organizm się uodparnia ale od czasu do czasu, szczególnie jak się jest trochę zmęczonym to naprawdę pomaga Polecam spróbować. Ja też byłem negatywnie do tego nastawiony i nie rozumiałem po co to się bierze ale później zmieniłem zdanie
  3. Kolego jedź do Fashion Housa (u was w Wawie chyba jest jeden z tego co pamiętam ) i poszukaj czegoś w sklepach narciarskich Na pewno najlepsze będą kurtki których używają właśnie narciarze i snowbordziści Tylko, że to same sportowe A z eleganckich to jedynie jakiś gruby płaszcz a pod spód gruby sweter Firmy takie jak Nike, Adidas itp bym sobie odpuścił, bo może i ładnie wyglądają ale na pewno nie są trwałe Zresztą jakis kolega juz o tym pisał. Ja osobiście już dawno nie kupowałem mega ciepłej kurtki, bo wszędzie jeżdżę autkiem i nie potrzebna mi taka. Jednakże płaszczyk na zime już jest
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja wróciłem do ćwiczeń po 2-tygodniowej przerwie i na razie nie potrzebuję żadnych pobudzaczy Ale pewnie jak będzie cos potrzebne to zarzucę Napalma w Shocie
  5. Potwierdzam Bardziej to komedia niż horror Ja polecam Paranormal Activity 2 - da radę oglądnąć i w porównaniu to "horrorów" które teraz wypuszczają to PA2 jest naprawdę straszny Oczywiście d*py nie urywa ale jest pare momentów
  6. a może lepiej złożyć coś dobrego? na ramie KTMa, z dobrymi podzespołami itp
  7. koleś bez wątpienia umie jeździć ale jak widać na OS-ach sobie nie radzi wszystkie Gymkhany to są długie godziny/dni przygotowań, a później tygodnie montażu, żeby zrobić taki filmik także bez podniety :gwizdanie:
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dokładnie niestety ale w Gainerach jest mega dużo węgli jak dla mnie to o połowę za dużo lepiej carbo sobie wypić podczas treningu, a po albo białko albo od razu obiadek z mięskiem
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    mutant najlepszy na masę, mam go i polecam, jedyny minus to że może się smak z czasem znudzić, bo jest tego dużo do wypicia, kup sobie z kolegą dwa smaki i odsypcie sobie po połowie najlepszy na masę czyt. na tłuszcz?
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja mam tydzień wolnego niech mięśnie troszkę odpoczną a od piątku dalej jazdaaa
  11. ja poluję na Can-Ama Outlandera 800
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dowal mocne AAKG i będzie mega dobrze jakby ktoś chciał więcej tego to u mnie na siłwoni jest po 4 zł/szt.
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wczoraj myślałem, że mi serce wysiądzie a robiłem "tylko" czworogłowe uda tylko, że ja jeszcze mocne AAKG biorę, więc rozszerzenie żył podwójne ja mogę polecić z czystym sercem mega power
  14. dokładnie bierz tego japońca, a nie tam jakieś europejskie g*wno jakby nie było to japońce wymyslili tą "sztukę" poza tym wskazany przez kolegę samochodzik przewyższa mocą wszystkie inne podane przez Ciebie
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja zmieniłem trening na wstępnie mędzący mięśnie i jest fajnie zobaczymy jak to będzie przez 2 tygodnie później powrót do "normalnego" treningu, a następnie trening 100 powtórzeń
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    może trzeba będzie spróbować tego Rhino bo i tak dosyć często piję Napalma w shocie ktoś jeszcze do próbował?
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dokładnie najlepiej wszystko wypróbować samemu ale kto ma tyle kasy, żeby wszystko kupować dlatego warto dzielić się opiniami ja np. ciągle jadę na Napalmie w Shotcie (FA) i nigdy złego słowa nie powiem ja tam teraz zresztą odstawiam wszystkie dziwne odżywki i zostaję przy samej kreatynce, białku i węglach
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    xpand wg mnie bardzo słabiutki lepiej zwykłą kreatynę albo jakiś lepszy mix kreatynowy ale nie Xpanda
  19. Większość pralni używa maszyn parowych do prania brudnej odzieży, więc z zabrudzoną tapicerką tez powinno dać radę Czy może się mylę? No i na Mango też sprzedają coś parowego i mówią, że działa
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to jest kurczak w płynie trzeba będzie spróbować
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    i oczywiście na samym kurczaku
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to u mnie tak samo jest
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja nie dam, bo mam za duzy brzuch na przyszly sezon dopiero sie podziele
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli chodzi o smak to polecam Whey Protein (Fitness Authority) Niestety białka w składzie tylko 60%, czyli na miarkę 30g dostajemy tylko 20g białka Ale za to smaki rewelacyjne i nawet po zmieszaniu z wodą jest posmak mleka, po prostu smakowo bomba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.