Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
ale jakoś super precyzyjnie to nie robia tych ćwiczeń a sądziłem, że chodzi własnie o jak najlepsze wykonywanie ruchów itp, oczywiście pomijam fakt, że te mutanty robią dużo większymi ciężarami
-
Siłownia
parę filmików z "mojej" siłowni http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/powerpit-gym/ na jednym z Sami Al Haddadem gdzieś się nawet z tyłu przewijam Mówią że niby najlepiej z wodą.Kiedyś jak praktykowałem suple to serwatke sypałem do blendera wypełnionego mlekiem,do tego szedł bananek i płatki owsiane.A może to wina konkretnego smaku.Mnie wstrząsało na chemiczno-truskawkowe wynalazki.Uniwersalne są waniliowe,większość lubi.A jeśli jest bezsmakowe to blender plus dodatki i masz milkszejka o smaku jaki chcesz.Szkoda trochę białko sypać do posiłków moim zdaniem,szczególnie do jajek,które mają chyba komplet aminokwasów.A białko to tak raczej na pierwszym miejscu po treningu,potem przed snem,i rano do musli.W ten sposób je dobrze wykorzystasz,a w posiłkach powinno być białko pochodzenia naturalnego,przedewszystkim mięso. ja tam się nie znam ale tutaj jest parę fajnych przepisów, gdzie również dodają białko (odżywkę) do posiłków http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/kuchnia-md/sniadanie/ jest też parę przepisów na obiady i fajne przepisy na desery
-
Siłownia
o maściach było parę stron wcześniej wystarczy uważnie poczytać
- Siłownia
-
Siłownia
panowie a co polecacie na poprawę apetytu bo nie chce mi się tak dużo jeść jak powininem dziennie to zazwyczaj płatki owsiane na śniadanie + kanapeczki w robocie + obiad popołudniu + wieczorem coś na ząb oczywiście oprócz metki
-
Pierszweństwo na parkingu (np. tesco) - pieszy czy auto?
też to potwierdzam
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
""W ciemności" 4/10 straszna kicha i niech nikt nie próbuje zaprzeczać, bo pomyślę że stracił rozum film bez sensu, cała "akcja" dzieje się w tunelach gdzieś w TV słyszałem, że porównują to g*wno to "Listy Schindlera" po obejrzeniu "W ciemności" mogę się tylko głośno zaśmiać mam nadzieję, że nie dostanie oskara
-
Siłownia
dzisiaj plecy + biceps + przedramię pewnie jakieś 1,5 h mi to zajmie u was na siłowniach też tylu ludków ćwiczy? bo u mnie to porażka, szczególnie w godzinach 16-18 siłownia jest naprawdę spora a ciężko znaleźć wolną maszynę
-
Siłownia
nieźle a o co dokładnie chodzi? bo jak o kreatynę to dostałeś odpowiedź a jeśli o inną odżywkę to się troszkę bardziej sprecyzuj ja w poniedziałek zrobiłem klatę i dobrze weszła, bo zakwasy niemiłosierne Panowie ile robicie przerwy pomiędzy seriami w treningach na masę bo na jednych forach piszą 1-2 minuty, na innych 3 min i w sumie to sam nie wiem ja osobiście zmieniam na każdym treningu długość przerwy, raz robię 2 minuty, raz 1,5 min, a raz minutę, tylko że wytrzymałościowo jest ciężko
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
pomysły to mają hakerzy i na pewno sobie z tym poradzą i nie mówię tu o dzieciach neostrady itp ale o poważnych, prawdziwych mózgach internetu ja tam się nie boję
-
Siłownia
jedynie jakieś stare mam ale prawie ich nie widać a nowych nie ma
-
Siłownia
może opisalibyśmy swoje treningi? każdy na pewno szuka złotego środka dla siebie, więc chyba każdemu by to pomogło ja np. teraz nawalam po 3-4 serie na mniejsze grupy mięśniowe i 4-5 serii na większe, ilość powtórzeń 12-10-10-8-6 cardio jeszcze nie robię ale od marca również wprowadzam je do treningów, na początek 3 razy w tyg. po 20-30 min jeśli chodzi o ciężary o podnoszę tyle ile daję radę, przy założeniu że przy każdej serii dokładam więcej oprócz ostatniej, gdzie ciężar jest taki sam jak w przedostatniej przerwy to 1,5-2 min preferuję ćwiczenia na maszynach, ponieważ ćwiczę sam i nie mam partnera treningowego, który mógłby mi pomagać ale jak najczęściej staram się używać wolnych ciężarów
-
Licytacje komornicze.
a co z tymi licytacjami z leasingów bo jeśli chodzi o komorników to domyślam się, że po znajomościach ale takie aukcje poleasingowe też kierują się takimi samymi prawami? w końcu każdy może brać w nich udział
-
Licytacje komornicze.
ktoś z was robi "zakupy" na takich aukcjach bo widzę, że tam czasami mozna znaleźć bardzo ciekawe okazje
-
Siłownia
fajki ciężko rzucić ale ciągle się staram a ożyweczka kosztowała mnie 160 ziko za 4 kg, więc nie tak źle jak skończę cykl odżywkowy to zrobię sobie tydzień przerwy na siłce, zmienię dietę, postaram się rzucić fajki lub znacznie je ograniczyć i ruszamy z aerobami, żeby brzuch zgubić
-
Siłownia
będę musiał spróbować bo u mnie z apetytem też słabo odzywka białkowa 4 razy dziennie + kanapeczki + obiad + jakieś słodkie przekąskitylko, że u mnie jest ten jeden problem, że palę szlugi i to jest główny powód mojego mniejszego apetytu
-
Siłownia
ja tam diety nie mam jem kiedy chcę, ile chcę i co chcę ale na kreatynie piję minimum 1,5-2 L wody dziennie no i na universalu nic nie szło, ani siła, ani pompa, a na trecu (przy takich samych pozostałych założeniach) pompa była o wiele większa, wody się trochę zatrzymało w organizmie i jakaś tam siła poszła ale około marca chcę sobie jakąś dobrą dietę ułożyć, jakieś odżyweczki i zacząć gubić brzuch bo reszta dla mnie jak na razie spoko wygląda, tylko na brzuchu balon jakbym w ciąży był a przy redukcji trzeba na pewno dużo więcej białka jeść niż węgli i tłuszczy po treningu siłowym wypić shake'a białkowego + BCAA i robić aeroby + delikatny napój izotoniczny ale z tego co czytam w gazetach kulturystycznych to dużo osób zapomina o tym i później mają za***iste spadki mięśni zresztą ile osób tyle opini
-
Siłownia
a na mnie np. universal nie działał za to ta kreatynka była ok http://allegro.pl/trec-creatrix-ala-b1-240-kaps-i2040685171.html
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądał już ktoś "Dziewczynę z tatuażem"?? Bo nie wiem czy wybierać się do kina I może ma ktoś info na temat "Kota w butach"??
-
Siłownia
wymiary za***iste
-
Siłownia
CLENBUTEROL :naughty: u mnie całe łapy dzisiaj pękły
-
Jak szybko piszesz na klawiaturze?
- [B5 AEB] Odszkodowanie z oc sprawcy
kolego namierz jakąś firmę która pomaga w uzyskiwaniu pieniędzy z ubezpieczeń, można na tym dobrą kasę zrobić- [ALL] Dobra Nuta jako dzwonek MP3
motyw z Mission Impossible, Gliniarza z Beverly Hills, nuta z Piratów z karaibów, Benny Hill- Siłownia
a co myślicie o tym http://allegro.pl/fa-xtreme-anabolic-stack-96k-testosteron-na-maxa-i2009836374.html u mnie na siłowni po zniżkach wychodzi 107 ziko i podobno na miesiąc starcza - [B5 AEB] Odszkodowanie z oc sprawcy