Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ale jakoś super precyzyjnie to nie robia tych ćwiczeń a sądziłem, że chodzi własnie o jak najlepsze wykonywanie ruchów itp, oczywiście pomijam fakt, że te mutanty robią dużo większymi ciężarami
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    parę filmików z "mojej" siłowni http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/powerpit-gym/ na jednym z Sami Al Haddadem gdzieś się nawet z tyłu przewijam Mówią że niby najlepiej z wodą.Kiedyś jak praktykowałem suple to serwatke sypałem do blendera wypełnionego mlekiem,do tego szedł bananek i płatki owsiane.A może to wina konkretnego smaku.Mnie wstrząsało na chemiczno-truskawkowe wynalazki.Uniwersalne są waniliowe,większość lubi.A jeśli jest bezsmakowe to blender plus dodatki i masz milkszejka o smaku jaki chcesz.Szkoda trochę białko sypać do posiłków moim zdaniem,szczególnie do jajek,które mają chyba komplet aminokwasów.A białko to tak raczej na pierwszym miejscu po treningu,potem przed snem,i rano do musli.W ten sposób je dobrze wykorzystasz,a w posiłkach powinno być białko pochodzenia naturalnego,przedewszystkim mięso. ja tam się nie znam ale tutaj jest parę fajnych przepisów, gdzie również dodają białko (odżywkę) do posiłków http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/kuchnia-md/sniadanie/ jest też parę przepisów na obiady i fajne przepisy na desery
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    o maściach było parę stron wcześniej wystarczy uważnie poczytać
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :bag:
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    panowie a co polecacie na poprawę apetytu bo nie chce mi się tak dużo jeść jak powininem dziennie to zazwyczaj płatki owsiane na śniadanie + kanapeczki w robocie + obiad popołudniu + wieczorem coś na ząb oczywiście oprócz metki
  6. ""W ciemności" 4/10 straszna kicha i niech nikt nie próbuje zaprzeczać, bo pomyślę że stracił rozum film bez sensu, cała "akcja" dzieje się w tunelach gdzieś w TV słyszałem, że porównują to g*wno to "Listy Schindlera" po obejrzeniu "W ciemności" mogę się tylko głośno zaśmiać mam nadzieję, że nie dostanie oskara
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dzisiaj plecy + biceps + przedramię pewnie jakieś 1,5 h mi to zajmie u was na siłowniach też tylu ludków ćwiczy? bo u mnie to porażka, szczególnie w godzinach 16-18 siłownia jest naprawdę spora a ciężko znaleźć wolną maszynę
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nieźle a o co dokładnie chodzi? bo jak o kreatynę to dostałeś odpowiedź a jeśli o inną odżywkę to się troszkę bardziej sprecyzuj ja w poniedziałek zrobiłem klatę i dobrze weszła, bo zakwasy niemiłosierne Panowie ile robicie przerwy pomiędzy seriami w treningach na masę bo na jednych forach piszą 1-2 minuty, na innych 3 min i w sumie to sam nie wiem ja osobiście zmieniam na każdym treningu długość przerwy, raz robię 2 minuty, raz 1,5 min, a raz minutę, tylko że wytrzymałościowo jest ciężko
  9. pomysły to mają hakerzy i na pewno sobie z tym poradzą i nie mówię tu o dzieciach neostrady itp ale o poważnych, prawdziwych mózgach internetu ja tam się nie boję
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jedynie jakieś stare mam ale prawie ich nie widać a nowych nie ma
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    może opisalibyśmy swoje treningi? każdy na pewno szuka złotego środka dla siebie, więc chyba każdemu by to pomogło ja np. teraz nawalam po 3-4 serie na mniejsze grupy mięśniowe i 4-5 serii na większe, ilość powtórzeń 12-10-10-8-6 cardio jeszcze nie robię ale od marca również wprowadzam je do treningów, na początek 3 razy w tyg. po 20-30 min jeśli chodzi o ciężary o podnoszę tyle ile daję radę, przy założeniu że przy każdej serii dokładam więcej oprócz ostatniej, gdzie ciężar jest taki sam jak w przedostatniej przerwy to 1,5-2 min preferuję ćwiczenia na maszynach, ponieważ ćwiczę sam i nie mam partnera treningowego, który mógłby mi pomagać ale jak najczęściej staram się używać wolnych ciężarów
  12. a co z tymi licytacjami z leasingów bo jeśli chodzi o komorników to domyślam się, że po znajomościach ale takie aukcje poleasingowe też kierują się takimi samymi prawami? w końcu każdy może brać w nich udział
  13. ktoś z was robi "zakupy" na takich aukcjach bo widzę, że tam czasami mozna znaleźć bardzo ciekawe okazje
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    fajki ciężko rzucić ale ciągle się staram a ożyweczka kosztowała mnie 160 ziko za 4 kg, więc nie tak źle jak skończę cykl odżywkowy to zrobię sobie tydzień przerwy na siłce, zmienię dietę, postaram się rzucić fajki lub znacznie je ograniczyć i ruszamy z aerobami, żeby brzuch zgubić
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    będę musiał spróbować bo u mnie z apetytem też słabo odzywka białkowa 4 razy dziennie + kanapeczki + obiad + jakieś słodkie przekąskitylko, że u mnie jest ten jeden problem, że palę szlugi i to jest główny powód mojego mniejszego apetytu
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tam diety nie mam jem kiedy chcę, ile chcę i co chcę ale na kreatynie piję minimum 1,5-2 L wody dziennie no i na universalu nic nie szło, ani siła, ani pompa, a na trecu (przy takich samych pozostałych założeniach) pompa była o wiele większa, wody się trochę zatrzymało w organizmie i jakaś tam siła poszła ale około marca chcę sobie jakąś dobrą dietę ułożyć, jakieś odżyweczki i zacząć gubić brzuch bo reszta dla mnie jak na razie spoko wygląda, tylko na brzuchu balon jakbym w ciąży był a przy redukcji trzeba na pewno dużo więcej białka jeść niż węgli i tłuszczy po treningu siłowym wypić shake'a białkowego + BCAA i robić aeroby + delikatny napój izotoniczny ale z tego co czytam w gazetach kulturystycznych to dużo osób zapomina o tym i później mają za***iste spadki mięśni zresztą ile osób tyle opini
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a na mnie np. universal nie działał za to ta kreatynka była ok http://allegro.pl/trec-creatrix-ala-b1-240-kaps-i2040685171.html
  18. Oglądał już ktoś "Dziewczynę z tatuażem"?? Bo nie wiem czy wybierać się do kina I może ma ktoś info na temat "Kota w butach"??
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wymiary za***iste
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    CLENBUTEROL :naughty: u mnie całe łapy dzisiaj pękły
  21. Tzieland odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
  22. kolego namierz jakąś firmę która pomaga w uzyskiwaniu pieniędzy z ubezpieczeń, można na tym dobrą kasę zrobić
  23. motyw z Mission Impossible, Gliniarza z Beverly Hills, nuta z Piratów z karaibów, Benny Hill
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a co myślicie o tym http://allegro.pl/fa-xtreme-anabolic-stack-96k-testosteron-na-maxa-i2009836374.html u mnie na siłowni po zniżkach wychodzi 107 ziko i podobno na miesiąc starcza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.