Treść opublikowana przez Tzieland
-
Listwy dolne drzwi
a nie lepiej je całkowicie usunąć i zrobic gładkie drzwi?
-
Co sądzicie o tym zestawie i co poprawić.
Radyjko słabe Sam nad nim myślałem ale wybrałem JVC KD X50BT Z tego co pamiętam to Twoje ma tylko jedno wyjście RCA? Sam zamierzam robić u siebie car-audi i to nie taka prosta sprawa. Szczególnie jak się chce, żeby się szybko nie znudziło Ale ja będę chyba celował w 16-tki na przód. Problem jest tylko ze zrobieniem dystansów a później już z górki
-
Siłownia
- Białe wnętrze?
ale skóra to nie jest tkanina:whistling: przejedzie się szmatką i pozamiatane- Białe wnętrze?
no i dudiego wygrało- Białe wnętrze?
źle wygląda?- Białe wnętrze?
znalazłem takie tylko ale to na pewno custom jest jeszcze chyba dudi obszywał swoje ale on miał półskóry z alcantarą- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Meyle Hd wytrzymały u mnie 23 tkm, zawias 1be 225/40/18r. Pierwsze posypały się banany, potem góra a co dziwne dolne proste były ok. Ogólnie są słabe. Teraz latam (za namową kolegi) na regenerowanych i jestem bardzo zadowolony zrobiłem na nich 37 tkm i póki co cisza. ja montowałem u siebie ruville'a 2 m-ce temu i jak na razie wszystko spoko tylko że przejechane dopiero max z 5 tyś km komplet wahaczy kosztował coś ok 1000 zł + wymiana, zapomniałem tylko sprawdzić czy wahacze były ruville'a czy jakiejś innej firmy- [B5 AFN] Pisk przy maksymalnie skręconych kołach
czy koniecznie musi to być padająca pompa? mam takie same objawy odkąd kupiłem autko 3 lata temu, że na max skręconych kołach na postoju piszczy pompa ale gdzieś kiedyś czytałem, że w ogólnie nie powinno się robić takich manewrów na postoju, bo pompa dostaje po d*pie przez opór podłoża ogólnie nie mam innych problemów i stan płynu też jest ok- Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
i oto chodzi bo ja też myślałem że cenna ma znaczenie ale jednak nie im droższe tym efekt marniejszy jak będę miał czas to zrobię fotki poglądowe i wrzucę, co by niedowiarki uwierzyły- Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
a ja polecam (już ich nie ma) żarówki 4300K z Biedronki zakupiłem najpierw jeden komplecik, czysto naukowo, żeby zobaczyć co z tego będzie, wydałem 10 zł za dwie żarówki i ku mojemu zdziwieniu barwa światła SUPER, w nocy dobrze daje, w porównaniu do poprzednich H7 Osram Night Breaker Plus 90% różnica jest miażdżąca w domu czekają 2 dodatkowe komplety oczywiście pozostaje tylko kwestia jak długo wytrzymają, normalne żarówki trzymają około roku- 3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
hehe bo ja nie piję- EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
w końcu będziemy mieli własne Red Light District dlaczego tylko pomorze pisze o przygotowaniach- 3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
urodziny to już miałem ale spoko najpierw spróbuje z tymi tabsami, są drogie więc powinny być dobre- 3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
ale te nie są z nikotyną wcześniej brałem podobne tabsy i nie paliłem 5 m-cy i wróciłem tylko z własnej głupoty i mam nadzieję, że apetyt rzeczywiście wzrośnie, bo teraz to słabiutki jest- EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
Miejmy nadzieję, że przyjedzie do nas duuużo hiszpanek koło strefy kibica jest duży lasek i będzie można pokazać turystką trochę flory polskiej- 3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
mam tabletki najlepsze jakie są obecnie dostępne i mam nadzieję, że mi pomogą chyba trochę zaśmieciliśmy Ci wątek- 3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
no jutro pójdę na bank, bo w domu uj mnie strzela a witaminki już mam ale na razie leżą i czekają na lepsze czasy teraz fajki chcę rzucić także mam inny cel- EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
trochę by to mogło podpaść szczególnie, że pewnie większość polaków-marynarzy będzie brała magiczne zwolnienia na euro- 3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
a nic zwolnienie mam bo plecy na siłce naciągnąłem i doj**ałem je jeszcze na rowerze ale za to szlaki leśne mamy z bratem opanowane- EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
dlatego rower kupiłem a tak serio to nie wiem co zrobię ale chyba masz rację, że nie wyjadę i będę chyba musiał zostawiać auto u Ciebie a na mecz może Adaś pójdzie ale to jeszcze nic pewnego szkoda, że Ciebie nie będzie- 3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
Ale ulep- Siłownia
michail5566 na co wchodzi najlepiej ten Twój trening? bo ani to siła, ani masa, ani rzeźba? czy to tylko tak na krótki okres czasu, żeby mięśnie odzwyczaić od "normalnych" treningów- EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
Najlepsze będzie jak cała zagraniczna chołota będzie chciała się dostać z tej strefy do swoich namiotów w stoczni Całe centrum zawalone będzie- EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
Chyba odwrotnie. wiekszosc bedzie niedokonczona. W 3miescie bedzie dramat. Codziennie jest mega kiepsko.Korki wszedzie i kiepska nawierzchnia. Jak zamkna okolice stadionu(tak jak na otwarcie stadionu) to bedzie tragedia.Dodatkowo zrobili strefe kibica przy jednym z wiekszych skrzyzowan... Co Ty gadasz... Korków nie będzie bo zamkną cały Gdańsk A szczerze to nie wyobrażam sobie jeżdżenia po 3mieście w dniach kiedy będą rozgrywane mecze - Białe wnętrze?