Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. innych średnic na pewno nie ma? a ktoś wymieniał grube rury?
  2. no za całośc, bo przecież nie malujesz całych tylko do tej środkowej listewki teraz komplet listw kosztuje coś ok 250 zł przód + 200 ziko tył ale mi się nie rozchodzi o same listwy, bo uważam że mogą być tylko mnie boli to, że przez nie rudy mi wyszedł
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja mam stocznie koło siebie ale nie znam tam nikogo poza tym taki łańcuch z kotwicy mógłby być za duży
  4. mnie to nie przeszkadza poza tym mam jakiś uraz od tych listw, przez nie muszę malować wszystkie drzwi, bo od zaczepów rudy wszędzie idzie
  5. malowanie to koszt 400-500 zł czyli podobnie do ceny listw a jeśli chodzi o ich praktyczność to się zastanawiam i nie mogę dojść do czego one się przydają
  6. Tzieland odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    Chyba poliftowe:jerk: Przed only po lifcie
  7. No i właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem A na jakiś aukcjach poleasingowych autka były na parkingu trzymane? I wydaje mi się że ani u właściciela ani w banku.
  8. W sensie ? no w takim sensie, że to każdy wie że u komornika sie nic nie kupi bo wszystko po układach ale w tych licytacjach na necie to chyba każdy ma prawo licytować i ten kto wygra to kupuje? a z tym rozwalaniem aut to nie słyszałem
  9. Tzieland odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    nie wiem bo jeszcze nie robiłem ale na pewno muszą być 2 osoby no i taki plus folii, że zawsze mozna ją zerwać
  10. Tzieland odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    na pewno da radę wrzuć do odpowiedniego tematu i ktoś to Tobie zrobi a folią obkleić to żadna filozofia
  11. Dzisiaj przeszła dalej
  12. ok ale komornik to nie to samo co licytacje na necie prawda poza tym te poleasingowe chyba nie są tak oszukane?
  13. Tzieland odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    jeśli folia to tylko 3M http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-zmiana-koloru-pojazdu-i2248381964.html za cały dach w avancie jakieś 300 ziko wychodzi
  14. Tzieland odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    tak tylko pamiętaj, że gwerty robi bixenon i dzienne DRL H7 LED
  15. Tzieland odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    no nie jest tanio ja za swoje depo 2 lata temu dawałem ok 400 zł a na gwertego tez mnie na razie nie stac ale jak tylko bede mial kase to od razu do niego uderzam
  16. Tzieland odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    karfa fajny ten spojler
  17. Tzieland odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    no ja tez taki daszek mam, te większe z RS4 są
  18. Tzieland odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    kurde ale to też mi sie nie widzi a jakby zostawić daszek w kolorze
  19. Tzieland odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    o żesz kurfa nie zauważyłem nie kupuj z ringami, bo zrobisz straszna wiochę kup zwykłe jasne i wyslij do Gwerty żeby przerobił ci na bixenon i pomalował
  20. Tzieland odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    jakie ringi
  21. Tzieland odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    w avancie właśnie jest problem z tym spojlerkiem, bo na tym zdjęciu to tragicznie wygląda
  22. a wymiary ??
  23. ja nie latam dużo, max 15tyś km życzę aby jak najdłużej wytrzymały
  24. tylko właśnie takie wymienianie na sztuki nie jest dobre ja odkąd kupiłem autko to właśnie tak robiłem i co roku musiałem coś wymieniać teraz zrobiłem komplecik i mam nadzieję 3 latka przebujać
  25. po pierwsze - silnik 3.0tdi nie ma nic wspólnego z wersją s-line (znacznie więcej jest standardowych wersji niż wersji s-line) jeżeli chodzi o czy to 3.0tdi czy 2.0tdi po drugie - B7 3.0tdi się już kupuje za 50 tyś a nie 70tyś (mimo że takie też da się trafić) @ nr 1: racja mój błąd @ nr 2: za 50 tyś. to właśnie wspominane przez Ciebie golasy bądź jakieś ulepy dobre wersje z dobrym wyposażeniem >70 tyś. PLN chyba, że znajomi dali się zrobić w balona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.