Treść opublikowana przez Tzieland
-
wezyki podcisnienia
innych średnic na pewno nie ma? a ktoś wymieniał grube rury?
-
Listwy dolne drzwi
no za całośc, bo przecież nie malujesz całych tylko do tej środkowej listewki teraz komplet listw kosztuje coś ok 250 zł przód + 200 ziko tył ale mi się nie rozchodzi o same listwy, bo uważam że mogą być tylko mnie boli to, że przez nie rudy mi wyszedł
-
Siłownia
ja mam stocznie koło siebie ale nie znam tam nikogo poza tym taki łańcuch z kotwicy mógłby być za duży
-
Listwy dolne drzwi
mnie to nie przeszkadza poza tym mam jakiś uraz od tych listw, przez nie muszę malować wszystkie drzwi, bo od zaczepów rudy wszędzie idzie
-
Listwy dolne drzwi
malowanie to koszt 400-500 zł czyli podobnie do ceny listw a jeśli chodzi o ich praktyczność to się zastanawiam i nie mogę dojść do czego one się przydają
-
Lampy black
Chyba poliftowe:jerk: Przed only po lifcie
-
Licytacje komornicze.
No i właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem A na jakiś aukcjach poleasingowych autka były na parkingu trzymane? I wydaje mi się że ani u właściciela ani w banku.
-
Licytacje komornicze.
W sensie ? no w takim sensie, że to każdy wie że u komornika sie nic nie kupi bo wszystko po układach ale w tych licytacjach na necie to chyba każdy ma prawo licytować i ten kto wygra to kupuje? a z tym rozwalaniem aut to nie słyszałem
-
czarny dach mat? połysk?
nie wiem bo jeszcze nie robiłem ale na pewno muszą być 2 osoby no i taki plus folii, że zawsze mozna ją zerwać
-
czarny dach mat? połysk?
na pewno da radę wrzuć do odpowiedniego tematu i ktoś to Tobie zrobi a folią obkleić to żadna filozofia
-
X factor!!!
Dzisiaj przeszła dalej
-
Licytacje komornicze.
ok ale komornik to nie to samo co licytacje na necie prawda poza tym te poleasingowe chyba nie są tak oszukane?
-
czarny dach mat? połysk?
jeśli folia to tylko 3M http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-zmiana-koloru-pojazdu-i2248381964.html za cały dach w avancie jakieś 300 ziko wychodzi
-
Lampy black
tak tylko pamiętaj, że gwerty robi bixenon i dzienne DRL H7 LED
-
Lampy black
no nie jest tanio ja za swoje depo 2 lata temu dawałem ok 400 zł a na gwertego tez mnie na razie nie stac ale jak tylko bede mial kase to od razu do niego uderzam
-
czarny dach mat? połysk?
karfa fajny ten spojler
-
czarny dach mat? połysk?
no ja tez taki daszek mam, te większe z RS4 są
-
czarny dach mat? połysk?
kurde ale to też mi sie nie widzi a jakby zostawić daszek w kolorze
-
Lampy black
o żesz kurfa nie zauważyłem nie kupuj z ringami, bo zrobisz straszna wiochę kup zwykłe jasne i wyslij do Gwerty żeby przerobił ci na bixenon i pomalował
- Lampy black
-
czarny dach mat? połysk?
w avancie właśnie jest problem z tym spojlerkiem, bo na tym zdjęciu to tragicznie wygląda
-
wezyki podcisnienia
a wymiary ??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja nie latam dużo, max 15tyś km życzę aby jak najdłużej wytrzymały
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tylko właśnie takie wymienianie na sztuki nie jest dobre ja odkąd kupiłem autko to właśnie tak robiłem i co roku musiałem coś wymieniać teraz zrobiłem komplecik i mam nadzieję 3 latka przebujać
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
po pierwsze - silnik 3.0tdi nie ma nic wspólnego z wersją s-line (znacznie więcej jest standardowych wersji niż wersji s-line) jeżeli chodzi o czy to 3.0tdi czy 2.0tdi po drugie - B7 3.0tdi się już kupuje za 50 tyś a nie 70tyś (mimo że takie też da się trafić) @ nr 1: racja mój błąd @ nr 2: za 50 tyś. to właśnie wspominane przez Ciebie golasy bądź jakieś ulepy dobre wersje z dobrym wyposażeniem >70 tyś. PLN chyba, że znajomi dali się zrobić w balona