Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Głosujcie na kolegę, niedużo mu już brakuje do zwycięstwa
  2. http://www.youtube.com/watch?v=yKWoPlL2B8I&feature=related następne filmy trochę drastyczne, także jeśli uważacie, że są zbyt mocne to proszę o usunięcie http://www.youtube.com/watch?v=XN8F6SmkFvk&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=8r_u0iWAIYE&feature=relmfu
  3. chociażby to warte uwagi http://www.licytacje.pekaoleasing.com.pl/aukcje/67408-bmw_520d_177km130kw większość aut jest znacznie tańsza niż na np. alledrogo ---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- https://aukcje.getinbank.pl/category/show/102?fsst=ab5af5db92b0c4642c3c25ab4f36b91ca4c56945
  4. Słuchajcie a jak to jest z tymi aukcjami bankowymi? Np. takie: http://www.licytacje.pekaoleasing.com.pl/ https://aukcje.getinbank.pl/category/show/102?fsst=aca32632d534d308d8ebce70ffa326447db7bc12 Też wszystko ustawione?
  5. Hornet nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie dlaczego akurat 3 tyś miesięcznie TRZEBA odkładać?
  6. I tak tylko będą mogli zarejestrować nazwę polskojęzyczną, także inne są zbyteczne Kolega ostatnio otwierał "Smakusia"
  7. http://demotywatory.pl/3784415/Slyszales-ze-Najman
  8. A dlaczego akurat min wkład roczny to 3k PLN? Bo ja mógłbym troszkę mniej odkładać ~200 zł/m-c
  9. Trzymam kciuki, żeby Ci się udało Moze wtedy pajac coś zrozumie
  10. Dokładnie Hornet pisz co i jak a jak nie to usuwaj temat, bo szopka się robi
  11. Tak naprawdę to nie ma złotych środków na mega pomnażanie naszych pieniędzy Jakby coś takiego istniało to wszyscy by oszczędzali w taki sposób. Niestety ale trzeba ryzykować, żeby mieć duże zyski. A z ryzykowaniem to wiadomo jak jest. Raz się zyska a raz straci
  12. masz to na zippy ? Proszę: http://www8.zippyshare.com/v/83615052/file.html podziękował
  13. a my narzekamy na nasze drogi http://www.youtube.com/watch?v=QPPW8KM7eEU&feature=related
  14. Czekam z niecierpliwością o co tu chodzi
  15. masz to na zippy ?
  16. oprócz Pezeta i Sokoła już dawno nie słuchałem polskiego HH/Rapu i muszę przyznać, że bity mają iście wpadające w ucho
  17. dobra nuta chyba kolejny folder będzie się nagrywał
  18. Tzieland odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Hitler w 3 lata zbudował 1000km autostrad... a my? ale on miał w tym większy cel
  19. kolego kupuj i powiedz jaki efekt
  20. Tzieland odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    uuu rzeczywiście słabiutko
  21. Tzieland odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Gdańsk 26.04.2012
  22. Daj znać jak najszybciej, bo wygląda całkiem spoko JA ja chyba poszukam tego dokumentu:
  23. drugi set też już na kompie a Floorfilla-The Hypno jest kosa takiej muzy mogę słuchać 24 H
  24. Dokładnie to jest to
  25. Kaju set ściągniety i od 1:11:27 jest miazga totalna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.