Treść opublikowana przez Tzieland
-
Prosba o pomoc. Klikniecie lajka na Facebook'u.
Głosujcie na kolegę, niedużo mu już brakuje do zwycięstwa
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=yKWoPlL2B8I&feature=related następne filmy trochę drastyczne, także jeśli uważacie, że są zbyt mocne to proszę o usunięcie http://www.youtube.com/watch?v=XN8F6SmkFvk&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=8r_u0iWAIYE&feature=relmfu
-
Licytacje komornicze.
chociażby to warte uwagi http://www.licytacje.pekaoleasing.com.pl/aukcje/67408-bmw_520d_177km130kw większość aut jest znacznie tańsza niż na np. alledrogo ---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- https://aukcje.getinbank.pl/category/show/102?fsst=ab5af5db92b0c4642c3c25ab4f36b91ca4c56945
-
Licytacje komornicze.
Słuchajcie a jak to jest z tymi aukcjami bankowymi? Np. takie: http://www.licytacje.pekaoleasing.com.pl/ https://aukcje.getinbank.pl/category/show/102?fsst=aca32632d534d308d8ebce70ffa326447db7bc12 Też wszystko ustawione?
-
Oszczędzanie funduszy
Hornet nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie dlaczego akurat 3 tyś miesięcznie TRZEBA odkładać?
-
Pomysł na nazwę bistro/lokalu gastronomicznego - zapraszam do wymyślania.
I tak tylko będą mogli zarejestrować nazwę polskojęzyczną, także inne są zbyteczne Kolega ostatnio otwierał "Smakusia"
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/3784415/Slyszales-ze-Najman
-
Oszczędzanie funduszy
A dlaczego akurat min wkład roczny to 3k PLN? Bo ja mógłbym troszkę mniej odkładać ~200 zł/m-c
-
Pracodawca - oszust i ukrócenie procederu zatrudniania "na czarno".
Trzymam kciuki, żeby Ci się udało Moze wtedy pajac coś zrozumie
-
Oszczędzanie funduszy
Dokładnie Hornet pisz co i jak a jak nie to usuwaj temat, bo szopka się robi
-
Oszczędzanie funduszy
Tak naprawdę to nie ma złotych środków na mega pomnażanie naszych pieniędzy Jakby coś takiego istniało to wszyscy by oszczędzali w taki sposób. Niestety ale trzeba ryzykować, żeby mieć duże zyski. A z ryzykowaniem to wiadomo jak jest. Raz się zyska a raz straci
-
Muzyka w naszych autkach
masz to na zippy ? Proszę: http://www8.zippyshare.com/v/83615052/file.html podziękował
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
a my narzekamy na nasze drogi http://www.youtube.com/watch?v=QPPW8KM7eEU&feature=related
-
Oszczędzanie funduszy
Czekam z niecierpliwością o co tu chodzi
-
Muzyka w naszych autkach
masz to na zippy ?
-
Muzyka w naszych autkach
oprócz Pezeta i Sokoła już dawno nie słuchałem polskiego HH/Rapu i muszę przyznać, że bity mają iście wpadające w ucho
-
Muzyka w naszych autkach
dobra nuta chyba kolejny folder będzie się nagrywał
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
Hitler w 3 lata zbudował 1000km autostrad... a my? ale on miał w tym większy cel
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
kolego kupuj i powiedz jaki efekt
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
uuu rzeczywiście słabiutko
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
Gdańsk 26.04.2012
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Daj znać jak najszybciej, bo wygląda całkiem spoko JA ja chyba poszukam tego dokumentu:
-
Muzyka w naszych autkach
drugi set też już na kompie a Floorfilla-The Hypno jest kosa takiej muzy mogę słuchać 24 H
-
Muzyka w naszych autkach
Dokładnie to jest to
-
Muzyka w naszych autkach
Kaju set ściągniety i od 1:11:27 jest miazga totalna