Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Ale specjalnie kupiłem dodatkowy komplecik, żeby samemu się pouczyć Mam 4 szt. dekorów (ze wszystkich drzwi) i zamierzam jedną sztukę pomalować, jedną obkleić folią, jedną tkaniną i ostatnią wyflokować
  2. W sumie to przez centrum miasta tam się nie leci, tylko po obrzeżu i, bynajmniej ja, nigdy nie trafiłem tam na większy korek A we Włocławku nie ma teraz remontu tej wylotówki
  3. nie boisz się częstych kontroli
  4. Tak jak w temacie, chcę pomalować dekory lub je obkleic. Z obklejeniem nie będzie problemu, bo wystarczy odtłuścić. Ale z malowaniem sądze, że potrzebne są jeszcze jakieś operacje przygotowawcze aby lakier nie odpadł. Czy wystarczy ściernym zetrzeć wierzchnią warstwę? Czy też tylko odtłuścić i będzie dobrze? Nigdy wcześniej nie przeprowadzałem takiej operacji, dlatego pytam Was drodzy koledzy
  5. to żeś przywalił barwę nie za dużo?
  6. na A1 gdzies w Toruniu już wskakujesz i jedziesz do końca do bramek, później obwodnicą trójmiasta i zjeżdżasz gdzie będzie wygodniej, ja bym zjeżdżał chyba na zjeździe na centrum Gdańsk przy Auchanie co do reszty to nie pomogę, bo dawno nie jeździłem na południe
  7. Tzieland odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    3 rywalki są przed nią z czego jedna to chyba chłop
  8. Tzieland odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    a co myślicie o białym dachu gdzieś ostatnio widziałem fotkę chyba zielonego autka z białym dachem i białą felą mi tam by pewnie pasowało, bo mam czerwone autko, więc jakby yebnął dach na biało + fele to taki zestaw robiłby robotę
  9. No to nieźle Może jak kiedyś będzie większy przypływ dodatkowej gotówki to się szarpnę na zestaw startowy co by spróbować i nie żałować, że nie próbowałem Ale dzięki za przydatne info
  10. Tzieland odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    ja mam w czarnym macie zadbane i nie wyglądaj jak golasy ale Ty masz ciemne auto niech kolega robi jak chce ale wg mnie (a przecież ten temat po to jest, żeby wystawiać swoje opinie) lusterka na czarno=goły przedlift Dokładnie, ja pierwsze co robiłem u siebie to malowałem lusterka i wymieniałem klamki pod kolor Dziękuję za wsparcie
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jeśli mowa o kreatynach to teraz tylko i wyłącznie jem treca creatrixa i cm3 universal w proszku (choć niby dobra firma) w ogóle mnie nie ruszało no i AAKG nieźle pompuje (też z treca)
  12. niby tak ale zawsze później możesz wyjąć dekory w carbonie i sprzedać osobno
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    na mnie xpand też nie działał a w smaku był tak ujowy, że wziąłem go parę razy i zutylizowałem w śmietniku
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piotrek przesadzasz Przecież wiele razy osoby tu piszące krytykowały własne wynalazki, które brały
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja raz jak wziąłem AAKG + Napalma + długo przed siłką nie jadłem to myślałem, że padnę na cyce przed oczami ciemno się robiło ale po batoniku proteinowym zrobiło się ciut lepiej
  16. Tak mi się wydaje, że 1BE to -20 a co do profilu to niech wypowie sie ktoś kto ma taki setup
  17. http://img64.imageshack.us/img64/627/88023927.jpg Are You fucking kidding Me:grin: Żółte dodatki w czarnym aucie może i tak ale żółte na żółtym nie błagam dajcie mi więcej fot tej B5 tylko, ze to nie jest żółte auto a granatowe hmm, to moja Zielona:wink: aha fajne masz fotele
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tam tylko i wyłącznie Extreme Napalm FA piję ale to też bardzo rzadko, bo palpitacji serca mozna dostać
  19. niech kupi ori 1BE bodajże to będzie pewniak
  20. http://img64.imageshack.us/img64/627/88023927.jpg Are You fucking kidding Me:grin: Żółte dodatki w czarnym aucie może i tak ale żółte na żółtym nie błagam dajcie mi więcej fot tej B5 tylko, ze to nie jest żółte auto a granatowe
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nam (przynajmniej mi ) nie chodzi o krytykę, tylko o efektywną krytykę dziwnych pomysłów jeszcze nie przeczytałem aby HMB było dobrym środkiem
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Najdziwniejsze jest to, że znajomek który trenował trójbój siłowy za***iście się podnieca tym HMB i woli to od białka/kreatyny/węgli
  23. Yebane małpy robia dobrą muzę
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Stary... twierdziłeś kiedyś że ćwiczysz kilka lat (2-3?) a za takie gówna się łapiesz... Skończysz Massacre to kup HMB Z tego co słyszałem to HMB to tylko placebo i jakoś szczególnie nie działa na organizm Tak przynajmniej piszą w gazetkach Ja nigdy nie stosowałem, więc nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.