Treść opublikowana przez Tzieland
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
starczyć może i na 10 lat ale większe prawdopodobieństwo, że może np. pęknąć oczywiście LEMY też mogą peknąć ale sądzę, że szansa na to jest duuuużo mniejsza niż w przypadku tanich zamienników
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
zakładasz listwy dolne na drzwi? nie wolisz zaszpachlować dziru po tych co masz teraz i zostawić gołe drzwi? ja chyba będę tak robił
-
czarny dach mat? połysk?
Przedostatnia fotka to chyba mat ale połysk będzie chyba lepszy
-
Listwy dolne drzwi
pare osób na forum już to robiło, zagadaj w battalionie B5
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
z czego masz tą bre zrobioną? zwykły materiał czy skóra ekologiczna? podrzuć link na PW, bo ta Twoja świetnie wygląda i sie nie błyszczy
-
Oświetlenie wnętrza jakie żarówki ?
jak to zrobic? bo u mnie właśnie te dwie nie działają
-
Przyciemnianie szybek
ja również wszystkie boczne (oprócz przednich) i tylnią szybę mam w najciemniejszym czarnym jaki był możliwy wygląd rewelacyjny i po legalu zostawiam sobie rzeczy w bagażniku a roletę mam zdjętą
-
Światła do jazdy dziennej ledowe
zrób kolego sobie lepiej bixy u kolegi z forum i będziesz miał dzienne DRL H7 LED
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
robione było kalkulatorem a jak ogarnąć to rozproszenie światła? przecież nawet robiąc aparatem by był taki efekt
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
za 30k PLN chyba większość jest dobra:eusathink:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
a przestań bluźnić jak przyjedziesz to na siłowni sam zobaczysz, że dobrze to wygląda
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
słaba jakość, bo robione telefonem
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
Jeśli tak stawiasz sytuację to lepiej S4 Jakby nie było to bedziesz zadowolony
-
Siłownia
a do czego te łańcuchy się używa w ogóle:eusathink:
-
Siłownia
ja na razie to spokojne treningi tylko, żeby pleców nie dobic do końca
-
Siłownia
a ja pomimo bólu w plecach ide dzisiaj na siłkę nie moge juz w domu wytrzymać zrobię bica i trica to plecy nic nie odczuja
-
Siłownia
a jak krav-maga? fajne czy odpuścić sobie?
-
Siłownia
jak długo boksujesz i ile masz lat? bo ja się zastanawiam czy nie zacząć jakiegoś sportu walki tylko chyba juz za stary jestem:facepalm:
-
Kolejna prośba o głosy ;)
poszło ale inne teżfajne
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
ale S4 i ta 3.0 jeśli chodzi o osiągi to bardzo podobne są a w B7 to masz luksusik chociaż i S4 ma swoje mocne strony zalezy ile kasy chcesz władować? bo jeśli 30k PLN to S4, a jeśli minimum 70k PLN to wtedy zdecydowanie B7
-
czarny dach mat? połysk?
mam ten sam dylemat na dodatek mam szyby przyciemnione najciemniejszą folią, więc połysk by się z nimi fajnie zgrał ale mam też w planach kupienie bry na maske i z nią lepiej by wyglądał mat niech ktoś wklei fotki dachu w macie i połysku, najlepiej z czarnymi szybami
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
S4 B5 to prawie klasyk (na I miejscu RS4), fajna moc, benzynka ale jakby nie było to trochę lat juz ma i środek w porównaniu do B7 archaiczny B7 3.0 TDI w środku super, nie było chyba gołej wersji, wszystkie w S-Line środek o wiele nowszy i samo autko też, za parę lat dalej będzie młode a B5 będzie się nadawać tylko na żyletki zależy czego oczekujesz od autka, przedział cenowy też duży, B5 powiedzmy 25-30k PLN, a B7 minimum 70k PLN za ładną sztukę
-
Białe wnętrze?
Zapomnij. Skórę trzeba czyścić, impregnować. Bez tego można ją zatyrać na maxa. Załóż nowe jeansy i pech niech farbują.. jasną skórę masz załatwioną. http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/426076_10150610984638691_190942868690_9449230_153389940_n.jpghttp://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/427100_10150610984578691_190942868690_9449228_967600119_n.jpg nie sądziłem, że skóra może tak pochłaniać farbę człowiek uczy się całe życie
-
Różne szyby
u mnie tak samo
-
Muzyka w naszych autkach
mi się to ostatnio wkręciło