Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26v%3DqdQts9i6wdI
  2. temat o montażu widziałem ale chyba jednak wolę pozbierać i zrobic bixy z dziennymi H7 LED
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wrzuć tutaj jakąś swoją fotkę to ocenimy fachowym okiem jakie ćwiczenia najlepiej Tobie zaproponować
  4. będzie miała niezłą konkurencję, szczególnie w postaci jednej małolatki (taka z tatuażem przy oku) z drużyny Okupnik
  5. a ile chcesz na to wydać? jest wątek u nas na forum z firmamy, które to robią http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?217471-ALL-Carbonowe-dekory-warto
  6. a nie przegrzawa się to to
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    oj testosteron mozna podać zewnętrznie ale nie o to mi chodziło, po prostu w wielu gazetach tematycznych zawsze jakaś laska pisze list z zapytaniem co zrobić, żeby nagle nie zamienić się w mutanta a odpowiedź zawsze jest taka sama, że to nie przychodzi ot tak sobie tylko na muskulaturę trzeba poswięcić sporo czasu, wysiłku i trzeba trzymać odpowiednią dietę
  8. dużo zachodu jest żeby samemu zrobić sobie takie listwy? wszystkie potrzebne materiały można kupić trochę chęcia do tego dodać i chyba samemu też powinno dać radę
  9. Tzieland odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    ja mam w czarnym macie zadbane i nie wyglądaj jak golasy ale Ty masz ciemne auto niech kolega robi jak chce ale wg mnie (a przecież ten temat po to jest, żeby wystawiać swoje opinie) lusterka na czarno=goły przedlift
  10. również dzięki za odpowiedź
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    i od razu uprzedzam przyszłe pytanie, że nie musisz sie martwić, że od razu będziesz kulturystką z szerokimi barami, bo niestety ale żeby urosnąć trzeba dużo ćwiczyć także spokojnie rób wszystkie ćwiczenia
  12. no a co w tym dziwnego? w pozycje i masz dzienne? nikt nie pisze tu o światłach mijania czy drogowych
  13. listwy LED to wiocha ale zarówki led w5w to całkiem spoko wyjście a najlepiej to tak jak pisałem wysłać do gwertego żeby zrobił bixa i dzienne DRL
  14. jak dla mnie przerost formy nad treścią lepiej juz chybą w5w LED wrzucić
  15. najpierw sprawdx luty z tyłu wyświetlacza może cos tylko nie styka i dlatego nie działa, a później wymieniaj na "nowy"
  16. Tzieland odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    Możesz załatwić te pierwsze czarne ? Trzecie sa dobre w tym że nie musze nic przerabiać ale jak juz tyle płacic to mogły by być zespolone. kupuj zespolone, tylko i wyłącznie przeróbka to nic strasznego, najwięcej walenia jest z przycięciem błotników brzeszczotem to szło 2 godziny a nowe kostki to najmniejszy problem
  17. czyli? sam zakladajac watek chcialem sie dowiedziec czy ktos akurat wymienial i napisze jakie rozmiary sa potrzebne, tak czy siak chyba tyrzeba bedzie podejsc do garazu i sciagnac wezyki i suwmiarką zmierzyc:) aha ok ja suwmiarki nie posiadam
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    był juz filmik ale zawsze jak oglądam to mi się humor poprawia
  19. czyli?
  20. Tzieland odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    tylko, że ori maja wypalone odbłyśniki no i przydałoby się spolerować szkło
  21. rudy zejdzie ale i tak trzeba malować rudy wielkości 5 zł przy prawie każdej spince także jak mam malować to chyba już lepiej będzie pozbyć sie listw i nie mieć tych problemów w przyszłości
  22. bierz te drugie co pokazywałes i dorzuc dystans 10 mm
  23. Tzieland odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    zostaw w kolorze na czarno będą wyglądały jak golasy z 95 roku chyba że dajesz jeszcze dach na czarno, lampy pomalujesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.