Treść opublikowana przez Tzieland
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
Największą wtopą będzie infrastruktura Polskie miasta nie są na to przygotowane, nie ma dróg, hoteli, pociągów...To znaczy są ale każdy wie jakie Jeśli chodzi o stadiony i teren wokół nich to jest petarda, przynajmniej w Gdańsku tak jest. U nas pewnie wszystkich dróg nie zrobią ale większość będzie. Nowy terminal na lotnisku też już działa. Co do poziomu polskiej piłki nożnej i naszej reprezentacji się nie wypowiadam Ważne, że mam bilet na mecz i zobaczę to wydarzenie na własne oczy
-
Siłownia
A ja wyłączony z treningów przez tydzień
-
Siłownia
plecy rozwalone na rowerze je sobie dobiłem ale jutro mam zamiar zaatakować siłownię, więc liczę że do jutra się wszystko naprawi
-
Siłownia
wiadomo, że na dobre białko w pozywieniu to można i więcej niż te 4 k zł wydać ale na same suple proszę was ja dzisiaj robiłem plecy i na pierwszym ćwiczeniu cos jebło w dolnej partii tzn mięsień raczej mocno naciągnięty niż coś zerwane ale dyskomfort w poruszaniu się i zginaniu jest teraz pewnie będę musiał odpuścić na jakiś czas ćwiczenia przy których napina się dół pleców
-
Siłownia
historia zoltej ciezemki sie chowa do niektorych postow że co? że ja
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
I mozliwe, ze zarabiasz wiecej niz oni Prezik27 - to masz za***iste szczescie, ja jestem po Zarzadzaniu i Inzynieri produkcji i pomimo tego, ze pracuje w zakladzie produkcyjnym juz prawie 3 lata i ogarniam bardzo duzo, na awans nawet sie nigdy nie zapowiadalo, woleli wybrac goscia z zewnatrz, jakiegos szwagra kogos tam, ktory nawet nie wiedzial co my tam robimy.... bo w polsce takie sa realia, ze jak nie masz znajomosci to malo zdzialasz,.... ale poszedlem na kontrole jakosci i wy%^#$ne na nich ;] gdzie pracujesz?
-
Siłownia
ja tam chyba stronę wcześniej pisałem ile wyciskam w realu i w sumie mam to w d*pie, bo wiem że zawsze będą lepsi, długo nie ćwiczę więc mnie to jakoś mocno nie rusza, ważne że dla mnie jest ok
-
Siłownia
- Siłownia
ja na klatkę robię dwa wyciskania i dwa rozciągania, w sumie 16 serii- Licytacje komornicze.
ciekawe te aukcje przyznać się kto miał z tym do czynienia i kupował sam z takich aukcji- Czy ktoś zajmuje się robieniem tatuaży?
miszka świetna wiadomość, odezwę się na PW- Siłownia
Sprubuj klatkę z tricepsem,a plecy z bicepsem A nogi trzeba.Ja bałem się strasznych zakwasów ale na to są sposoby i były śmieszne zakwasiki dwudniowe.Teraz to niemogę się doczekać do dnia przysiadów. Ja tam jak dowalę klatkę dobrze to tricepsa już nie mam siły zrobić, wolę w inny dzień ja mam tak samo i np. pleców z niczym nie łącze (czasami z kapturem) bo na nic innego nie ma już po prostu siły klatka z bicem albo też sama, a ręce później w zestawie robię bic + tric no i jeszcze barki zostają (czasami z tricepsem/kapturem) i nogi w oddzielny dzień- Czy ktoś zajmuje się robieniem tatuaży?
Tak, tylko że on reklamuje tylko kolegę A ja FB nie mam, żeby do tego chłopka zagadać- Czy ktoś zajmuje się robieniem tatuaży?
Tak jak w temacie. Interesuje mnie stawianie pierwszych kroków w tym "fachu". Od czego najlepiej zacząć, co kupić? Oczywiście rysować potrafię. Nie jestem może Leonardo Da Vinci ale coś tam skrobnę Bardziej zależy mi na info na temat sprzętu i metody wykonywania tatuaży. Na necie można znaleźć wiele ofert gotowych zestawów do tatuowania. Ale czy jest to coś warte? Dodam, iż będzie to dla mnie tylko i wyłącznie hobby i sposób na dorobienie do pensji. Nie zamierzam robić z tego głównego źródła utrzymania Będę wdzięczny za wszystkie informacje.- Siłownia
to postaram się robić tak jak napisałeś teraz zacząłem drugi tydzień z wolnymi ciężarami i czuję jakąś tam poprawę jedyne co to brzuch robię na górnym wyciągu na klęczkach dzisiaj skatowałem klatkę 16 serii, a później bica no i brzuch nogi też muszę zacząć robić, chociaż trochę gram w nogę i dużo jeżdżę na rowerze i kurde nie chce mi się ich jeszcze katować na siłce- Siłownia
20 serii na barki i 16 serii na tricepsa to nie za dużo? od tygodnia unikam maszyn i robię właśnie na wolnych ciężarach (sztanga i hantle) zobaczymy co z tego będzie nogi też zaczynam robic, bo za długo ich już nie robiłem tylko wg Twojego planu na siłowni będę musiał z 2 godziny siedzieć- Siłownia
ciężary małe klatka płaska: 95 kg seria 6 powtórzeń, na maksa to może 100 kg na raz butterfly: wszystkie sztabki daję radę ściągnąć na 8 razy brama: zależy jak robię ale ok 4-6 sztabek wyciskanie hantlami, głową do góry: 35 kg na łapę biceps hantle, stojąc: 25 kg na serię 6 powtórzeń modlitewnik sztanga: 45 kg 6 powtórzeń sztanga stojąc: 50 kg 6 powtórzeń modlitewnik hantlem jednorącz: 20 kg 10 powtórzeń triceps wyciskanie francuskie: 45 kg 10 powtórzeń wyciskanie hantlem siedząc: 15 kg 6 powtórzeń ściąganie linek wyciągu górnego: 10 sztabek 10 powtórzeń plecy ściąganie wyciągu górnego chwyt szeroki: 10 sztabek 6 powtórzeń ściąganie wyciągu górnego uchwyt wąski trójkąt: 12 sztabek 8 powtórzeń przyciąganie hantla do tułowia: spokojnie 40 kg na 12 powtórzeń Ciężko ogólnie pisać o ciężarach, bo dużo robię na maszynach a nie na wolnych Wolę maszyny, bo zazwyczaj chodzę sam na siłownię. P.S. Waga ~85 kg Wzrost: 176 cm- koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
Głos oddany- Siłownia
uwielbiam zakwasy po przerwie zmieniłem trochę trening i chodzę równo co drugi dzień na siłownię, a pomiędzy jak zrobi się pogoda to rowerek 1,5 h i mam nadzieję zejść trochę z brzucha do wakacji, kratki na bank nie zrobię ale parę cm by się przydało zgubić a teraz tak z innej beczki, ćwiczę już rok, diety oczywiście nie mam ale wspomagam się odżyweczkami, ale problem jest inny otóż praktycznie ciąglę stoję w miejscu siła trochę skoczyła, masa też ale ogólnie wydaje mi się, że przez ten rok powinno pójść wszystko dużo bardziej przez taki stan rzeczy jestem za***iście wqrwiony na treningach i słaba motywacja może doradzicie co zmienić w treningu, żeby były jakieś widoczne efekty? wiem, że dieta to podstawa ale nie mam na to czasu, chęci i kasy, żeby 4 razy dziennie szamać czikena ogólnie trening wygląda następująco: -pierwszy dzień: klata, 14-16 serii, 2 minuty przerwy pomiędzy -drugi dzień: plecy, 15-16 serii, 2 minuty przerwy; kaptury, 3-5 serii, 1,5 minuty przerwy -trzeci dzień: barki, 12 serii, 2 minuty przerwy; przedramię 3-5 serii, 1,5 minuty przerwy -czwarty dzień: biceps, 12 serii, 2 minuty przerwy; triceps, 12 serii, 2 minuty przerwy Nóg na razie nie robię, bo gram na hali w nogę i jeżdżę na rowerze Jeśli chodzi o ilość powtórzeń to robię 12-10-8-6, zależy ile serii w ćwiczeniu. Po każdym treningu parę serii na brzuch z małym obciążeniem, żeby za bardzo nie urósł a jedynie zmalał w obwodzie- Siłownia
Zrobiłem dzisiaj cyce:naughty: Ale mega weszło:decayed:- [ALL B5] Projekt car-audio avant
Na przód pójdą 16 cm ale jeszcze nie wiem jakie. Hertz HSK to podobno wysoka półka ale czytałem, że Treble strasznie piskliwe :/ Być może jakiś Helix wpadnie. Muszę się jeszcze nad tym zastanowić i pogadać ze swoim kumplem ze sklepu Car-Audio. Wzmacniacz będzie używka, nie wiem dokładnie co ale kolega jak go kupował w zeszłym roku to dawał 1500 zł, także chyba coś lepszego. Jeśli chodzi o suba to również nie mam faworyta. O tych firmach co ty piszesz (poza Hifonics) to nie słyszałem. I szczerze nie chciałbym uzywki suba, bo na bank takie rzeczy są wypierdziane na maksa. Przecież nikt kto kupuje suba to nie słucha cicho radia, tylko raczej nawala muzą Mam jeszcze miesiąc-dwa także dużo czasu do namysłu- [ALL B5] Do czego służy ten schowek?
a ja mam tam pociągnięty kabelek USB z tylnego wyjścia radia do niczego innego to się nie nadaje, bo pieniądze lecą na tylną ściankę i ciężko je wyjąć, to samo tyczy się wizytówek czy kart, telefon się nie mieści :/- Ile czynnika chłodzącego wchodzi do klimatyzacji?
podziękował Panowie- Ile czynnika chłodzącego wchodzi do klimatyzacji?
Jak w temacie. Proszę o możliwie szybką odpowiedź.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Elita zabójców" 8/10, film całkiem spoko, super obsada, fajna akcja, dobrze się ogląda...polecam - Siłownia