Treść opublikowana przez Tzieland
-
Pytanie o coś mocniejszego
dzisiaj kupowałem w Lidlu Ballantines'a Finest 0,5 L za 29,99
-
Siłownia
HI TEC Protein 80 o smaku truskawkowym doszedł Zamawiane na KFD i żeby było śmieszniej zapomnieli dołączyć gratisowego opakowania 1 kg Ale po rozmowie z operatorem dołączą je do kolejnego zamówienia Ogólnie smak odżywki w połączeniu z mlekiem nawet dobry. Liczyłem na trochę bardziej wyrazisty smak ale nie jest źle Teraz jeszcze tylko Carbo z Activlaba 3 kg i będzie wystarczająco supli na miesiąc
-
Mocniejszy i wolniejszy ......
ważny jest wspólczynnik mocy do masy i wysokość środka ciężkości samochodu, rozłożenie masy przód/tył, reszta j.w.
-
Siłownia
bierz łamany
-
Siłownia
ten hitec skład ma raczej ok dużo białka i to najważniejsze a nie chce wywalać niewiadomo ile na białko 90% lub więcej kupię to i zobaczymy jak będzie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Kaznodzieja z karabinem" 7/10, film ogólnie może i ciekawy ale straaaasznie nudny "Sylwester w Nowym Jorku" 7/10, fajny do oglądnięcia z dziewczyną
-
Siłownia
a ja dostałem rękawice od Mikołaja zobaczymy jak się spiszą gdzie znajdę jakieś tanie białko z w miarę normalnym smakiem? jadł to ktoś?? http://allegro.pl/hitec-protein-80-2-3kg-1kg-bialko-wpc-gratisy-i2004955657.html
-
Siłownia
Ten : gadajcie co chcecie...ale cyce to ma fajne
-
Siłownia
u mnie spokojnie 83
-
Siłownia
też proszę
-
Siłownia
ja również dalej ćwiczę przerwy jedynie na dokańczanie tatuażu
-
Jak podnieść moc w Fiacie 126p ?? :D
moze wymien silnik na jakis ze scigacza :gwizdanie: na youtubie pelno filmikow z tym sie przewija
-
[ALL] Koszt wybudowania domu.
20 ptysi? niemożliwe czemu niemożliwe tutaj nie tylko jest koszt samego płaszcza, trzeba to wszystko doprowadzić do pieca - powiedzmy gazowego no i wszystko zależy od producenta oraz lokalizacji w PL dokładnie poza tym sama elektornika do tego chyba droga tak czy inaczej, wiem ze im się opłacało to zakładać
-
[ALL] Koszt wybudowania domu.
wodę jak i centralne ogrzewanie zawsze można poprowadzić z kominka zakłada sie taki specjalny "płaszcz" nad kominkiem + coś w stylu bojlera i podczas palenia w kominku nagrzewa się woda do kąpania + idzie ona w kaloryfery z tego co pamiętam, to dwa lata temu koszt takiego płaszcza z robocizną wychodził jakieś 20 tyś. ale jak pali się dużo na zimę, bo bardzo opłacalny interes
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ma ktoś na kompie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie widziałem początku ale poryłem się równo ... było coś przed przeprowadzką co sugerowało resztę filmu ? nic nie bylo i nie wiem skąd u Krola takie podejscie wg mnie film zrobiony dobrze, nie jest to kolejna typowa amerykanska produkcja i nie sadze, ze od poczatku mozna sie domyslac o co chodzi widziałeś wyspę tajemnic? ten film był prawie w 90% Zerżnięty z niej... motyw identyczny... racja, że "Dom snów" to "kopia" Wyspy ale bez oglądania jakiegoś trailera wcześniej ciężko to wyczaić od samego początku Ja oglądałem akurat przed wyjściem do kina trailer'a i spodziewałem się biegu wydarzeń ale tak ogólnie to wg mnie b.dobry film
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie widziałem początku ale poryłem się równo ... było coś przed przeprowadzką co sugerowało resztę filmu ? nic nie bylo i nie wiem skąd u Krola takie podejscie wg mnie film zrobiony dobrze, nie jest to kolejna typowa amerykanska produkcja i nie sadze, ze od poczatku mozna sie domyslac o co chodzi
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Elitarni-ostatnie starcie 10/10
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
był ktoś na tym?
-
Muzyka w naszych autkach
chyba nie było
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Dom snów" 9/10
-
Siłownia
spoko dzieki szukalem na necie narazie bo siedze w Finlandi ale nic nie ma , pojde do sklepu z odzywkami jak wroce do pl moze cos beda mieli http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_Napalm_Shot-opis26628.html Polecam
-
Siłownia
Na mnie również SuperPump nie działa
-
Siłownia
@djbinek: jakie białko serwatkowe dokładnie łykasz jakieś specjalne czy coś prosto z mleczarni?
-
Siłownia
dlatego jest szybko przyswajana i wg mnie to najlepszy sposób, zeby szybko uzupełnić poziom energii przed i po treningu oczywiście np. Vitargo jest dużo lepsze ale taniej wychodzi czekolada poza tym kakao ma dużo innych dobrych właściwości