Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Mi siła ogólnie poszła od początku ćwiczenia ale jakoś ostatnio stanęła w miejscu ;( Ale i tak nie jest źle, na klate 35 kg, pomimo iż nie biorę teraz żadnego wielkiego ciężaru to i tak jestem zadowolony Wytrzymałość za to słabiutka Na pewno pogoda ma dużo wspólnego, bo na siłowni nie ma klimy a nawiew albo wyłączony albo nie ogarnia ilości osób ćwiczących
-
Siłownia
trzeba było shota kupić a nie to rozpuszczalne coś :gwizdanie:
-
Siłownia
oj wypraszam sobie, bo ciąglę ćwiczę zmniejszyłem jedynie częstotliwość treningów do 3 tygodniowo
-
Siłownia
no to nieźle pojechałeś z tematem to się nazywa oddanie sprawie ale tak na serio to lepiej przystopować, żeby później lipy nie było
-
Siłownia
Od czasu do czasu wprowadzam na miesiąc super serie (biceps - triceps, klatka - plecy). Dzięki temu mięśnie są inaczej stymulowane i trening trwa dużo krócej. Dobre są też serie łączone, czyli robimy dwa ćwiczenia na jedną partię bez przerwy (klatka: rozpiętki i wyciskanie hantelków). Pozdrawiam serie łączone są mega no to się rozłożyłeś kolego mam nadzieję, że to nie żadna poważna kontuzja
-
Siłownia
mi tam nie zależy na pompce, tylko muszę zmienić już trochę trening i nie chcę robić zwykłych serii dlatego robię obecnie superserie ale nie wiem czy na wzrost mięśnia to jest dobre? nie chodzi o pompkę ale o rozbudowę masy mięśniowej
-
Siłownia
zacząłem robić superserie na wszystko i fajna pompka idzie jak myślicie, mięśnie się coś zbudują na takim treningu? wg mnie to tak, ponieważ podczas takich ćwiczeń mięsień jest inaczej używany niż podczas pojedynczych ćwiczeń muszę po prostu zmienić trening i na razie postawiłem na superserie
-
Konkurs
40 głos należy do mne
-
Siłownia
hyperdrine,thermal pro,killer bee clenbuterol, winstrol
-
Info na temat siły roboczej quadów.
Outlander to wielka locha Widziałem takiego u mnie w mieście i robi wrażenie Renegade na pewno bardziej sportowy ale chyba takiego nie potrzebuję
-
Siłownia
kolego to nie nasza klasa zeby wklejac fotki jaki to jest sie zajebistyyyy i jak sie zajebiscieeeee wypieknialo ale z ta dziara to przypal a dlaczego ma nie wrzucać fotek? to jest właśnie odpowiedni dział do tego szczególnie jeśli jest się czym pochwalić ja jak zrobię fajną masę to też wrzucę foto z przemianą ale to tak dopiero za pół roku
-
Siłownia
Jakie ćwiczenia na brzuch zastosowałeś?
-
Info na temat siły roboczej quadów.
wybór padnie chyba na Can-Ama Outlandera 800 Lub Can-Am Renegade
-
Info na temat siły roboczej quadów.
a co jeśli chodzi o awaryjność takiego używanego ATV? bo w tej samej prawie cenie mogę mieć nowego Grizzly a to ma być quad do pracy a nie do zabawy, także sądzę, że rocznie jakieś 5-8 tyś przejedzie
-
Info na temat siły roboczej quadów.
a może takiego Outlandera? http://otomoto.pl/can-am-outlander-max-800-ltd-limited-prawie-nowy-M2619850.html bo Renegade teraz wydaje mi się zbyt sportowy do mojej pracy
-
Info na temat siły roboczej quadów.
samochód quadem ? chyba cięzko będzie nie ze wzgledu na jego moc a na siłe tarcia ..... ponieważ quad jest w sumie lekki to nawet jak by miał 1000 KM to koła zaczną sie slizgac bo nie przesiosą takiej mocy .... wzor na tarcie toczne to cieżar w Newtonach x wsp . tarcia w metrach = moment w Nm pytam, bo znajomek w USA wyciągałem Brute Forcem Civica z błota a jak wychodzą części do Can-Ama? chyba dorgie to wszystko jest? słyszałem, że Grizzly mało awaryjny jest ogólnie potrzebuję woła roboczego, który zniesie ciężkie tereny, ciężką pracę i przejedzie dużo km bez większych awarii
-
Info na temat siły roboczej quadów.
Witam poszukuję info na temat rzeczywistej mocy pociągowej następujących quadów: Can-Am Renegade 800 ccm 2008 r Yamaha Grizzly 700 ccm 2009-2011 r Kawasaki Brute Force 750 ccm 2008 r Suzuki King Quad (najmocniejszy) Chodzi mi o to czy te quady dadzą sobie radę z odśnieżaniem większej posesji/parkingu Dane techniczne nic mi niestety nie mówią, a najlepiej dowiedzieć się takich rzeczy od ludzi którzy mieli z tym do czynienia. I czy da radę takim quadem wyciągnąć np. mały samochód osobowy np. z błota?
-
Siłownia
Ja na rolkach jeżdżę Na razie mocno amatorsko ale jest fajnie I rowerek też mam w planach na przyszły miesiąc
-
Siłownia
z rana jedz więcej węgli, żeby mieć energię na cały dzień, później ograniczaj węgle a zaczynaj jeść więcej białka niczego nie powinno się eliminować całkowicie wg mnie
-
Siłownia
ja jem dużo mięsa dziennie + odżywka białkowa jeśli nie mogę danego dnia zjeść normalnego posiłku no i oczywiście Carbo, żeby organizm miał skąd czerpać energię
-
Siłownia
dla mnie carbo nox Olimpu to strata kasy żeby coś poczuć to trzeba podwójną-potrójną dawkę dać, czyli zamiasta 50 g na 500 ml daję 100-150 g wcześniej miałem Vitargo (FA) i było nawet spoko, tylko jak to Vitargo bardziej żelowe co mi nieodpowiadało kumpel pije Carbo FitMaxa i sobie chwali, tylko że on to pije jak izotonika ja na razie jestem na cyklu kreatynowo-Xpandowym, na razie nic nie czuć, Xpand działa słabo ale pompka pewnie będzie za jakieś 2-3 tygodnie
-
Siłownia
może za dużo ciuchów na siebie włożyłeś kurde to by się zgadzało
-
Siłownia
Kupiłem sobie spodnie do biegania Ale w nich za***iście nogi wyglądają Dzisiaj bicepsik i tricepsik
-
Siłownia
a ja wciskam w siebie mono universala ale stara koleżanka mnie podbudowała, bo powiedziała, że urosłem
-
Ciekawe strony warte odwiedzenia :)
ja polecam http://www.epicfail.com/ stronka o FAILach i WINach