Treść opublikowana przez Tzieland
-
Zakup mieszkania, a pośrednik
Jakoś muszą się zabezpieczyć, bo w końcu na tym zarabiają. Ty chyba też bys chciał kasę za to, że pokazujesz komuś mieszkanie, tracisz swój czas itp. A rada dla kolegi wyżej. Wyślij jakiegos zaufanego znajomka na spotkanie z tym agentem. niech podpisze lojalkę i obejrzy dokładnie mieszkanie. Będziesz wiedział przynajmniej jak wygląda i będziesz mógł się rozejrzeć za właścicielem i kupić bezpośrednio od niego. Tylko wydaje mi się, że sprzedający też coś podpisuje, że nie sprzeda za plecami agenta
-
Dekory w hydrografice??jaki wzór?
to moro całkiem ciekawe ale może lepiej by było białe moro a nie to zielone
-
Złamany kluczyk w zamku
Jedź do jakiegoś ślusarza, może cos wymyśli
-
Zakup mieszkania, a pośrednik
Zawsze tak jest z agencjami nieruchomości Jeśli przed obejrzeniem mieszkania z agentem sam dojdziesz do tego kto jest właścicielem to możesz załatwić to bez pośrednika i nie będziesz płacił prowizji
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
W kinie juz jest
-
Lusterka Chrom ?
no tak tak bez tych dwóch rzeczy się nie obejdzie
-
Lusterka Chrom ?
kolego jeśli zamierzasz jeszcze robić jakieś grubsze mody w stylu gleba + duże koło to może zastanów się nad sticker bomb
-
Przyciemnianie szybek
u Ciebie w sedanie może tak ale w avancie bez bocznych jest ok
-
Jaki rowerek
Mój bracki (192 cm) kupił sobie jednego z niewielu 29" Kross Level B6 Osprzęt świetny, ramy są różnych wielkości, także na pewno wybierzesz coś pod siebie
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Tylko pierwszy
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
kupuj jak najszybciej przednie lampy zespolone
-
Kolejna prośba o głosy ;)
mi osobiście podoba się nr 27 ale będę głosował na Twoją koleżankę
-
Muzyka w naszych autkach
Ależ proszę: JEZU Dopiero teraz przeczytałem poprzednią strone i na to trafiłem Dzięki królu złoty Moge teraz żyć spokojnie a to muzyka z trailera assassin's creed revelations Dokładnie
-
Trasa Nowy Targ- Kościerzyna
No i masz potwierdzoną drogę, także teraz tylko wsiadać do auta i jechać i modlić się, żeby nie było nigdzie większych utrudnień
-
Muzyka w naszych autkach
Ależ proszę: JEZU Dopiero teraz przeczytałem poprzednią strone i na to trafiłem Dzięki królu złoty Moge teraz żyć spokojnie
-
Muzyka w naszych autkach
własnie kowi mam YouTube downloader ale była chyba jakas aktualizacja i ni uja nic nie mogę zassać poza tym jakośc na youtubie jest często b.słaba i te covery amerykańskich trolli
-
Muzyka w naszych autkach
podziękował i oczywiście oryginał mam i potrzebuję kopii zapasowej
-
Muzyka w naszych autkach
panowie pytanie na szybkości, skąd zdownloaduję muzę w MP3 w dobrej jakości
-
Mandat od SM bez foto, co robić?
Ciśnij ich aby wysłali Tobie foto Pewnie nie mają albo zgubili, bo inaczej to by przecież przysłali
-
czarny dach mat? połysk?
Na Discovery w "Fanach czterech kółek" jak obklejali ogóra i miali pogiętą folię pokazywali, że jak ogrzeje się ją suszarką to wraca do pierwotnego kształtu. tylko nie porównuj folii kupionych na allegro do tych co są w firmach zajmujących się tym na co dzień jeśli miałbym kupować to tylko 3M
-
Jak przygotować dekory do malowania/obklejania?
Jak będę flokował to uderzę tylko i wyłącznie do Gracjana Znam chłopaka osobiście i wiem, że świństwa nie zrobi Napisz do niego to pokaże ci jakieś foto jak to ogarnia, wg mnie profi robota jeżeli będę robił pod kolor auta to jedynie identycznie jak jest na budzie
-
Trasa Nowy Targ- Kościerzyna
Kumpel tam mieszka i 3 tyg. temu jeszcze bodajże remontowali Ale chyba i tak tam nie ma zbytnio objazdu ale chociaż bys wyjechał tak, żeby tam nie jechać w szczycie komunikacyjnym
-
Jak przygotować dekory do malowania/obklejania?
o żesz w mordę raczej będzie połysk czerwień (pod kolor autka) lub Piano black ale po fotkach raggi biel mi się zamarzyła
-
Jak przygotować dekory do malowania/obklejania?
prawdopodobnie będzie szprej pistolet na pewno nie, bo go nie mam jak będę miał już lakier to napiszę to doradzicie czy kłaśc bezbarwny czy nie
-
Jak przygotować dekory do malowania/obklejania?
na lakier jeszcze bezbarwnym psiknąć?