Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jaki masz? ten co się samemu rozrabia? proponuję gdzieś w jakimś sklepie z odzywkami zakupić Shota na spróbowanie aha i nie bierz AAKG przy tym
  2. http://mistrzowie.org/427298/Dziwny-zapach
  3. http://demotywatory.pl/3796382/On http://demotywatory.pl/3796463/Polskie-bezpieczne-drogi
  4. w kinie byłeś czy w domu oglądałeś?
  5. jak jestesmy przy muzyce radiowej to ostatnio katuję to http://www.youtube.com/watch?v=8ONdbjKDDBA
  6. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pjYP9CiSZeA#!
  7. mógłby ktos podrzucić na PW ostatnią część Paranormal Activity?
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Po kujawskim to co najwyżej panie z zespołu Jarzębiny ściągną gacie
  9. http://www.facebook.com/pages/Electric-Team/145349712156494 muza kumpla z pracy jak dla mnie całkiem miłe dla ucha
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale jest rispekt wśród ziomóff I lasencje same gacie ściągają
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Do mojej pracy też przyjeżdżał kurier, który miał w łapie z 60 cm ale zero mięsa, tylko taki balon
  12. podziękował w domu sobie ściągnę a to imprezka na którą chciałbym się kiedyś wybrać
  13. Ostatnio wkręciły mi się cięższe klimaty
  14. Tzieland odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tragedia ten hymn Ja *ierdolę Ten kraj jest naprawdę chory!!! Teraz to już szopka jest po całości. Żeby to euro odbiło się dużą czkawką, bo normalnie to co się dzieje to tragedia
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tak, mi chodzi o to ale w buteleczkach http://allegro.pl/fitness-authority-napalm-12-x-60ml-nowosc-i2310285019.html na mnie i większość znajomych z silowni działa mega dobrze, niektórzy wręcz (a są to duże chłopaki) mówili mi, że więcej tego nie wezmą, bo dla nich za mocne i oczywiście mówimy tutaj tylko o pobudzeniu a tak z innej beczki, Ci kolesie z filmiku to na syntholu chyba są?
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a piłeś tego skondensowanego napalma w małych buteleczkach?
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tam przedtreningówek żadnych nie biorę i tylko jak jestem mega padnięty to zapodam Napalma i latam
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    żartowałem tylko ja tam lubie krete i aakg na pompkę, nitrobolony to w sumie chyba to samo co aakg, bo działają na tej samej zasadzie
  19. wielki szacun za autko
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    AAKG ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- i OMKA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.