Treść opublikowana przez radek4359
-
[B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
Czesc padl mi silnik, mam nierowne ciśnienie na cylindrach na 1 mam 6 na 2 mam 4.5 na 3 mam 4 a na 4 mam 8 Amp. Nie wiem co sie stalo ale mechanik powiedzial ze najprawdopodobniej silnik nadaje sie na szmelc, sprzedawac mi sie nie oplaci auto mam od stycznia tego roku duzo nie jezdzilem mam w nim silnik 2.0 ALT pali mi na mieście nawet 16 l a na trasie 13. Na Niskich obrotach siatkuje silnikiem i telepie cala budą, a znow jak przygazuje to bardzo wolno obroty spadają. Zastanawiam sie co zrobić chciałbym wsadzić nowy silnik ale jakiś turbinowy, odpada sprzedaz auta i zakup nowego bo teraz samochód jest bardzo cieżko sprzedać, co polecacie, jakie koszty byly by przy silniku 2.0 a jakie przy Turbinowym. Proszę poleccie mi coś bo ja już jestem załamany Szkoda auta, moze znajdziecie jakies linki, rozne przydatne materialy ktore mógłbym sobie poczytać, pomozcie Pozdrawiam
-
[ALL B6] Samochod zastepczy z oc sprawcy wypadku
witam ostatniomialem kolizje i odstawiam auto do ASO na naprawe bezgotowkowaktora ma trwac do tygodnia czasu, ubezpieczyciel nie chce wydac mi samochoduzastepczego a musze dojezdzac do szkoly, co moge zrobic w tym wypadku jesli nie mam autocasco ?
-
[INNE] Nawigacja RNS-E 193 Nowy soft 0700
A to z 2004 i 2008 czym sie rozni ?? daj link jakis na allegro moze do tego z 2008 ja jestem zielony w tych RNS ;d;d
-
[INNE] Nawigacja RNS-E 193 Nowy soft 0700
a ten nowy rns e mozna juz w pl kupic ?? ale to tylko tym przyciskiem i mapami sie rozni ?? To lypa troche bo ja chce kupic do mojej A4 B6 rns-a w nastepnym tyg i narazie szukam :D
-
[INNE] Nawigacja RNS-E 193 Nowy soft 0700
To chyba to a ciekawe czy jest juz w sprzedazy :D filmik ciekawie zapowiada tego rns e :D
-
[ALL B6] Wycena lusterka i szyby w ASO jakie ceny ?
Witam, ostatnio mialem zdarzenie ze kierowca poloneza przysnal zjechal za linie jezdni i roztrzaskałî mi lusterko przy okazji powstaly na bocznej przedniej szybie odpryski, oraz na dzwiach kilka odprysków. Mój samochód to Audi A4 B6 Sedan 2002r, jaka byłą by cena całego lusterka z mechanizmem oraz takiej szyby w ASO, czy ubezpieczalnie biorą pod uwage ceny z ASO ?? Najgorsze jest to ze zapomnialem spisac numeru prawa jazdy sprawcy, czy jest potrzebne ?
-
[B6 ALT] Wymiana silnika na Turbinowy :D
sprzedac to ciezko bo to jest w gazie i za 25.000, max 27.000 moze by poszedl...
-
[B6 ALT] Wymiana silnika na Turbinowy :D
Witam mam Audi A4 B6o numerzenadwozia WAUZZZ8E62A188907 z silnikiem 2.0 i jest to silnik alternatywny z czego miwiadomo 130 km Chciałbym wymienićgo na jakiśsilnik turbinowy,myslałem coś nad 1,8 lub 2,0. Jakie byłyby koszty, co tzreba wymieniać itd Mam dużo problemów z tym silnikiem ponieważ był przez poprzedniego wlasciciela troche przypiłowany. Prosze o pomoc w tym temacie Odpada kupno nowego auta i sprzedaż tego ponieważ teraz samochód cięzko sprzedać ...
-
[All B6] Radio pasujące do A4 2002
hehe nie chce emulatora bardzo myslalem o jakims fajniejszym radiu bo ten chorus na kasetki nie za bardzo sie prezentuje :D
-
[B6 ALT] Problem z rozłożeniem siedzeń tylnych
no własnie klamka jest wcisnieta i nic
-
[B6 ALT] Problem z rozłożeniem siedzeń tylnych
wydaje mi sie ze mogły do zamka wpaść jakieś szkła czy coś ehh po przekręceniu kluczyka nawet ten czerwony zatrzask nie chce wyskoczyć a te klamki zacięły się i nie odbijają trzeba ręcznie wszystko się tam popieprzyło, mocniej pociągnąć nie pomaga na pewno próbowałem
-
[B6 ALT] Problem z rozłożeniem siedzeń tylnych
próbowałem najgorsze jest to ze zamki sie poblokowały
-
[B6 ALT] Problem z rozłożeniem siedzeń tylnych
Witam ostatnio ktos mi na parkingu wybił szybe tylną, teraz zablokowały mi sie siedzenia tylne nie moge ich wogóle otworzyć czy jest mozliwosc jakiegos awaryjnego otwierania ?
-
[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
kupuje maske, zderzak i grill przód, maske i przerabiam tak samo a i lampy :D
-
[B6 ALT] Potrzebny panel z podświetleniem rejestracji SEDAN
heh no ja juz wiem o co chodzi w etce podane ceny są w euro tylko tego nigdzie nie pisało tam ;/ :D jakos sobie bede musial poradzic jezdze z połówką narazie, tyle ze woda do bagaznika mi sie dostaje
-
[B6 ALT] Potrzebny panel z podświetleniem rejestracji SEDAN
A ty tą cene sprawdzałeśw Etce ??u mnie w Etce pisze ze ta obejma kosztuje jakies 48 zł
-
[B6 ALT] Potrzebny panel z podświetleniem rejestracji SEDAN
a od A6 nie bedzie pasował ? http://allegro.pl/item670722300_audi_a6_a4_tyl_lampki_podswietlenia_panel_07r.html
-
[B6 ALT] Potrzebny panel z podświetleniem rejestracji SEDAN
Potrzebuje panel ten w którym są lampki do podswietlania rejestracji, zamek, zamontowany jest on w tylnej klapie bagaznika. Moze orientuje sie ktos gdzie takie coś znajde ??
-
[B6 Sedan] Szyba z B7 do B6 tył
Czy tylna szyba z Audi A4 B7 bedzie pasowała do B6 ??
-
[B6 ALT] Czy części karoseri z TDI będą pasowały do Benzyny ???
Miałem ostatnio mala stłuczke przy cofaniu i mam do wymiany klape bagaznika, szybe i zderzak. Chciałem sie dowiedziećbo mam na oku taką klape i zderzak z 2004 roku z z samochodu z silnikiem TDI. Tyle ze zderzak nie ma wycięcia na tłumik mam pytanie czy szyba i klapa beda dobre i co z tym zderzakiem mozna zrobic. Ja mam kolor lakieru Granat LZ5L i troche mi zalezy zeby kupic w kolorze. Mozemi doradzicie co i jak ? Klape i zderzak mam za 500 zł a szybe tylną za 100
-
[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
a w jakich kosztach sie zmiesciłes z tym przodem od b7 ? a z tymi błotnikami jak jest są wycinane i kawałki od b7 wspawane czy jak ??
-
[B6 ALT] Moja A4
Miałęm z nia ostatnio niezłe problemy 2 cewki zapłonowe wymienilem, wszystkie świece, i złamała mi sie prowadnica od wycieraczek, ta co wychodni od silniczka, jesli to jest alumioniowe to moze pospawa mi któryś zakład [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 09:18_________________________________________________No i stało sie Ktoś mi na parkingu wgial i przerysował lewy błotnik przód i tył i do tego lusterko rozwalił,obudowa jest lekko peknieta i mysle na nią carbon załozyc i na druga tez zeby to jakos wygladało, szybka w lusterku do wymiany, wyglada na to ze jakims białym samochodem ( Jaka cena bedzie roboty obu błotników są na nich małe wgniecenia takie na jednym średnicy 7 cm a na drugim kolo 9 oraz przerysowania. Lakiero to ciemny granat o symbolu LZ5L/LZ5L.Najgorsze jest to ze nie mam autocasco. Mam tylko OC w Alianzie na dodatek jestem współwlascicielem poniewaz mam 19 lat a mama jest wlascicielką i jest to pierwsze auto na nią zarejestrowane w styczniu tego roku. Niestety wszystkie ubezpieczenia są drogie Może cos polecicie ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to 28 czerwca niestety nie bede mógł przyjechac a tak chciałem, Kolega sie żeni heh tez ma audi i jest praktycznie kllubowiczem
-
[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
A jaki Koszt takiejprzerówbki przodu na B7, maska i błotniki tez do wymiany ?
-
[B6 ALT] Moja A4
Ahaaaaaa no Felgi planuje kupic ogólnie to musze sie porozglądac po wszystkim tylko ciekaw jestem tego zderzaka, mi sie podoba :D