Treść opublikowana przez ?udi
-
[B5 ADP] Czy można dołożyć ASR?
Koledzy jesli chodzi o TDi to jeszcze prócz pompy ABS jest jeszcze róznica w pompie wtryskowej, ponieważ pompa ABS+ASR wysyła sygnał do pompy wtryskowej i odcina dawkę, to wiem na temat Tdi, jak jest w benzynie to nie wiem.
-
[B5 ADP] Czy można dołożyć ASR?
kupiłem audi bez silnika (AFB) miał system ASR ,teraz zamontowałem silnik AFN i asr nie działa i ponoc juz nie bedzie to działało
-
[B5 ALG] Problem ze znalezieniem skrzyni biegów do silnika 2.8 v6
hmm kolego ja mam skrzynie DQS (to jest manualna 6biegów) od 2,5TDI v6 150KM.mi się wydaje ze też by pasowała mocowaniem na śruby ale nie wiem jak z przełożeniami. może ktoś się jeszcze mądrzejszy wypowie.
-
[B6 AVF] Dziwna sprawa
radze sprawdzić świece żarowe a potem dopiero patrzec co innego
-
[ALL B5] Przekładka skrzyni biegów z 5 na 6 biegów w silniku 1,9Tdi 110Km
Tak dzis się trochę dowiedziałem i pasowac bedzie ale do tdi 110Km to trochę się biegami ponoc namacham i gdy auto wyczuje lekką górkę to bedzie czuło
-
[ALL B5] Przekładka skrzyni biegów z 5 na 6 biegów w silniku 1,9Tdi 110Km
tak tylko że mam w tym aucie skrzynie 6 biegowa i jesli miala by działac to nie miałbym nic przeciw oraz nie musiał bym kupowac innej skrzyni
-
[ALL B5] Przekładka skrzyni biegów z 5 na 6 biegów w silniku 1,9Tdi 110Km
Witam koledzy zakupiłem Audi A4 model b5 2,5 Tdi z manualna 6-biegową skrzynia biegów, lecz w aucie nie ma silnika, ja natomiast chce wstawic silnik 1,9Tdi 110Km i moze ktos mi powie czy taka 6 biegowa skrzynia bedzie współdziałac z silnikiem 1,9Tdi ??? prosiłbym was o pomoc
-
Koleś opowiada o swojej turbinie -filmik :-)
skad Benia wytrzasneli...??? hehe nie nie nic tylko jeb... sztacheta w łeb hehe
-
[ALL B5] Które felgi wybrać ?
zdecydowanie te ostatnie ,popieram kolegów
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
mój w te mrozy odpalał tak za 3 razem dodam ze mam za słaby akumulator 64Ah-620A i wydaje sie mi że to wina akumulatora...
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
Ojej to przykre koledzy jesli takie cos sie wam podoba i chcecie takie cos zrobic to kupcie sobie civica :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
co za fotki tych A4 drzwi ala lambo, nawet ktos sklejke pod progi i zdrezaki założył Audi jest Autem ktorego za duzo upiekrzac nie trzeba :>
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
no tak ten z allegro jest piekny fakt troche drogo ale mimob to czaje sie na taki :gwizdanie:
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
zdrowych wesołyś świat , by wasze turbiny pompowały cisienia tyle ile trzeba ,by wasze A4 zawsze wygladały pieknie, dobrych hamulców, i zadowolenia z Audiczek
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
Witam tez sie czaje na te ledy tylko musze autko naprawic bo mam troszke tył uszkodzony i wtedy chce załozyc tez te ledy sa najładniejsze jak je kupisz i załozysz wrzóc fotke ocenimy a co do listew to zdecydowanie surowe alu
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
ja to bym spalił ten grill bez znaczka zle wyglada a tak to nic jej nie brakuje piekny kolorek moze wieksze aluski :> pozdro
-
[B5 AHU] jakie felgi do A4 ? czy te z allegro sa dobre?
no chyba poszukam cos uzywanego i na to nowe oponki bo myslałem jeszcze latem podkrecic troszke silnik
-
[B5 AHU] jakie felgi do A4 ? czy te z allegro sa dobre?
no felunie ładne a jaka cena by była?
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
ja w tym cacku juz bym nic nie zmieniał , jest piekna :>
-
[B5 AHU] jakie felgi do A4 ? czy te z allegro sa dobre?
Mówicie wiec że lepiej 17 a powie ktos jak sie jezdzi na 17? jak komfort i z przyspieszeniem, jaki rozmiar opon zastosowac i czy nie wpłynie to na zuzycie zawieszenia?
-
[B5 AHU] jakie felgi do A4 ? czy te z allegro sa dobre?
no własnie tez tak mysle a wydac kase na felgi słabej jakosci ,to wole sie was doradzic by nie wyrzucic nasy w błoto bo to tak mało nie jest
-
[B5 AHU] jakie felgi do A4 ? czy te z allegro sa dobre?
to jakie felgi koledzy byscie proponowali???
-
[B5 AHU] jakie felgi do A4 ? czy te z allegro sa dobre?
Witam koledzy zastanawiam sie nad zakupem alufelg do mej i zastanawiam sie czy felgi za te cene moga byc dobre http://moto.allegro.pl/item505524277_l509_mb_16_5x112_vw_passat_nowe_felgi_aluminiowe.html http://moto.allegro.pl/item507036784_piekne_nowe_felgi_16_5x112_duzy_rant_nowosc.html http://moto.allegro.pl/item507858947_k013_mg_16_5x112_vw_audi_nowe_felgi_aluminiowe.html http://moto.allegro.pl/item502922337_nowe_556_16_5x112_posezonowy_szok_cenowy.html np. takie czy ktos sie moze orientuje czy felgi za te cene moga byc dobre? czy lepiej kupic jakiejs znanej firmy,czy kupic 16 cali czy 17, a jak 17 to czy nie przyspieszy to zuzycia zawieszenia i jak z komfortem jazdy?wiadomo ze wiaze sie to z szerszymi oponami. pozdrawiam
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Piękna furka tak trzymac
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Koledzy mam pytanko czy po przerobieniu tak dolotu powietrza jest jakas znaczna róznica? pozdrawiam