Treść opublikowana przez masterp84
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Co robiłeś dzisiaj koło szkoły w Sławoborzu
-
Sezon Rowerowy 2016
Odkąd powstał ten wątek w końcu wziołem się za swój rowerek i gdzie się da śmigam na nim, też jeżdże do pracy, w jedną strone mam 8,5 km i sprawia mi to coraz większą frajde
-
Kołobrzeskie A4 .........
niby felgi tylko, ale parę latek jakby audicy ubyło
-
Kołobrzeskie A4 .........
jak miałem gwint w swojej to czułem różnice i to sporą, było za twardo jak dla mnie czy jechałem sam czy w 4 to nie siadała mi za bardzo tak jak piszesz a miałem gwint Ta-technix, czerwone sprężyny.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Wczoraj widziałem na żywo w tej uliczce ślepej i jak dla mnie jest fajnie, robią robote:thumbup1:
-
Kołobrzeskie A4 .........
Teraz dużo lepiej audiola się prezentuje
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Tak, kolega też się zalogował na forum bo szukał info na temat centralki moja nowa też jest na ramkach, niebieski avant bez znaczków na tylnej klapie.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Również pozdro W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum na końcu tej uliczki na tym placyku po lewej parkuje swoją oooo jak jestem w Kołobrzegu, pewne wolne miejsce ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ---------- Również pozdro W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum To widzę że z ZSD jest już nas dwóch 3
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Pozdro dla kolegi z bordo sedana ZSD 12XXX stojąca w Kołobrzegu na ślepej uliczce przy porcie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
W Koszałkowie chyba Kreślarnia będzie najlepsza. Byłem w środe tydzień temu to laski przychodzą gdzieś tak o 23 dopiero, młode d*py co same nie wiedzą czego chcą we Fregacie byłem do 22 w ten sam dzień to nic ciekawego nie było oprócz naszej imprezy kursowej może cos trafisz
-
Sezon Rowerowy 2016
No z tą pogodą masz przerąbane, już jeden lasek zjeździłem wzdłuż i wszerz za duży nie jest, ale w miare ładny gdyby nie śmieci, które tępe głowy wyrzucają teraz przerzucam sie na drugą strone miasta. U mnie z częstotliwościa jazdy jest podobnie raz góra dwa w tygodniu.
-
Sezon Rowerowy 2016
Fajne masz u siebie tereny, nic tylko śmigać
-
Sezon Rowerowy 2016
Koledzy chodzą z wykrywazami po okolicy gdzie walki były toczone podczas wojny i znajdują ciekawe rzeczy musze apaat zabierać ze sobą na wycieczki może jakieś fajne zdjęcie da się zrobić
-
Sezon Rowerowy 2016
Dzięki rowerkowi człowiek poznaje troche historii swojej okolicy. Natknąłem sie w lesie na ściane betonową i się dowiedziałem ,że w okresie międzywojennym niemieckie oddziały robocze tzw. RAD, Jezioro Bukowiec | ŚWIDWIN.info | Wirtualny Świdwin ciekawe na co jeszcze można się natknąć
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Ciekawe kto to ? Pierwszy raz to audi widziałem i kierowniczke
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Pozdrowienia dla kierowniczki siwego avanta b5 na konkretnej feldze rej. ZSD tyle tylko zobaczyłem i klubowe ramki. Mijaliśmy się na skrzyżowaniu Świdwin Kołobrzeg z drogą nr 6. Leciałem na Koszalin niebieskim avantem a kierowniczka od Szczecina
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja używan na rowerek rzeczy, które mam do biegania, termoaktywna koszulke na długi lub krótki rękaw, spodenki adasia i kurteczka na deszcz oddychająca nike jakaś tam, modelu nie pamiętam, jakoś w tym daję rade
-
Sezon Rowerowy 2016
Rowerek zacny, za 4 tysie to sprzedałem swoją poprzednią a4 myśle, że w testowaniu nowego rowerka deszczyk by nie przeszkodził, masz czas na opicie zakupu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Koledzy jeździł ktoś z was na gokartach w Koszalinie, jakieś opinie?
-
Sezon Rowerowy 2016
Jakbym miał tego Rometa 20 lat temu na komunie to bym został królem wioski przetestowałem go po górach i dolinach, nie rozpadł się czyli będzie ok
-
Sezon Rowerowy 2016
A kurcze chciałem pod spód zajrzeć i złapałem ręką za próg a palec został w środku, na szczęście dziura jest od spodu to tak jej nie widać Wymieniłem klocki i napompowałem koła i została mi jazda na starym Romecie na razie
-
Sezon Rowerowy 2016
Mam pany takie cudo w piwnicy Romet Canyon w wersji turistik, rocznik 1992, był to najprawdopodobniej pierwszy góral w polsce dostępny w sklepach , spadek po dziadku świętej pamięci żony, ma już nowe opony, szczęki wymienione na Tektro i ściągam cały osprzęt z niego bo to czysta stal jak nie uda się kupić nic nowego to zostanie mi ten na razie, kuźwa zawsze człowiekowi niespodziewany wydatek wyskoczy, zrobiłem dzióre w progu palcem w Matizie żony i trza to w pierwszej kolejności zrobić
-
Sezon Rowerowy 2016
W temacie jestem świeży jak warzywa z Biedronki nie mam pojęcia jakie firmy wchodzą w gre, troche szukałem po google i sam nie wiem już co z czym się je. Dla mnie mogą być normalne hamulce Vbrejki, tarcze za tą cene chyba nie będą dobre? Ta univega całkiem fajnie wygląda, więcej nie chciałbym wydawać bo nie planuję jakiś skoków itp tylko pojeździć po lasach.
-
Sezon Rowerowy 2016
Cieżko będzie mi tysiaka odłożyć chodzi mi o to żeby sie nie rozpadł podczas zjeżdzania z górki na korzeniu jakimś, jak czytam o waszych sprzętach to ładnie tysiące macie zainwestowane aż głupio się pytać o taki rowerek co a bym chciał
-
Sezon Rowerowy 2016
Ta Univega wygląda ciekawie i do tego nowy