Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. W note2 w wersji 4.2 były tylko skróty, widgety pojawiły się dopiero teraz:wink:
  2. BTW ja tam po aktualizacji do 4.3 widzę same plusy, taka moja subiektywna opinia:wink: -widgety na ekranie blokowania -przeźroczysty pasek powiadomień -nowa galeria -mam wrażenie że nie żre tak baterii -czuć że system jest bardziej zoptymalizowany, płynniej działa Brakuje mi tylko tego o czym była mowa wyżej, czyli np włączanie latarki powerem
  3. dopiero 4.3 ma taką możliwość, a wątpię żeby pojawiła się aktualizacja na xcover:whistling: musiałbyś raczej kombinować z nieoficjalnymi romami
  4. optymalna:kox: co Wy chcecie 265 do b5 włożyć? 225 to kawal gumy, wygląd z tyłu będzie mega:whistling:
  5. Przeszło mi przez głowę żeby zamienić 2 na 3, ale chyba nie ma przeskoku wartego ponad 1k zł, zwłaszcza teraz po aktualizacji do JB 4.3, wszystko jakby plynniej działa by Note 2
  6. mie się tam podoba, coś nowego i kontrowersyjnego:thumbup1: pełnia szczęścia byłaby gdyby skrzydełka były z węgla, do tego lotka m3 na klapie i jakiś fajny dyfuzor również z węgla:naughty:
  7. na 10J to podejrzewam jakieś 225:whistling: ---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ---------- albo tak:decayed:
  8. +1
  9. też mi się podobał, mimo że od połowy wiadomo jaki będzie finał 7/10
  10. i felgi:whistling: i ramkę grilla na czarno, znaczek z tyłu też... teraz jest racecar i nijak nie widzi mi się chrom:wink:
  11. a jak w użytkowaniu sprawdza się ten przycisk pod aparatem? nie drażni? ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- nie chodzi o wyciskanie łez, a o przyjemność użytkowania i patrzenia na dobrej jakości ekran, o widoczności w pełnym słońcu nie mówię 4 dni to bardzo długo jak na te parametry, nie spotkałem się jeszcze z smartfonem który tyle wytrzyma.
  12. nic innego Ci z tych zdjęć nie wyczaruję
  13. więc moim zdaniem mogłeś szukać koła bez rantu:whistling:
  14. jaki kolor? szerokie?
  15. faktycznie sen zimowy:decayed: na kobyłkach oklejona folią Kowi ja na zimę zmieniam zawias, Ty zderzaki a pacz co Krystyna robi:grin:
  16. Właśnie zainstalowałem, całkiem spoko. Na wszelki wypadek zrób kopię kontaktów itd przed aktualizacja by Note 2
  17. O jakich błędach mówisz?
  18. Android 4.3 dla Samsunga Galaxy Note 2 już w Polsce => Tablety.pl
  19. a ile to roboty 3h i po robocie, a po co sie mordować na gwincie o to to:wink: zimny browar i do garażu, a przy okazji zmiany zawiechy jestem na bieżąco ze stanem hebli, tulei, wahaczy itd zresztą w mojej opinii gwint jest do lansu i pewniejszego/szybszego pokonywania zakrętów - czyli ogólnie for fun, a w zimie ani lansu bo auto cały czas ujebane, a i za szybko nie polatasz bo ślisko:wink: więc niech chociaż będzie wygodnie:decayed: ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- dzięki:hi: tej: FOLIA DO LAMP 12 KOLORÓW 30CM X 50CM (3759414515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  20. zjebałem bo mogłem kupić chociaż jakieś -35mm na zimę, zawsze by to lepiej wyglądało:facepalm:
  21. Mothers Mag&Aluminium Polish:wink: A co będziesz polerował? ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ---------- jak już wątek odgrzebany to koza na zimowo...
  22. Przejrzałem foty i wyszło na to że najczęściej używam ogniskowych 40-80mm więc padło na pięćdziesiątkę. Chodziło głównie o portrety, samochody itd. Jeśli będzie za wąska to pewnie z czasem kupię jakiegoś Samyanga 14mm - do statycznych obrazów wystarczy MF:wink:
  23. próbowałeś tego? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spocky.galaxsimunlock&hl=pl
  24. Człowiek który wypisuje takie rzeczy powinien dostać bana na internet... Opierając się na komentarzach (nie rzadko idiotów) nie kupisz telefonu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.