Treść opublikowana przez Michał
-
System operacyjny Android
W note2 w wersji 4.2 były tylko skróty, widgety pojawiły się dopiero teraz:wink:
-
System operacyjny Android
BTW ja tam po aktualizacji do 4.3 widzę same plusy, taka moja subiektywna opinia:wink: -widgety na ekranie blokowania -przeźroczysty pasek powiadomień -nowa galeria -mam wrażenie że nie żre tak baterii -czuć że system jest bardziej zoptymalizowany, płynniej działa Brakuje mi tylko tego o czym była mowa wyżej, czyli np włączanie latarki powerem
-
System operacyjny Android
dopiero 4.3 ma taką możliwość, a wątpię żeby pojawiła się aktualizacja na xcover:whistling: musiałbyś raczej kombinować z nieoficjalnymi romami
-
[B5 APS] by czorny
optymalna:kox: co Wy chcecie 265 do b5 włożyć? 225 to kawal gumy, wygląd z tyłu będzie mega:whistling:
-
System operacyjny Android
Przeszło mi przez głowę żeby zamienić 2 na 3, ale chyba nie ma przeskoku wartego ponad 1k zł, zwłaszcza teraz po aktualizacji do JB 4.3, wszystko jakby plynniej działa by Note 2
-
[ALL B5] Audi S4
mie się tam podoba, coś nowego i kontrowersyjnego:thumbup1: pełnia szczęścia byłaby gdyby skrzydełka były z węgla, do tego lotka m3 na klapie i jakiś fajny dyfuzor również z węgla:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
na 10J to podejrzewam jakieś 225:whistling: ---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ---------- albo tak:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
+1
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
też mi się podobał, mimo że od połowy wiadomo jaki będzie finał 7/10
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
i felgi:whistling: i ramkę grilla na czarno, znaczek z tyłu też... teraz jest racecar i nijak nie widzi mi się chrom:wink:- System operacyjny Android
a jak w użytkowaniu sprawdza się ten przycisk pod aparatem? nie drażni? ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- nie chodzi o wyciskanie łez, a o przyjemność użytkowania i patrzenia na dobrej jakości ekran, o widoczności w pełnym słońcu nie mówię 4 dni to bardzo długo jak na te parametry, nie spotkałem się jeszcze z smartfonem który tyle wytrzyma.- [B5 APS] by czorny
nic innego Ci z tych zdjęć nie wyczaruję- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
więc moim zdaniem mogłeś szukać koła bez rantu:whistling:- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jaki kolor? szerokie?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
faktycznie sen zimowy:decayed: na kobyłkach oklejona folią Kowi ja na zimę zmieniam zawias, Ty zderzaki a pacz co Krystyna robi:grin:- System operacyjny Android
Właśnie zainstalowałem, całkiem spoko. Na wszelki wypadek zrób kopię kontaktów itd przed aktualizacja by Note 2- System operacyjny Android
O jakich błędach mówisz?- System operacyjny Android
Android 4.3 dla Samsunga Galaxy Note 2 już w Polsce => Tablety.pl- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a ile to roboty 3h i po robocie, a po co sie mordować na gwincie o to to:wink: zimny browar i do garażu, a przy okazji zmiany zawiechy jestem na bieżąco ze stanem hebli, tulei, wahaczy itd zresztą w mojej opinii gwint jest do lansu i pewniejszego/szybszego pokonywania zakrętów - czyli ogólnie for fun, a w zimie ani lansu bo auto cały czas ujebane, a i za szybko nie polatasz bo ślisko:wink: więc niech chociaż będzie wygodnie:decayed: ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- dzięki:hi: tej: FOLIA DO LAMP 12 KOLORÓW 30CM X 50CM (3759414515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zjebałem bo mogłem kupić chociaż jakieś -35mm na zimę, zawsze by to lepiej wyglądało:facepalm:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Mothers Mag&Aluminium Polish:wink: A co będziesz polerował? ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ---------- jak już wątek odgrzebany to koza na zimowo...- Fotografia - dyskusja ogólna
Przejrzałem foty i wyszło na to że najczęściej używam ogniskowych 40-80mm więc padło na pięćdziesiątkę. Chodziło głównie o portrety, samochody itd. Jeśli będzie za wąska to pewnie z czasem kupię jakiegoś Samyanga 14mm - do statycznych obrazów wystarczy MF:wink:- System operacyjny Android
próbowałeś tego? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spocky.galaxsimunlock&hl=pl- System operacyjny Android
Człowiek który wypisuje takie rzeczy powinien dostać bana na internet... Opierając się na komentarzach (nie rzadko idiotów) nie kupisz telefonu. - [ALL B5] Audi S4