Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. to bardziej do b5 mi się wydaje i sutej gleby do b6 nie pasuje takie pełne koło Czułem że ktoś to napisze, ale zawsze to jakaś opcja:wink: bo b5 z natury jest ładne, a b6 cóż... trzeba kombinować z felgami
  2. Polecam się Moim zdaniem do brabusa potrzebna będzie dobra gleba i jakiś naciąg, a mówiłeś że z b6 nie chcesz robić kaleki Wysłane z mojego GT-N7100
  3. a wpłaciłem zaliczkę na kolejne elementy: http://imageshack.us/a/img189/3198/ic1i.jpg http://imageshack.us/a/img689/3743/dupi.jpg no k**wa, cięta riposta, nie powiem:decayed::kox::kox::kox:
  4. z przodu mam niewiele większe niż Ty z tyłu:facepalm:
  5. pewnie Moskal siedział na śląsku:decayed: a coś słyszałem że Sułek "na poważnie" rozkręca biznes, dobrze bo zdjęcia konkret:whistling:
  6. Naoglądałem się na youtubie, poczytałem i odpuszczam ze względu na problemy z zasięgiem GSM i GPS:kwasny: Szkoda bo fajnie wygląda...
  7. zabieram kilka fotek do ameryki:wink: BTW wycieczka do DG bez niespodzianek?
  8. Dziewczyny który miał do czynienia z takim gadżetem? Warto? Wygląda to jakoś? METALOWA KLAPKA BATERII SAMSUNG GALAXY NOTE2 N7100 (3639412586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. jaki zadowolony :decayed: 100kg mniej to już odczuwalne, najtańsze konie:kox: tak z ciekawości, zostawiłeś zapięcia do ori pasów z przodu? bo na fotach nie widać
  10. Dobry mod Ważyłeś ile kg gratów się pozbyłeś? Wysłane z mojego GT-N7100
  11. Jak była S-LINE to jakoś bardziej mi się podobała:kwasny:
  12. tak się składa że mam to radio na biurku, zaufaj mi nie obsługuje zmieniarki:wink:
  13. ten chorus nie obsługuje zmieniarki
  14. Licznik masz z białym podswietleniem? Wysłane z mojego GT-N7100
  15. ale jak na złość c**j pogodę strzelił
  16. przecież to jest chore... ale podoba mi się
  17. z całym szacunkiem, ale felgi na zdjęciu nie mają nic wspólnego z polerowanym alu...
  18. Mnie wk***ial od jakiegoś czasu jeden chińczyk, nie zawsze się załączał i wymyśliłem żeby pokombinować z lepszą przetwornica, zobaczymy co z tego będzie:rolleyes: Wysłane z mojego GT-N7100
  19. Migacze są ori nie ruszone, pasek folii jest tylko na wstecznych Wysłane z mojego GT-N7100
  20. i to w świetnej cenie, dzięki wujek:drunk: ---------- Post dopisany 10-10-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 11:21 ---------- odgrzewamy kotleta, żeby nie było że nic się nie dzieje... -w weekend wpadną nowe przetwornice, Grzesiu:drinks: -międzyczasie odświeżyłem polerkę na mono No i bonusowe shoty:wink:
  21. kalendarz:whistling: ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- ile przejechałeś od strojenia do wydmuchanej uszczelki?
  22. kolor jaki by nie był, jak lakier wymuskany to będzie robił robotę zresztą srebrny też ma swoje plusy, nie widać że rysuje się od samego patrzenia jak choćby czarny:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.