Treść opublikowana przez Michał
-
B6 by Armi - sesja s.25
to bardziej do b5 mi się wydaje i sutej gleby do b6 nie pasuje takie pełne koło Czułem że ktoś to napisze, ale zawsze to jakaś opcja:wink: bo b5 z natury jest ładne, a b6 cóż... trzeba kombinować z felgami
-
B6 by Armi - sesja s.25
Polecam się Moim zdaniem do brabusa potrzebna będzie dobra gleba i jakiś naciąg, a mówiłeś że z b6 nie chcesz robić kaleki Wysłane z mojego GT-N7100
-
B6 by Armi - sesja s.25
- [ALL B5] szerokie s4
a wpłaciłem zaliczkę na kolejne elementy: http://imageshack.us/a/img189/3198/ic1i.jpg http://imageshack.us/a/img689/3743/dupi.jpg no k**wa, cięta riposta, nie powiem:decayed::kox::kox::kox:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
z przodu mam niewiele większe niż Ty z tyłu:facepalm:- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
nie będzie:wink:- [ALL B5] Audi S4
pewnie Moskal siedział na śląsku:decayed: a coś słyszałem że Sułek "na poważnie" rozkręca biznes, dobrze bo zdjęcia konkret:whistling:- System operacyjny Android
Naoglądałem się na youtubie, poczytałem i odpuszczam ze względu na problemy z zasięgiem GSM i GPS:kwasny: Szkoda bo fajnie wygląda...- [ALL B5] Audi S4
zabieram kilka fotek do ameryki:wink: BTW wycieczka do DG bez niespodzianek?- System operacyjny Android
Dziewczyny który miał do czynienia z takim gadżetem? Warto? Wygląda to jakoś? METALOWA KLAPKA BATERII SAMSUNG GALAXY NOTE2 N7100 (3639412586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- [ALL B5] Audi S4
jaki zadowolony :decayed: 100kg mniej to już odczuwalne, najtańsze konie:kox: tak z ciekawości, zostawiłeś zapięcia do ori pasów z przodu? bo na fotach nie widać- [ALL B5] szerokie s4
- [ALL B5] Audi S4
Dobry mod Ważyłeś ile kg gratów się pozbyłeś? Wysłane z mojego GT-N7100- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Jak była S-LINE to jakoś bardziej mi się podobała:kwasny:- Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
tak się składa że mam to radio na biurku, zaufaj mi nie obsługuje zmieniarki:wink:- Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
ten chorus nie obsługuje zmieniarki- [ALL B5] Concert CD bez CAN-Adaptera
Licznik masz z białym podswietleniem? Wysłane z mojego GT-N7100- [ALL B5] Audi S4
ale jak na złość c**j pogodę strzelił- [ALL B5] Black With Red - na X5
przecież to jest chore... ale podoba mi się- jak odnowić stare felgi
z całym szacunkiem, ale felgi na zdjęciu nie mają nic wspólnego z polerowanym alu...- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Mnie wk***ial od jakiegoś czasu jeden chińczyk, nie zawsze się załączał i wymyśliłem żeby pokombinować z lepszą przetwornica, zobaczymy co z tego będzie:rolleyes: Wysłane z mojego GT-N7100- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Migacze są ori nie ruszone, pasek folii jest tylko na wstecznych Wysłane z mojego GT-N7100- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
i to w świetnej cenie, dzięki wujek:drunk: ---------- Post dopisany 10-10-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 11:21 ---------- odgrzewamy kotleta, żeby nie było że nic się nie dzieje... -w weekend wpadną nowe przetwornice, Grzesiu:drinks: -międzyczasie odświeżyłem polerkę na mono No i bonusowe shoty:wink:- [ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
kalendarz:whistling: ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- ile przejechałeś od strojenia do wydmuchanej uszczelki?- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
kolor jaki by nie był, jak lakier wymuskany to będzie robił robotę zresztą srebrny też ma swoje plusy, nie widać że rysuje się od samego patrzenia jak choćby czarny:facepalm: - [ALL B5] szerokie s4