Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Żadna tajemnica - filc, pasta, trochę wody i dużo cierpliwości:wink: Na koniec takie coś i miękka szmatka:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
męsko:kox:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
świetna jest, foty też mega:kox: te keskiny to rozumiem 9J?
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
A podlaczyles kabelek do plusa świateł? Wtedy po włączeniu świateł przygasa podświetlenie gajgerka Wysłane z mojego GT-N7100- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Czyli dziewica:decayed: i dobrze, jak w fajnym stanie to nie ma co cudować, chociaż jakby przód siadł jeszcze z 2cm byłoby perfekcyjnie:wink: Pochwal się jeszcze parametrami kół strzelam że coś w granicach 19x9J- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
wreszcie... i jak zawsze z pompą, piękna:kox: przód domyślam się leży na wahaczach, nie będziesz tego wycinał?- [B6 AVF] Avant LZ5L
że też trafiłem tutaj dopiero kiedy zobaczyłem Twoją fotkę w zgłoszeniach do kalendarza:doh: świetnie się prezentuje, grube koło, grubo spasowane - jednym słowem podziwiam:thumbup1: ps pozwoliłem sobie grzebnąć przy fotce- [B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
ale jednego dekielka dalej nie masz?- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Zjedzo Rogala za te 702 tys... Tu jest polska, tu się ma 180 tys...- [ALL B5] Audi S4
to spoty Rejsizmu, czy jakaś lokalna scena tuningowa?- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
hipoteka... wiem jak jest:kwasny: dlatego srebrna zostaje 'bezapelacyjnie do samego końca, mojego lub jej'- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
- jaskrawy kolor
Używki FK inox, KW inox, H&R, Bilstein Z nowych Supersort, AP, niższe serie FK- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
1,9tdi 130km- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
To będzie najszybciej wyglądający diesel na świecie Wysłane z mojego GT-N7100- jaskrawy kolor
Okropna ta felga i malowanie jej nie pomoże.- Jaki Wosk na zimę ?
będzie ok, to też bardzo trwały wosk:thumbup1:- [B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
fajnie, tylko trochę wysoko:whistling:- Jaki Wosk na zimę ?
Coli 476 podeprzyj od czasu do czasu QD Sonax Extreme Brilliant Shine i powinno być ok:wink:- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
słabe tam na zachodzie macie nagrody:decayed: A serio to Max od groma roboty, bo widzę że nawet głupich sprysków szyby nie ma, szacunek- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
wygrałem coś?- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
AWX/AVF dziękuję dobranoc:hi:- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Była tu już mowa o World War Z? Właśnie skończyłem, świetny:thumbup1: Jak nie przepadam za filmami tego typu, tak ten na prawdę mi się podobał.- [B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
ehhh... muszę Cię jeszcze dużo nauczyć w dziedzinie detailingu:tongue4: chociaż i tak widzę że nie najgorzej utrzymujesz ten lakier, coś tam się świeci:thumbup1: - [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków