Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. 114 stron czekania na to info:decayed:
  2. no to teraz biały palstidip na felgi i jakieś małe akcenty, tak dla sprawdzenia efektu:whistling:
  3. Nie widziałem na żywo, ale ten G2 nie jest głupi:whistling: Ciekawe jak z praktycznością przycisku z tyłu...
  4. chyba supercharczec :grin:
  5. to będzie supercharged 2.8 FWD?? Dej boże tylko proste drogi, bez zakrętów:decayed:
  6. Ok, dzięki:thumbup1: Właśnie o takie rady mi chodziło:wink: Do tej pory byłem zdecydowany na Nikkora 50mm f/1.8G, albo 35mm f/1.8G, ale wyczaiłem że w cenie nowego nikkora można upolować używaną Sigmę 30mm f/1.4...
  7. Jako że w temacie do chwalenia się swoimi fotkami nie bardzo można rozmawiać, pomyślałem że warto założyć ten wątek, żeby nie robić tam OT. Będziemy tutaj dyskutować o wszystkim co związane z pstrykaniem, od filtrów i lamp, przez obiektywy, body, statywy do technik i sztuczek jakich używacie:wink: I teraz mam pytanie. Czy warto pchać się w używany obiektyw stałoogniskowy? Na co zwracać uwagę przy ewentualnym zakupie (rzecz jasna oprócz stanu soczewek)?
  8. powiedz że żartujesz... nie, czemu? bo są za***iście szpetne:decayed:
  9. ależ ma j**any tłoczysko z przodu:shock3:
  10. powiedz że żartujesz...
  11. mam nadzieję że o to chodziło:hi:
  12. więc tego nie przeskoczysz... ale pewnie im się znudzi skoro cały czas jesteś zajęty:wink:
  13. yyyy... jeszcze raz:decayed: -żeby do Ciebie nie dzwonił dodałeś kontakt do blokowanych -ale dalej dostawałeś sms z powiadomieniem że próbował się dodzwonić? (kiedy dzwoni i jest na liście zablokowanych ma sygnał jakby nr był zajęty) -żeby nie dostawać takich smsów wchodzisz w wiadomości i ustawiasz "zarejestruj jako spam" android power:dancing:
  14. nie będziesz dostawał smsów z powiadomieniem:wink:
  15. Kowi w menu wiadomości przytrzymaj paluchem nr natręta i z menu które Ci się pojawi wybierz "zarejestruj numer jako spam":wink:
  16. oklej je:wink:
  17. i o to chodzi:thumbup1: ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- folder 10:wink: https://drive.google.com/folderview?id=0B8CArPjWP-zCbnM5dXlZQmFNYW8&usp=sharing
  18. No jasna sprawa, dwa krzyże to za dużo. Mówiłem raczej o podobnym rozwiązaniu, tyle że jeszcze z rurką po przekątnej z przodu:wink:
  19. już miałem zacząć przeklinać zanim doczytałem to zdanie:grin:
  20. Dla mnie on robi największą robotę +1:thumbup1: Jeszcze lepiej gdyby tam był X
  21. jak dojdzie dystans będzie klasa spas:kox: obstawiam MAE:whistling:
  22. dlatego posłuchaj zboczeńców takich jak my i od razu szukaj 18'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.