Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. miszcz:slina:
  2. no to nie zazdroszczę czekamy na zdjęcia efektów:naughty:
  3. zostaje jeszcze sprawdzenie z innym radiem, a później już tylko reklamacja:wink:
  4. polerujesz całe czy tylko fronty?
  5. Próbowałeś odłączyć zmieniarkę od zasilania? Foldery masz dobrze nazwane? Próbowałeś użyć innego pena?
  6. lajkuję
  7. e tam, miejsce między felgą a oponą jest na błotnik:decayed:
  8. jeszcze będziesz zazdrościł
  9. Lepiej, ale zapomniałeś tylne nadkole jeszcze naprawić no zjebałem ale co zrobisz
  10. zepsute miałeś to foto, na szczęście poprawiłem:whistling:
  11. skąd masz EOSa 6D? ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- a w temacie, srebrne listwy to moim zdaniem krok w tył
  12. Nie żebym jakoś specjalnie się czepiał, ale zaglądałeś na początek tematu?
  13. Sporo czasu grałem w Real Racing 3, niestety dość szybko robi się monotonna:kwasny: tak czy inaczej warto się przejechać
  14. świetne mody, fotele śnią mi się po nocach:kox:
  15. no dzie, na tym ostatnim foto to nie tylko piz*zi klak wchodzi ale i cale podpiz*zie bo czasem trza przegonić 2,7bit, a na piczym kłaku jak?
  16. Te Wasze nie mają jakiej młodszej siostry, czy coś?
  17. fittment spoko, a na tych fotach to i nawet koło nie takie najgorsze:naughty:
  18. Szach-mat koniec tuningów by Note 2
  19. w kolor felg:whistling:
  20. Ty to bogato ożeniony jesteś, młody, 2 grube projekty zaczęte, świetlana tuningowa przyszłość
  21. starość jest wtedy, gdy zamiast za instalacją air-ride rozglądasz się za C.O. jestem stary...
  22. no i doświadczenie, tego nie liczymy:wink: bo jak składałem jakiś czas temu budżetowy kompresor do garażu to się nawkurwiałem, 3 razy składałem, teflony, c**je muje... a i tak gdzieś ucieka:decayed:
  23. ale grosz do grosz i się uzbiera niezła sumka, nawet robiąc we własnym zakresie:wink: gwint+okucia masz już 2,5-3k, a gdzie kompresor, zawory, manometry, węże, złączki, oploty i reszta pierdół
  24. Ale są rzeczy których nie przeskoczysz, bo jakość podzespołów, doświadczenie, precyzja i schludność montażu przekładają się bezpośrednio na późniejsze użytkowanie aira:whistling: 8k to trochę pojebana kasa, ale powiedzmy z zapasem realne 5-6k już z gwintem w zamian za bezstresowe użytkowanie na co dzień? Bo zestawy za te 2,5-3k to wydaje mi się że są typowo zlotowe, ludzie różnie mówią
  25. rozgryzł mnie j**any:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.