Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Tak podejrzewam, moje lezakuja od zeszłego sezonu więc pewnie nie mają 2,5 bara by Note 2
  2. battalion się Tobą interesuje, wiedz że coś się dzieje:naughty:
  3. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rozumiem że to oczywista oczywistość?
  4. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Będzie mega z nowym kółkiem, wrzucasz na nie 215/35? by Note 2
  5. A co nie tak było z Timexem? by Note 2
  6. a) felga: średnica felgi - 18" szerokość felgi - 8J 1.opona: szerokość opony - 205mm profil opony - 40 wyskokość bieżnika - 7mm obwód całego koła - 195,5cm 2.opona: szerokość opony - 215mm profil opony - 40 wyskokość bieżnika - 6mm obwód całego koła - 196cm ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- dziwne że u Kowiego 215/40R18 ma 199,8 a u mnie 196:eusathink:
  7. Na przód pójdą tamte porsza co miałeś w czarnej? by Note 2
  8. brakuje mi trochę tych polerowanych pasków na felgach, poza tym mega
  9. a opony i dystanse?
  10. Czorny jakie Ty masz tam parametry tych kółek? Bo się amerykany pytajo:whistling:
  11. Perwer by Note 2
  12. -note3 -g2 -ajfon -htc W tej kolejności by Note 2
  13. Piękny... jarają mnie takie zegarki, ostatnio czaiłem się na podobną Certinę DS Podium, ale brutalna rzeczywistość na razie nie pozwala:kwasny: Skończyło się na chińczyku do noszenia na co dzień, czekam tylko na customowy pasek Pattiniego i też się pochwalę
  14. obstawiam że jaka 35'ka:naughty:
  15. nie kracz:grin:, operator się liczy:naughty: muszę Czornego jakoś podkurwić, bo co powiem... że jego fura robi mnie bardziej niż własna?
  16. statyw za 20zł nie wróży rewelacji
  17. jakoś dziwnie tak bez haka:whistling:
  18. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    i bak i przewody i elektryka i licznik i ecu i skrzynia i sprzęgło i milion innych pierdół
  19. ja chce bez obróbki:tongue4: trafiliście na takie słońce czy kolorowane?
  20. zderzak do tylu eS-polift i nawet przestanę się czepiać tych błotników:decayed: jest kox:kox: ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- oczywiście zasługa Maxa też jest wymierna:naughty:
  21. sorry za OT, ale kiedy będzie jakiś wątek z lepieniem b8?
  22. to lubię
  23. czekam na lepsze foty:whistling:
  24. dobrze fc**j:kox: niektóre show-cary mają gorszy bagażnik niż Ty w daily:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.