Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 1Z] A4 TDi
no i prawilnie:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
załóż wreszcie gewinde i skręć jak biały człowiek, a negatyw sam się zrobi:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Rejsizm jak ja pier**le, Czorny czapki z głów by Note 2
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wy jesteście nawiedzeni z tymi betonami by Note 2
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wypadajo, szkoda kasy by Note 2
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ty jestes taki ignorant? Wciąga ten klej do podsufitek 12h na dobę to trza mu wybaczyć Grill czarny Redżinaldzie, taki efekt bo fota grzebnieta by Note 2
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
:doh:zapomniałem... dzisiaj wieczorem ogarnę, sorry Jędrzeju urwanie łba teraz mam:facepalm: test 35mm:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
o jebaniutka:kox::kox::kox::kox:
-
System operacyjny Android
zwykłe s3 ma 1gb ramu, tylko wersja LTE ma 2gb:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
z RAWa można by więcej wyciągnąć +instagram mode:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
ależ to wygląda!:kox:liga światowa:thumbup1: chociaż znaczek faktycznie mógłby być w chromie:whistling:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
niebardzo:kwasny:
-
System operacyjny Android
LG G2 to kombajn, mega wydajny i mega szybki, to czuć przy obcowaniu z nim:kox: Fajna opcja to odblokowywanie ekranu dwukrotnym tapnięciem, przyzwoity aparat, Kitkat itd czyli wszystko co powinien mieć smartfon tej półki. Niestety (dla wszystkich samsungowych hejterów) ekran starego Note2 bije na łeb LG, mówię o kątach widzenia, czerni i nasyceniu barw:whistling: Touchwiz też jakoś bardziej mnie jara niż interfejs LG. Ogólnie możecie mnie uznać za fanboya samsunga, ale gdybym miał wybierać teraz telefon dla siebie - Note 3, dla mojej był za duży więc ma G2 i też zadowolona:wink:
-
System operacyjny Android
bierz w ciemno:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
to rzuć mi chociaż ori rozdziałkę tego jpega, grzebnę to foto jeśli mogę
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kox fc**j : kox: Masz tą ostatnią fotkę w RAWie? by Note 2
-
System operacyjny Android
No i elegancko, czekam na PW i klikam przelew by Note 2 ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- BTW Note właśnie mi zasysa 428mb KitKata:banan:
-
[B5 1Z] A4 TDi
daily to to nie będzie:kox:
-
System operacyjny Android
Carire a jak wrażenia z użytkowania G2? Długo go już masz? Co wg Ciebie jest najsłabsza stroną tego telefonu? by Note 2
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
perfekcyjna jest , chylę czoła:slina:
-
[B5 1Z] A4 TDi
A Czorny też ma KW inox? Wystarczy że długość obudowy amora będzie inna i...
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie za długie te odboje z tyłu? nie wiem czy z nimi zejdziesz nisko:eusathink:
-
[B5 APS] by czorny
koorfa, zapomniałem:doh:
-
[B5 APS] by czorny
trochę koślawo, ale coś tam widać
-
[B5 APS] by czorny
a gumki?