Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no i prawilnie:decayed:
  2. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    załóż wreszcie gewinde i skręć jak biały człowiek, a negatyw sam się zrobi:wink:
  3. Rejsizm jak ja pier**le, Czorny czapki z głów by Note 2
  4. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wy jesteście nawiedzeni z tymi betonami by Note 2
  5. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wypadajo, szkoda kasy by Note 2
  6. ty jestes taki ignorant? Wciąga ten klej do podsufitek 12h na dobę to trza mu wybaczyć Grill czarny Redżinaldzie, taki efekt bo fota grzebnieta by Note 2
  7. :doh:zapomniałem... dzisiaj wieczorem ogarnę, sorry Jędrzeju urwanie łba teraz mam:facepalm: test 35mm:wink:
  8. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o jebaniutka:kox::kox::kox::kox:
  9. zwykłe s3 ma 1gb ramu, tylko wersja LTE ma 2gb:wink:
  10. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z RAWa można by więcej wyciągnąć +instagram mode:decayed:
  11. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ależ to wygląda!:kox:liga światowa:thumbup1: chociaż znaczek faktycznie mógłby być w chromie:whistling:
  12. LG G2 to kombajn, mega wydajny i mega szybki, to czuć przy obcowaniu z nim:kox: Fajna opcja to odblokowywanie ekranu dwukrotnym tapnięciem, przyzwoity aparat, Kitkat itd czyli wszystko co powinien mieć smartfon tej półki. Niestety (dla wszystkich samsungowych hejterów) ekran starego Note2 bije na łeb LG, mówię o kątach widzenia, czerni i nasyceniu barw:whistling: Touchwiz też jakoś bardziej mnie jara niż interfejs LG. Ogólnie możecie mnie uznać za fanboya samsunga, ale gdybym miał wybierać teraz telefon dla siebie - Note 3, dla mojej był za duży więc ma G2 i też zadowolona:wink:
  13. bierz w ciemno:whistling:
  14. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to rzuć mi chociaż ori rozdziałkę tego jpega, grzebnę to foto jeśli mogę
  15. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kox fc**j : kox: Masz tą ostatnią fotkę w RAWie? by Note 2
  16. No i elegancko, czekam na PW i klikam przelew by Note 2 ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- BTW Note właśnie mi zasysa 428mb KitKata:banan:
  17. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    daily to to nie będzie:kox:
  18. Carire a jak wrażenia z użytkowania G2? Długo go już masz? Co wg Ciebie jest najsłabsza stroną tego telefonu? by Note 2
  19. perfekcyjna jest , chylę czoła:slina:
  20. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A Czorny też ma KW inox? Wystarczy że długość obudowy amora będzie inna i...
  21. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie za długie te odboje z tyłu? nie wiem czy z nimi zejdziesz nisko:eusathink:
  22. koorfa, zapomniałem:doh:
  23. trochę koślawo, ale coś tam widać
  24. a gumki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.