Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Jaram się by Note4
  2. Na rynku ogólnie jest stagnacja, zobacz np HTC One - od trzech generacji wstecz dostajemy prawie identyczny telefon, chociaż trzeba przyznać że m9 ma mega specyfikację i przy rozdzielczości "tylko" fullHD będzie robił pogrom. A s6 i s6 edge to juz jakiś postęp, wreszcie szkło i metal. by Note2
  3. Ok, dzięki[emoji106] Różnice między fv-marża, a fv 23% znam, ale miałem wątpliwości odnośnie gwarancji. Na wszelki wypadek zadzwonię jutro do samsunga. by Note2
  4. Szkoda że aparat tak wystaje. Ale trzeba przyznać że s6 edge świetnie wygląda by Note2
  5. może masz wyższe zawieszenie? u Starego jest dość nisko to i geometria się kładzie BTW Moskal czego niebieska taka poobijana?
  6. Panowie, kto ogarnia jak to jest z gwarancją na telefon w przypadku FV-marża? Wyczytałem sprzeczne informacje - sprzedający w ten sposób twierdzą że serwisy bez problemu uznają taki dowód zakupu, a ci którzy wystawiają FV vat23% zarzekają się, że niekoniecznie... Ktoś miał doświadczenia?
  7. nawet Krycha nie ma takiego dywanu, lajkuję
  8. Pięknie się tutaj dzieje, cisnę lajka i obserwuję
  9. https://twitter.com/SamsungPolska/status/565450132117004288 miły akcent, najnowszy soft dla starego parcha
  10. Michał odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tutaj już sie pompuje koorwa, w życiu nie będę miał takiego kabla
  11. Michał odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Żyjemy ale co to za życie... jeszcze 4-5kg i trza zacząć redukcję[emoji41] by Note2
  12. jak Ci się spisuje telefon? Note4 znajomego ostatnio poszedł na reklamację - straciło się LTE, wcześniej od czasu do czasu wyświetlał komunikat o podłączonej stacji dokującej, no i ekran robił się czarny a tel nie odpowiadał
  13. lubię to auto Gracjan jak zawsze profi
  14. Pytałem z czystej ciekawości, czy np nie ma jakichś mega niedociągnięć w tych oknach. Co prawda nie spotkałem się z negatywnymi opiniami, ale zawsze warto podpytać kogoś, kto w tym siedzi Końcem zeszłego roku zamówiłem właśnie evo2 3-szybowe, bo podjarał mnie kształt profilu i ich wykonanie, nie zwróciłem uwagi na ilość uszczelek.
  15. Sector skoro siedzisz w branży to może masz jakieś opinie odnośnie Oknoplastu? Konkretnie Platinium evo2.
  16. Wiem, ale ja sporo siedzę na necie, trochę smsów itd i po prostu mi to przeszkadzało
  17. Bawiłem się dzisiaj LG G3 i moim zdaniem to naprawdę fajny telefon, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Ma jednak dwa spore minusy - ekran mimo że ostry jak brzytwa, to barwy, czerń i kąty widzenia mogłyby być lepsze. Drugi minus to przyciski funkcyjne androida na ekranie, a nie pod nim. Strzał w kolano, nie tylko u LG... po co mi 5,5" skoro pasek na dole nie jest wykorzystany[emoji52] by Note2
  18. Trzeba dodać: znowu [emoji3] [emoji106] by Note2
  19. Jak Cie lubię, tak powiem że pier**lisz głupoty Czołówka jeśli chodzi o b5 na świecie...
  20. I takie coś lubię, konkretnie i z głową i ja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.