Treść opublikowana przez Michał
-
System operacyjny Android
Jaram się by Note4
-
System operacyjny Android
Na rynku ogólnie jest stagnacja, zobacz np HTC One - od trzech generacji wstecz dostajemy prawie identyczny telefon, chociaż trzeba przyznać że m9 ma mega specyfikację i przy rozdzielczości "tylko" fullHD będzie robił pogrom. A s6 i s6 edge to juz jakiś postęp, wreszcie szkło i metal. by Note2
-
System operacyjny Android
Ok, dzięki[emoji106] Różnice między fv-marża, a fv 23% znam, ale miałem wątpliwości odnośnie gwarancji. Na wszelki wypadek zadzwonię jutro do samsunga. by Note2
-
System operacyjny Android
Szkoda że aparat tak wystaje. Ale trzeba przyznać że s6 edge świetnie wygląda by Note2
-
[B5 AGB] VIAGRA
może masz wyższe zawieszenie? u Starego jest dość nisko to i geometria się kładzie BTW Moskal czego niebieska taka poobijana?
-
System operacyjny Android
Panowie, kto ogarnia jak to jest z gwarancją na telefon w przypadku FV-marża? Wyczytałem sprzeczne informacje - sprzedający w ten sposób twierdzą że serwisy bez problemu uznają taki dowód zakupu, a ci którzy wystawiają FV vat23% zarzekają się, że niekoniecznie... Ktoś miał doświadczenia?
-
Jaką lustrzankę kupić?
.
-
Jaką lustrzankę kupić?
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nawet Krycha nie ma takiego dywanu, lajkuję- Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
+1- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
pure porn- [A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Pięknie się tutaj dzieje, cisnę lajka i obserwuję- System operacyjny Android
https://twitter.com/SamsungPolska/status/565450132117004288 miły akcent, najnowszy soft dla starego parcha- Siłownia
tutaj już sie pompuje koorwa, w życiu nie będę miał takiego kabla- Siłownia
Żyjemy ale co to za życie... jeszcze 4-5kg i trza zacząć redukcję[emoji41] by Note2- System operacyjny Android
jak Ci się spisuje telefon? Note4 znajomego ostatnio poszedł na reklamację - straciło się LTE, wcześniej od czasu do czasu wyświetlał komunikat o podłączonej stacji dokującej, no i ekran robił się czarny a tel nie odpowiadał- [ALL B5] Audi S4
lubię to auto Gracjan jak zawsze profi- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pytałem z czystej ciekawości, czy np nie ma jakichś mega niedociągnięć w tych oknach. Co prawda nie spotkałem się z negatywnymi opiniami, ale zawsze warto podpytać kogoś, kto w tym siedzi Końcem zeszłego roku zamówiłem właśnie evo2 3-szybowe, bo podjarał mnie kształt profilu i ich wykonanie, nie zwróciłem uwagi na ilość uszczelek.- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Sector skoro siedzisz w branży to może masz jakieś opinie odnośnie Oknoplastu? Konkretnie Platinium evo2.- System operacyjny Android
Wiem, ale ja sporo siedzę na necie, trochę smsów itd i po prostu mi to przeszkadzało- System operacyjny Android
Bawiłem się dzisiaj LG G3 i moim zdaniem to naprawdę fajny telefon, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Ma jednak dwa spore minusy - ekran mimo że ostry jak brzytwa, to barwy, czerń i kąty widzenia mogłyby być lepsze. Drugi minus to przyciski funkcyjne androida na ekranie, a nie pod nim. Strzał w kolano, nie tylko u LG... po co mi 5,5" skoro pasek na dole nie jest wykorzystany[emoji52] by Note2- Zdjęcie A4 B5 na feldze BMW Styling 132 19 '
.- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Trzeba dodać: znowu [emoji3] [emoji106] by Note2- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jak Cie lubię, tak powiem że pier**lisz głupoty Czołówka jeśli chodzi o b5 na świecie...- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
I takie coś lubię, konkretnie i z głową i ja - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line