Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Chodzą słuchy że s6 ma mieć 5,5" qhd [emoji41] by Note2
  2. Zamienniki na allegro chodzą po pisiont zł
  3. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  4. Michał odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogólnie to fejk jak cholera, ale przysłowiowy Andrzej jeden z drugim obejrzy coś takiego, posłucha "pani psycholog" i już karnetu na siłownie dla syna nie kupi...
  5. zboczeniec ustrzeliłem jeszcze na starym kółku DSC_3099a by michal_s87, on Flickr
  6. Jeden dzień powinien wytrzymać bez problemu, na noc do ładowania i tyle. Note2 wytrzymuje dwa dni przy umiarkowanym użytkowaniu. by Note2
  7. Teraz mam 720p na 5,5" i pikseli nie widać[emoji41] Gdyby Alpha miała fullHD to by wołali za nią 2k. Jako zwykły szybki telefon myślę że się sprawdzi. Takie upychanie pikseli na siłę to też nie jest dobry pomysł moim zdaniem, nie wiem czy ktoś zobaczy różnicę między fullHD a QHD na ekranie 5,7", ale podzespoły smartfona na pewno odczują taką zmianę. Z tego co wiem np w G3 zdarzały się jakieś tam lagi w animacji właśnie ze względu na wielką rozdzielczość. by Note2
  8. Już nie popadajmy w skrajność 2gb ramu i 8 rdzeni to nie taki słabiak Ale faktycznie dość drogi, myślałem że zmieści się w 1,5k
  9. Najpierw sprawdź czy będziesz się umiał dogadać z androidem LG, bo np mnie drażni kilka rzeczy w ich interfejsie - może jestem fanbojem, ale samsungowy TouchWiz najbardziej mi leży Brałeś pod uwagę Galaxy Alpha?
  10. przyjemne foty fura też mega, jak na krawata oczywiście
  11. Już? Na jakim telefonie? Ja czekam na 4.4.4... by Note2
  12. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ostatnia wygrywa listopad z zamkniętymi oczami... dałeś rowka
  13. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajne foty
  14. Taka ciekawostka jeśli kogoś jarają cyferki, dzisiaj puściliśmy Antutu na Note4 - wynik ponad 48000 Brandowany z Play SM-N910C.
  15. Pablo potwierdzam wszystko co mówiłeś o note4, bawiłem się nim dzisiaj trochę dłużej i jestem zachwycony[emoji41] Do tej pory myślałem że note2 działa płynnie, ma niezły ekran, jasność i kontrast... ale przy bezpośrednim porównaniu widać przepaść, zarówno w optymalizacji, płynności i szybkości uruchamiania apek, jak i w wyświetlaczu. Jasność jest mega, rozdzielczość i kolory zwalają z nóg. Czerń i kąty na takim samym poziomie w n2 i n4, czyli bardzo, bardzo dobre. Na duży plus zasługuje też obudowa, wreszcie samsung wygląda jak telefon z wyższej półki. Ciekawe jak będzie z trwałością tej alu ramki. Miałem się przesiadać na note3, ale zachorowalem na czwórkę[emoji7] by Note2
  16. Nie umywa się [emoji41] Też zachorowalem na czwórkę... by Note2
  17. Lampki w kabinie zgaszone Jeśli chodzi o świecenie to pierwsze foto przy 6-cio sekundowym czasie naświetlania, latarka led zmiękczona przez zwykłą kartkę (akurat jakaś faktura leżała na tylnej kanapie ). Chociaż i tak to światło nie wyszło zbyt miękkie, widać na dekorze. Drugie to lekko uchylone drzwi garażowe, tak że światło wpadało przez tylną szybę - tyle no i odrobina fotoszopa rzecz jasna
  18. dzięki Panowie Cylit - nikon d5100, zresztą na flickr masz pełne parametry fotek
  19. Fura się nie zmienia, jedynie rzeczy eksploatacyjne... za to znalazłem chwilę żeby poćwiczyć pstrykanie w ciemnościach DSC_3353a1 by michal_s87, on Flickr DSC_3343a1 by michal_s87, on Flickr
  20. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie mam pojęcia jak Ty tym jeździsz, ale jaram się fc**j by Note2
  21. zaślepka tylnej wycieraczki, na którą czeka 100% osób śledzących ten wątek?
  22. fajne foto o aucie nie piszę, bo poziom wysoki jak zawsze
  23. a ja mam wrażenie, że jednak Sułka stać na więcej...
  24. sensowne wyjście moim zdaniem przesiadka z Note'a na Nokię 4,5" to dwa kroki w tył... BTW swojego będę sprzedawał, nie chcesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.