Treść opublikowana przez Michał
-
Jaki rozmiar wezyka paliwowego
ten plastikowy ma 8mm
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Do momentu aż znowu do lakieru nie przyczepią się soki z drzew, smoła itd Pisałem wyżej że około 2 miesiące i nakładam nową warstwę, po wcześniejszym oczyszczeniu oczywiście:wink: ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- jeszcze bardziej ceną ---------- Post dopisany 07-07-2013 at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 23:55 ---------- Tempomat:kox: najpierw rezamy wiązkę: później ro***erducha i trochę lutowania: i mamy efekt:banan: a na koniec:naughty:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
66,6 na 57,1mm:wink:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Cisza przed burzą Mam nadzieję że to auto doczeka się wreszcie jakiej porządnej sesji Wysłane z mojego GT-N7100
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
JAPAN RACING JR3 18" ALUFELGI NISSAN JDM NEW (3313379138) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
fajne, ale do Twojego body szukałbym czegoś bardziej agresywnego:wink: świetnie wygląda fura:thumbup1:
-
[ALL B5] Audi S4
Pięknie:kox: klima wypadła na stałe?
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
mistrz:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ja bym robił tylko lustro długich, resztę zostawił ori Wysłane z mojego GT-N7100
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dobrze. Brak. Warto. 6x99 Wysłane z mojego GT-N7100
-
Gran Turismo 5
A mam Cię w znajomych PSN? Jak nie to zapraszam - michal_s87, może uda się pojeździć razem:wink: ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dobrze gada, chociaż ja bym ją troszkę poprawił w PS:naughty:
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Po fotach poprzednich aut widzę, że będzie naprawdę dobrze:naughty: Obserwuję
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa a czym malowałeś odbłyśniki?
-
Gran Turismo 5
Moicz reflektujesz na walkę o ułamki sekund raz jeszcze?:naughty: Transmisja z kwalifikacji do Nissan PlayStation
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj po 18 na Niweckiej w Sosnowcu mijałem czarne b6 avant, nie zdążyłem mrugnąć bo szybko wypadł zza winkla i tyle go widziałem. Pozdro dla kierownika Wysłane z mojego GT-N7100
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
światowy poziom, pięknie:slina: Są już jakieś foty z eventu?
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Ok, dzięki za opinię :-) Generalnie to idelnym dla mnie zegarkiem byłaby Certina, modelu nie pamietam, w każdym razie Kubica edition - ale wiadomo, cena. Dlatego szukam czegoś w podobie, może bardziej sportowego. Macie jakieś propozycje warte uwagi? O ta: http://zegarki.info.pl/zegarki/certina/robert_kubica/Kubica_2007/ Wysłane z mojego GT-N7100
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Panowie rozglądam się za zegarkiem sportowym na co dzień w przedziale 500-700pln. Wpadł mi w oko jeden TIMEX, warto zawracać sobie głowę tym producentem? Pytam znawców raczej o mechanizm, niezawodność itd, bo wygląd wybiorę sam:decayed:
-
System operacyjny Android
U mnie nie chciał sie połączyć z naszym forum, nie wiem czy aktualizacja cos zmieniła. Wysłane z mojego GT-N7100
-
Zmieniarka Radiowa YATOUR itp. Czy warto
http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmieniarka-mp3-fabryczne-radio-audi-236029/ zaraz przyjdzie zielony i wywali Ci ten temat do kosza
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
5 lat na to czekam:kox:
-
[ALL B5] czerwone TDI
za***iste koło, dobrze leży:thumbup1:
-
System operacyjny Android
Ale chyba nie prędko http://m.pcworld.pl/news/390598/Android.422.Jelly.Bean.dla.Galaxy.S.III.i.Galaxy.Note.II.opozniony.html Wysłane z mojego GT-N7100
-
System operacyjny Android
Soolek wyślij sobie sms konfiguracyjny. http://www.plus.pl/indywidualna/pomoc/konfigurujtelefon/ Wysłane z mojego GT-N7100