Treść opublikowana przez Michał
-
zabezpieczenie felg przed zalozeniem opon
Jedź do Bomy i przy zleceniu zaznacz, że prosisz o delikatne obchodzenie się z felgami, bo są świeżo po renowacji i jakiekolwiek uszkodzenia pójdą na ich konto:wink: Z moimi polerowanymi sobie poradzili bez szkód. Strona główna - BOMA - Hurtownia Opon, Serwis Samochodowy Katowice
-
[B5 APS] by czorny
dokładnie:thumbup1: Młotrzego i bardziej mocniejszego, niemuwie jurz o tym rze w leprzym koloże nirz srebny.
-
System operacyjny Android
Jeden angol fajnie wyrezał iPada w konsoli RS4, od groma roboty ale efekt kosa:kox: - YouTube
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
czyli nie będzie komunikacji między rns-e, a licznikiem?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
wymienione podświetlenie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Federal 595evo:wink: ale jak chcesz naciągać to kup nankangi:whistling:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
pomarańcz zdecydowanie lepiej wygląda, podoba mi się
-
Polecam sonax
Oczywiście podpierasz swoją opinię wieloletnimi testami i porownaniami w tej dziedzinie? Wysłane z mojego GT-I9070
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
Karole dwa kliknięcia i wiesz:wink:
-
Platforma cyfrowa NC+
Dlatego wcześniej warto zadzwonić do takiego punktu NC+.
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
dwie pierwsze zabieram do ameryki:kox:
-
Jakim płynem myjecie i wycieracie szyby od zewnątrz i wewnątrz swoich Audi?
ja to samo:thumbup1:
-
A4 by Balbolek
bo to jest -20mm i -20*C, razem -40 jak byk:decayed:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
wiem wiem, chodziło mi o foty z miarką pomierzę swoje ori i porównamy
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
pochwal się fotami jak je dostaniesz:naughty:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
zostanie, zostanie:wink:
-
Platforma cyfrowa NC+
Dzwoniłem dzisiaj do placówki nc+ i możesz pojawić się u nich celem rozwiązania umowy, bez pisania rezygnacji itd. Wszystko zrobisz na miejscu od ręki ;-) potrzebny jest tylko dowód i nr umowy Wysłane z mojego GT-I9070
-
Platforma cyfrowa NC+
Oby:-) Dzisiaj miałem jechać do punktu nc+ złożyć wypowiedzenie ale chyba wstrzymam się trochę i poczekam na rozwój sytuacji. Wysłane z mojego GT-I9070
-
[ALL B5] Audi S4
fajne dekory:naughty: popiołkę i ramkę zapalniczki też bym mazał w czarny połysk:wink:
-
Platforma cyfrowa NC+
Fala rezygnacji chyba trochę ich zaskoczy. 70-80% ludzi z którymi rozmawiałem ma zamiar wypowiedzieć umowę przed 19 kwietnia. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Platforma cyfrowa NC+
Oj chyba się nie uda... nowa "umowa" jest tak skonstruowana że albo rezygnujesz, albo z automatu przenosisz się do NC+ i o to właśnie jest to całe halo. ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- autor trochę przesadza, ale warto przeczytać Nieczyste zagrywki NC+
-
System operacyjny Android
Tomek a nie lepiej było wziąć Galaxy SII?
-
System operacyjny Android
Ale robiłeś ten format? How to reset, reboot, wipe and fix the Samsung Galaxy S3 - User Guides | Know Your Mobile
-
System operacyjny Android
to sam sobie zrób wipe'a:wink:
-
Platforma cyfrowa NC+
Dostałem dzisiaj listownie ofertę nc+ i pobieżnie ją przejrzałem:facepalm: Dotychczas w N miałem abonament 59pln+20pln multiroom, oferta NC+ na 18 miesięcy to 79pln podstawowo + opłaty za multiroom... zamiast Npremium na pół roku dali Canal+ na dwa miesiące:polew: Chyba zdrowo ich pojebało, moicz dzięki za linka:decayed: