Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Jedź do Bomy i przy zleceniu zaznacz, że prosisz o delikatne obchodzenie się z felgami, bo są świeżo po renowacji i jakiekolwiek uszkodzenia pójdą na ich konto:wink: Z moimi polerowanymi sobie poradzili bez szkód. Strona główna - BOMA - Hurtownia Opon, Serwis Samochodowy Katowice
  2. dokładnie:thumbup1: Młotrzego i bardziej mocniejszego, niemuwie jurz o tym rze w leprzym koloże nirz srebny.
  3. Jeden angol fajnie wyrezał iPada w konsoli RS4, od groma roboty ale efekt kosa:kox: - YouTube
  4. czyli nie będzie komunikacji między rns-e, a licznikiem?
  5. wymienione podświetlenie
  6. Federal 595evo:wink: ale jak chcesz naciągać to kup nankangi:whistling:
  7. pomarańcz zdecydowanie lepiej wygląda, podoba mi się
  8. Oczywiście podpierasz swoją opinię wieloletnimi testami i porownaniami w tej dziedzinie? Wysłane z mojego GT-I9070
  9. Karole dwa kliknięcia i wiesz:wink:
  10. Dlatego wcześniej warto zadzwonić do takiego punktu NC+.
  11. dwie pierwsze zabieram do ameryki:kox:
  12. bo to jest -20mm i -20*C, razem -40 jak byk:decayed:
  13. wiem wiem, chodziło mi o foty z miarką pomierzę swoje ori i porównamy
  14. pochwal się fotami jak je dostaniesz:naughty:
  15. Dzwoniłem dzisiaj do placówki nc+ i możesz pojawić się u nich celem rozwiązania umowy, bez pisania rezygnacji itd. Wszystko zrobisz na miejscu od ręki ;-) potrzebny jest tylko dowód i nr umowy Wysłane z mojego GT-I9070
  16. Oby:-) Dzisiaj miałem jechać do punktu nc+ złożyć wypowiedzenie ale chyba wstrzymam się trochę i poczekam na rozwój sytuacji. Wysłane z mojego GT-I9070
  17. fajne dekory:naughty: popiołkę i ramkę zapalniczki też bym mazał w czarny połysk:wink:
  18. Fala rezygnacji chyba trochę ich zaskoczy. 70-80% ludzi z którymi rozmawiałem ma zamiar wypowiedzieć umowę przed 19 kwietnia. Wysłane z mojego GT-I9070
  19. Oj chyba się nie uda... nowa "umowa" jest tak skonstruowana że albo rezygnujesz, albo z automatu przenosisz się do NC+ i o to właśnie jest to całe halo. ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- autor trochę przesadza, ale warto przeczytać Nieczyste zagrywki NC+
  20. Tomek a nie lepiej było wziąć Galaxy SII?
  21. Ale robiłeś ten format? How to reset, reboot, wipe and fix the Samsung Galaxy S3 - User Guides | Know Your Mobile
  22. to sam sobie zrób wipe'a:wink:
  23. Dostałem dzisiaj listownie ofertę nc+ i pobieżnie ją przejrzałem:facepalm: Dotychczas w N miałem abonament 59pln+20pln multiroom, oferta NC+ na 18 miesięcy to 79pln podstawowo + opłaty za multiroom... zamiast Npremium na pół roku dali Canal+ na dwa miesiące:polew: Chyba zdrowo ich pojebało, moicz dzięki za linka:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.