Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W czeluściach internetu, co jak co, ale b5 to mam opierdolone:grin: Audi S4 1998 2.7 Biturbo - Meringdal Car Spa - Show and shine - Detailers Club Norway
  2. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Paweł coś wspominałeś że była u lakiernika, ale chyba go poniosło:eusathink:
  3. Moim zdaniem jest optymalny. Chociaż zgodzę się że czasem może to wyglądać śmiesznie - np widziałem kiedyś jak facet rozmawiał przez coś o rozmiarach rzędu 8-10", hardkorowiec:decayed:
  4. Fakt, ale na tym mi nie zależało:wink: S3 też chyba bym się bał obsługiwać jedną ręką. Za to przeglądanie internetu, komunikatory, maile, smsy, youtube, zdjęcia - bajka.
  5. Całe życie myślałem że s3 ma 5" Dzięki Pablo od wczoraj męczę Note'a II i nie zamienilbym go na nic poniżej 5" Wysłane z mojego GT-N7100
  6. A ja bym brał S3, jakos bardziej podoba mi się jego design i sama nakładka na androida. Na jego korzyść przemawia też mnogość romow, dodatkow i akcesoriów, o wiekszym ekranie nie wspomnę. Materialy za to daleko w tyle za htc, zawsze coś kosztem czegoś... Wysłane z mojego GT-N7100
  7. ale że co wyszło? to foty z usa:grin:
  8. Dzisiaj nie dam rady. Spróbuje ustawic mini spota za dwa tyg Wysłane z mojego GT-I9070
  9. Moze ustawimy sie na przyszla niedziele? Narucham lustro i cos pstrykniemy, moze wpadnie ktos jeszcze z zaglebia. Wysłane z mojego GT-I9070
  10. za***ista fota:kox:
  11. Nie sądziłem że kiedykolwiek powiem to w tym wątku, ale do battalionu go! Jest kox Wysłane z mojego GT-I9070
  12. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    jesteś dzik:kox:
  13. Jedne z lżejszych to np ATS DTM, OZ Superleggera... ale nie przesadzaj, 2kg w jedną czy drugą stronę nie ma aż takiego znaczenia:wink: Lepiej kup 18" które Ci się podobają, załóż opony 205-215 i rzuć furę na glebę, wtedy pozostaje tylko lans i moc nie jest potrzebna:decayed:
  14. w c**ja Cię robią, ten wzór był tylko w 17":wink:
  15. Dobry wybór, monoblocki byłyby zbyt łagodne do Esowego body:thumbup1: Kolor zostaje srebrny?
  16. Na myśl przychodzi mi tylko jedno: Czasami nie trawię ludzi na "tamtym" forum:facepalm: Grubsza sprawa, szacun że podjąłeś się sam z tym walczyć
  17. to jest 17":whistling:
  18. Kapitalna jest, gratuluję pierwszego miejsca:kox: Zawias domyślam się nie ori?
  19. Wujek powiedz mi tylko jedno... po jakiego grzyba Ci ta wycieraczka z tyłu?
  20. lakier, koło, gleba - i można pięknie wyglądać? można:kox: ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- Kowi podrzuć mi pierwszą fotkę bez obróbki:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.