Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
bo nie były robione na lustro, tylko odświeżone przed sezonem:wink: ---------- Post dopisany 25-05-2013 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 11:38 ---------- To mówiłeś Tomeczku że lakier masz w dobrym stanie?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
ja bym robił fiolet:wink: dekory też, tylko lakierowane a nie jakieś tam szmaty:naughty:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Oj tam, od razu gniecie... ledwie odchamiona, do prawdziwych zapaleńców mi daleko:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
No możemy zrobić jakiego spota przy którymś czerwcowym weekendzie:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie do mnie tylko do j**anego imageshacka:facepalm: poprawię to wieczorem
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Dobra robota wujek:kox: Hologramów nie narobiłeś?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Co mycie podpieram wosk jakimś QD więc ciężko powiedzieć ile wytrzymuje sam wosk, ale nowa warstwa idzie co ok 2 miesiące. Ktoś może powiedzieć że za często, ale ja jestem zboczony i lubię krople jak na masce wyżej:wink: ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- staram się
-
naciag opony :-)
kręci się jeśli o to pytasz:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zbiorniczek z alledrogo, zamiennik ale wygląda przyzwoicie:wink: na pewno lepiej niż żółty 14-sto letni, resztę powiem jak założę, może uda się jutro:wink: jakby co to ten: Zbiornik wyrównawczy Audi A4 A6 Passat Superb (3055481678) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a czarna buteleczka to płukanka silnika przed wymianą oleju Millersa, sam jestem ciekaw czy nie spłynie razem z uszczelkami:decayed: ---------- Post dopisany 19-05-2013 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 23:19 ---------- Srebrna w końcu po zimie odszczurzona:hi: Mycie wnęk, odsmalanie, glinkowanie, i później to co tygrysy lubią najbardziej:naughty:: -cięcie na grubo -później nieco łagodniej -i takie lekkie mizianie No i tradycyjnie coli, bo na srebrnym wszystko wygląda tak samo i nie ma się co szarpać, a przynajmniej zabezpieczenie dobre:wink: Po robocie:kox:
-
naciag opony :-)
Stąd moje zdziwienie jakim cudem na "poprzednim" setupie tarło... Wysłane z mojego GT-I9070 ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- Niekoniecznie:rolleyes: Wysłane z mojego GT-I9070
-
naciag opony :-)
co za bzdury:facepalm: a co kolega o tym mysli? kolega ma na myśli że na każdej szerokości felgi da się zrobić naciąg, wystarczy odpowiednio dobrać oponę fafnasty masz gdzieś foty auta? Bo sam jestem ciekaw jaka to musi być gleba żeby 7,5J et45 przycierało o błotnik.
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Oczywiście, na szczęście Maju jest sprytniejszy od tych wszystkich pseudo-fachowców i handlarzy i się nie dał
-
[B5 APS] by czorny
tego brakowało:thumbup1: tylko gumy tam faktycznie niewiele i robi się szpara w nadkolu, 1-2cm niżej byłoby idealnie:naughty:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Łojezu...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ale że jak sprzedam?? Następny co pogoni i będzie żałował Wysłane z mojego GT-I9070
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Nie. Teraz pomyśl ile razy Tobie mówiono żebyś się nie odzywał w tematach sprzedaży:facepalm:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
A melodyjkę też jaką wygrywa?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Fura zdrowa fc**j, tylko trochę nie pasi mi to wystające koło z przodu, 10mm głębiej byłoby idealnie:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Rejsizm?:naughty: Znowu we Wrocławiu?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Mistrzowski jest ten avant, Cymek gratuluję upchnięcia tych felg, jest kosa:kox:
-
System operacyjny Android
2.4.13
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
pokusiłbym się o stwierdzenie że jedna z najładniejszych:whistling:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ale Wy musicie mieć drogi w tej Rudej, zazdroszczę
-
System operacyjny Android
którą wersję tapa masz?
-
System operacyjny Android
czyli działa normalnie jak piszesz posta klikasz ikonkę zdjęcia i wrzucasz z galerii, albo bezpośrednio na forum, albo przez hosting tapatalka:wink: