Treść opublikowana przez Michał
-
System operacyjny Android
Andrzej wylansowany jak zawsze:decayed:
-
Polecam sonax
oooo właśnie, zapomniałbym o nim:wink: też jest ok i nawet znośnie pachnie:thumbup1:
-
Polecam sonax
To ja powiem co polecam i dlaczego:wink: Sonax Extreme Brilliant Shine Detailer jako quick detailer do uzupełniania woskowej ochrony lakieru (i nie tylko) miedzy myciami. Dlaczego? Bo jest wydajny, tani, trzyma się na lakierze jak zły i pięknie kropelkuje. Zresztą głośno już o nim w niektórych kręgach, ale może ktoś nie słyszał
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
podzielam:thumbup1:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
chce powiedzieć że w c6 za 15lat:decayed:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
skóra w aucie mnie nie jara, pełnia szczęścia to recaro w półskórze:wink: ale to już nie w tym parchu:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
tylko weź i znajdź...
-
[B5 1Z] A4 TDi
fajnie leży:thumbup1: z obu stron felgi tak samo się naciągnęły?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Nic już nie kupuję Za te wszystkie siuwaxy mogłem mieć recaro w materiale... ale nie ma tego złego:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
po CAN?
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Powiedz że kiedykolwiek się martwiłeś- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
spoko, wujek już to ogarnia:wink: dyskutowaliśmy na PW które będą lepsze, mój cichy faworyt to nr4: 1. 2. 3. 4.- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Tak w klubie zostało Medik kupił eSka mu się marzyła, a kupił RSa... ludziom to się powodzi, ehhh:whistling:- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
to jest główny powód dla którego nie ma efektu:whistling:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wiosenna paczka z scs, to jest choroba...- [B5 1Z] A4 TDi
Tylko jak bedziesz je kleil to uzyj czegos dwuskladnikowego, bo tasma dwustronna ktora jest w zestawie jest niezbyt pewna:rolleyes: Wysłane z mojego GT-I9070- [B5 1Z] A4 TDi
kup jakieś dekle przeznaczone do Twoich felg, zwykłe plastikowe byleby dobrze siedziały, zeszlifuj front i przyklej customowy dekielek robiony na CNC:wink:- [ALL B5] Black With Red - na X5
No z tym tyłem toś doj**ał:kox: Pięknie:thumbup1:- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
fota poszła do ameryki:kox:- [B5 1Z] A4 TDi
będzie kanada:kox:- Platforma cyfrowa NC+
Sorry za zamieszanie, na szybko przeczytałem:doh: Oczywiście moja wypowiedź dotyczy N-ki- Platforma cyfrowa NC+
pierwsze słyszę a używam multiroom'u jakieś dwa miesiące minusy które zauważyłem: -przerywa dźwięk na kilku kanałach (w połowie marca ma wyjść aktualizacja softu naprawiająca ten problem) -dostajesz używany sprzęt -biały dekoder wolno działa -pełna olewka ze strony N- System operacyjny Android
Proponuję zakończyć zbędny OT, bo to skąd każdy z nas pozyskuje soft nie jest tutaj istotne, istotne jest czy i jak działa. A piractwo było, jest i będzie, nie zmienicie tego kilkoma hejterskimi postami. Wysłane z mojego GT-I9070 - [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...