Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. no szprycha jest extra, tylko trochę nieostra:kwasny:
  2. Moim zdaniem będzie straszny balon, 8,5J to zdecydowanie za mało dla 265/30. zerknij jak wygląda 265/30 na feldze 9,5J i pomyśl że Ty masz cal mniej:thumbdown:
  3. wszystko zależy od tego czy radio ma funkcję CD TEXT
  4. Różnica jest choćby w zużyciu baterii:wink:
  5. To normalne bo ori zmieniarka ma 6cd:wink:
  6. O!
  7. obtrąbiona i obmrugana ta Twoja tatra:decayed:
  8. Ja jestem zawiedziony wejściem AUX tej zmieniarki, dźwięk jest cichy i słabej jakości. Co do reszty nie mam zastrzeżeń, działa jak powinna:wink:
  9. tak:thumbup1: pamiętaj jeszcze że GND musisz przykręcić do masy radia
  10. nie ma, a jeśli jest to bardzo mała:wink: ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Najpierw odłączasz od adaptera tą niebieską część (trzykolorowa kostka jest rozbieralna). Następnie niebieską wtyczke zmieniarki montujesz w miejsce tej którą właśnie wyjąłeś, po czym powstałą kostkę podłączasz do radia. Do czerwonej wpinasz czarną z instalacji samochodu - tą która wcześniej była w radiu.
  11. miałem komplet nowych 225/45 R17, zrobiłem na nich 10-12tys km i sprzedałem - tylko dlatego że zmieniłem koła na 18":wink: ale musisz się przygotować na to, że opony segmentu UHP dość szybko się zużywają
  12. dobra opona, cicha i fajnie klei na suchym, przelatałem na takich 1,5 sezonu:thumbup1: ale springi -40 to może być za mało do tego koła:whistling:
  13. tu się akurat zgodzę, swap na AWX w dobrym stanie + soft i w b5 wystarczy do sprawnego przemieszczania się bo chyba nie myślałeś o swapie na 2,5?
  14. całkiem możliwe, wrzuciłem żeby Cię zniechęcić
  15. napisz mi swojego maila na PW:wink:
  16. No nijak nie pasuje mi to koło do b5:kwasny:
  17. Czekam, oj jak ja czekam:decayed:
  18. Ja bym powiedział że dla bogatych ludzi nie mających ciśnienia na bezawaryjne auto:decayed: BTW ciekawe ile KM zostało z tych 180 po 13 latach:whistling:
  19. już mówiłem 250pln, jakość ok, 6x99:wink:
  20. Kowi podmień wykres w pierwszym bo imageshack coś poyebał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.