Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. szacun za skilla w kręceniu kółkiem, fajna sprawa bokiem przy takich prędkościach:kox:
  2. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakoś lipnie się jeździło, lagowało itd... BTW w PS Store jest do pobrania prototyp Corvetty C7 za darmo:naughty: Premiera pakietu Corvette C7 Test Prototype '12 - Wiadomości - gran-turismo.com
  3. czyli mówisz że na wiosnę nowe osłony pod silnik?
  4. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Przechodzilem przez to... nic fajnego:thumbdown: Wysłane z mojego GT-I9070
  5. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    tomek1974 fajnie się śmigało, dzięki za sparring:hi:
  6. Mam poskładane 5.1 z tych Pylonów, dają radę Z tym że sub jest obowiązkowy przy takim zestawie, bo niestety Perl'e cierpią na straszny brak dołu...
  7. Fajne nie? Gladki zderzak to jest to... Wysłane z mojego GT-I9070
  8. dokładka znów zawitała? zostaje na zimę? ramkę grilla i znaczek bym trzasnął w grafit:whistling:
  9. wziąłeś felgi od Gracjana?
  10. wywinięte profi:thumbup1: zabezpiecz jeszcze ten rancik jakimś czymś antykorozyjnym, u mnie to samo, opona przytarła i ruda się pojawiła:kwasny: pytanie techniczne: nie da rady zakręcić tej maszynki bez demontażu hebli?
  11. wujek będziemy intacz:thumbup1:
  12. Więc na przyszły sezon też zaginam:decayed:
  13. Zaczyna się podobnie jak z b5, tam chyba też na pierwszy ogień poszedł węgiel:kox: Kierownicę jeszcze męską byś sobie sprawił
  14. Na bogato z tym nowym kółkiem, dużo bardziej agresywnie niż na motorsportach:thumbup1: Powiedz mi tylko co zrobiłeś z plastikowym nadkolem:naughty:
  15. Szczotka Vikana wg mnie przereklamowana:whistling: spodziewałem się jakiegoś bardziej elastycznego włosia, a tymczasem za 25pln otrzymujemy zwykłą szczotkę którą można kupić w supermarkecie:kwasny:
  16. Jozek łap VT które chciałeś, wcześniej nie miałem czasu:wink:
  17. u Mariusza w showcarshine.pl:hi: ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- Autoglym CGP na padzie z mikrofibry. A sama aplikacja antifoga płatkami kosmetycznymi (i tutaj nie polecam tych z biedronki:decayed:), a później po 20-30min przetarłem lekko mikrofibrą z krótkim włosiem, żeby pozbyć się smug:wink: ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Na bogato się tam bawicie na północy:naughty::kox:
  18. Naoglądałem się testów Antifoga od 4nano i z racji nadchodzącej zimy postanowiłem sobie takiego sprawić Dzisiaj sam go przetestowałem i jest całkiem spoko. Warunki mojego małego testu: -auto wychłodzone po nocy -mżawka i ogólne wilgotno fc**j -temp ok 5-6*C Wyłączyłem nawiew i zapakowałem 2 pasażerów, kawałek szyby gdzie nie był nałożony Antifog w zasadzie od razu zaparował, reszta 100% przejrzystości:kox: Cały czas bez nawiewu, dopiero po kilku minutach reszta szyb zaczęła zachodzić mgłą, ale naprawdę delikatnie - na tyle że wystarczyło włączyć nawiew dosłownie na chwilę i znów mamy przejrzyste szyby:kox: Generalnie gdyby nie średnia aplikacja (zostawia lekkie smugi, chyba że robiłem coś źle:co:), to specyfik warty swojej ceny, zwłaszcza że bardzo wydajny. Zobaczymy jeszcze jak z trwałością tej powłoki, chociaż chyba nieco ją osłabiłem polerując mikrofibrą żeby pozbyć się smug:kwasny: Ode mnie ma 9/10:wink: A to filmy z KosmetykaAut, myślę że autor się nie obrazi że je tu wrzucę
  19. dzięki:thumbup1: będę monitorował, może znajdzie jakieś 205/40
  20. Dev a do tego do ameryki wyemigrowałeś?:naughty: ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- edytował skubany, mogłem cytować...
  21. Dobra kasa za te gumki:thumbup1: Jeśli to nie tajemnica to podrzuć info gdzie takie okazje:naughty:
  22. Dzis wieczorem mam zamiar, tylko najpierw musze porzadnie przygotowac szyby... Wysłane z mojego GT-I9070
  23. przetestowałem wczoraj na lustrze w łazience, działa świetnie ten antifog:kox: jeśli podobnie będzie w aucie to z czystym sumieniem mogę polecić, w najbliższym czasie zrobię jakiś test:whistling:
  24. jak zobaczysz buteleczkę 100ml to chyba ją pogryziesz:decayed:
  25. to nie mój film:tongue4: chłopaki z KosmetykaAut robili ten test:wink: ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.