Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL B5] Audi S4
ciekaw jestem czy ten prickbort faktycznie urywa cycka:whistling:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
otoczenie (czyt. "garaż") mało atrakcyjne, więc nie ma co pokazywać
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja też powaczyłem trochę z lakierem, chyba ostatni dzwonek przed zimą żeby wosk się jeszcze wygrzał w słońcu. I tak: -mycie -Nielsen Tar&Glue Remover -glinkowanie Bilt Hamber Soft -cleaner Ultimate Polish Megs'a na finishowym waflu -IPA, duuuużo IPA -świeża warstwa Coli s476 Teraz pozostaje tylko uzupełniać powłokę wosku i może jakoś przetrwa zimę (foty oczywiście według starej dobrej szkoły KA:decayed:)
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dobrze powiedziane - Michał dąży do perfekcji... też chcialbym mieć tylko taki problem z lakierem do perfekcji? niekoniecznie:wink: ma mi się podobać, perfekcja jest nieosiągalna:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
zymoli Gracjan:drunk:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
może robiłem coś niezgodnie ze sztuką, nie wiem:dontknow: odtłuściłem, później zaprawka, dzień schła, papier 2500 na mokro, futro + UC... może futro było zbyt agresywne:eusathink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Chyba trza będzie... ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- eeeee nie gadaj, na fotach wygląda ładnie:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie zejdzie:kwasny: próbowałem, polerka wymyła całą zaprawkę z rysy
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wszystko kwestia fotek:whistling: Jest kilka rzeczy na lakierze które naprawdę mnie drażnią, ale co zrobić, jeżdżąc autem na co dzień nie da się utrzymać lakieru w idealnym stanie. Już nie mówię tu o uszkodzeniach z mojej winy bo tych prawie nie ma, ale o wszechobecnych idiotach którzy np parkują na styk i walą drzwiami po moim aucie... Ostatnio auto na parkingu, cały czas pod nosem, a jednak jakiemuś debilowi udało się zrobić coś takiego. Prawdopodobnie zahaczone zegarkiem:wallbash: mimo prób nie udało się tego pozbyć...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Przez weekend odświeżyłem nieco lakier na srebrnej:wink: -mycie -Nielsen Tar&Glue Remover -glinkowanie Bilt Hamber Soft -cleaner Ultimate Polish Megs'a na finishowym waflu -IPA -świeża warstwa Coli s476 Teraz pozostaje tylko uzupełniać powłokę wosku i może jakoś przetrwa zimę (foty oczywiście według starej dobrej szkoły KA:decayed:)
-
[B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ale dojechane te fotele:kwasny: chociaż i tak dałeś im drugie życie:thumbup1:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
po co osłona po zglebowaniu auta i zgubieniu osłony nawet nie podejmuję się zakładania kolejnej wiecej śrub i nie do zerwania:banan:nawet jak zawiśniesz:wink: poratowałem starą osłonę blachami, nitami, kątownikami i jest spoko:wink: do tego oczywiście milion trytytytek:kox: ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- do tej pory nie ustrzeliłem nic wartego uwagi:doh:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
aaa idź z tym schodzeniem... osłona pod silnikiem ostatnio poszła się yebać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
niestety tylko 8J, a opony 215/40 ale może na przyszły sezon wpadną 205/40:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
pieniądze to nie wszystko:wink:
-
[B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
Na pytania z PW odpowiem tutaj, będzie dla potomnych:wink: A więc lakier targany po kolei: -futro+Ultimate Compound -cutting pad+UC -finishing pad+Ultimate Polish -na deser Collinite no.476 Fotki nie oddają efektu bo ciemno było, ale już niedługo... ---------- Post dopisany 07-10-2012 at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 13:28 ---------- jak już mówiłem, w słońcu ten lakier wygląda naprawdę dobrze, mimo że czerwona brudna:kox: pracy było sporo, ale efekt wynagradza... niby zwykły czerwony akryl:slina:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
znaczy będziesz wiedział że rąbią Ci furę?
-
do usunieca
Wszystko fajnie ale B5 Michała jest tylko jedno...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Z tym że mechanicznie używam go na starym cuttingowym padzie gąbkowym, nie na typowym filcu do szyb:wink:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Oj z tym 'ściernym' to bym nie przesadzał Szkło to na tyle twardy materiał że nie ruszy się go byle CGP. Używam zarówno wewnątrz ręcznie, jak i mechanicznie na zewnątrz i jak dla mnie daje radę, usuwa różnego rodzaju naloty, ślady po twardej wodzie itd wszystko to z czym zwykły płyn do szyb sobie nie radzi, a do tego zostawia szyby ultra gładkie. Może nie jest to środek do częstego użytku, ale świetnie nadaje się np do przygotowania powierzchni pod niewidzialną wycieraczkę.
-
[B5 APS] by czorny
8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40 jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink: sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:
-
[B5 APS] by czorny
do 59cm możesz śmiało zejść
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
to pokazuj:naughty:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki Panowie, fajnie że się podoba:drunk: Bulczas czyli co, powrót do b5?