Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Szafa okleiłeś całe lampy czy tylko pasek wstecznego?
  2. nie widziałeś jak miała chlapacze, wtedy była kosa:kox: Kowi fajne foty robi ten Twój kompakt:thumbup1:
  3. urywa cycka ten Twój avant:kox: a foty to liga światowa, poszły do ameryki - pięknie:wink:
  4. grubo, za***iste profi zdjęcia:kox:
  5. nie ma źle, ale flaty chyba fajniej leżały:wink: kiera bajka, jakby znajoma:naughty:
  6. dobry zawodnik, dawno nikt mnie na forum tak nie rozbawił nie masz nawet pojęcia co jest S4, a co nie...
  7. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    no właśnie coś się opierdalają z dodawaniem tych aut, miesiąc temu jak włączyłem GT5 to dostałem elektryczną micrę, a ostatnio sylvię i skynile'a:kwasny: pewnie trzeba będzie poczekać na resztę...
  8. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    wczoraj widziałem, że nie tylko mi się nudziło bez forum:decayed: pytanie za 100pkt, kto wie czemu zdjęcia robione w GT5 na TV są ostre, a po zrzuceniu na komputer już niekoniecznie?
  9. krok po kroku: -N-kę podłącz do HDMI 1 w amplitunerze -na pilocie ampli wybierz HDMI 1 -z wyjścia HDMI amplitunera (to z zakreskowanym polem) podłącz TV -w TV wybierz złącze do którego właśnie podłączyłeś kabel być może będzie konieczne ustawienie w opcjach TV "dźwięk zewnętrzny", lub coś w tym stylu
  10. musi działać jak opisałem, nie ma innej opcji... sam mam Yamahe:wink:
  11. HDMI out z amplitunera do HDMI in w TV, dekoder z N-ki do któregokolwiek HDMI in w amplitunerze (zamiast bezpośrednio do TV). Optyk nie potrzebny.
  12. dzięki za cynk:thumbup1: muszę się za to wziąć bo też porysowałem przy wyciąganiu licznika:doh:
  13. czym malowałeś osłonę kolumny kier? podkład do plastików + czarny mat czy coś innego? dobrze wyszło:thumbup1:
  14. Ray-Bany:kox::kox:
  15. ale się skubany wylansował Nimbus Grau Perl Effekt thread
  16. i tak jest pięknie:decayed: chciałbym się tam jeszcze kiedyś wybrać... btw ramka grilla w czarną folię, żeby nie było odprysków, a znaczek bym zostawił jasny:wink:
  17. ulep jak ulep... ale tam jest pięknie:kox: wygląda jakby w dolinie było Rożnowskie:eusathink:
  18. całe mocno przytyrane b5 (nie swoje;)) zrobiłem UC+futro i nie było tragedii:naughty: Ragga pasty nie dajesz dużo, powiedzmy 4-5 kropel wielkości grochu i ewentualnie jakimś atomizerem psiknij ze dwa razy na futro czystą wodą. ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- BTW na jakich prędkościach pracujesz?
  19. tego brakowało przez całe 70str tematu:decayed: jest fcipkę wujek, winszuję efektu:kox:
  20. nie kombinuj z jakimiś *h*jowymi chińskimi lampami:wink: 1,5k pln wydane z głową wygląda tak:
  21. 100g glinki, podziel na pół i powinno wystarczyć, wszystko zależy jak bardzo usyfione jest auto, 50g które zostanie przyda się w przyszłości Futro chyba ok, sam używam zwykłego marketowego i też daje radę. Pady: FLEXIPADS / MENZERNA PAD POLERSKI POMARAŃCZOWY POLISHING 135MM - ShowCarShine - Detailing Shop FLEXIPADS / MENZERNA PAD POLERSKI ŻÓŁTY FINISHING 135MM - ShowCarShine - Detailing Shop ewentualnie zamiast tego drugiego - wafel, mi się fajnie nim pracuje (od razu uprzedzę pytanie, 150mm też bangla z BP 135mm, tylko nieco trudniej go założyć): ABW PAD POLERSKI 150MM CZARNY PROFILOWANY FINISHING - ShowCarShine - Detailing Shop no i mniejsze: FLEXIPADS FUTRO POLERSKIE 50 MM - ShowCarShine - Detailing Shop - warto mieć żeby nie pocić się padami w trudno dostępnych miejscach FLEXIPADS / MENZERNA PAD POLERSKI POMARAŃCZOWY POLISHING 80MM - ShowCarShine - Detailing Shop ABW PAD POLERSKI MINI 80MM CZARNY PROFILOWANY FINISHING - ShowCarShine - Detailing Shop (małe pady przydadzą Ci się później choćby do lamp czy innych nietypowych rzeczy) Rozumiem że oprócz UC masz jeszcze jakiegoś cleanera czy innego finishinga jak sugeruje Vario? IPA też się przyda
  22. Do audi? Wełniak:wink: Później średni i finiszowy pad flexi (135mm są w sumie najwygodniejsze) + 80mm do trudno dostępnych miejsc Potwierdzam tylko to co mówił Vario, bo przekonałem się na własnej skórze - cuttingowym padem i UC na lakierze audi zdrowo się naj*biesz, a wszystkiego i tak nie usuniesz, zdecydowanie łatwiej zrobić 3-4 przejazdy wełniakiem i wykończyć to padami:wink:
  23. nie dygaj, spodoba Ci się i później będziesz chciał już tylko lepiej, więcej itd:decayed: pierwszy tysiąc pln na kosmetyki zawsze jest najtrudniejszy:wink:
  24. wypowiedź na poziomie identycznym co mody auta... reakcja na krytykę w Twoim wydaniu to też klasa sama w sobie - coraz częściej tacy ludzie robią ze starej poczciwej b5 to, co kiedyś zrobili z bmw e36 i nie mówię teraz o modyfikacjach samochodu:facepalm:
  25. dalej w tamtym wątku jest opisane jak podłączyć CAN z zegarów, w zasadzie jest tam wszystko co można zrobić z tym radiem w b5:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.