Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. nie lepiej RS4? ....a nie, czekaj:eusathink: w tej kiblowatej budzie nie było RS4:doh:
  2. SHOWCARSHINE FLUFFY DRYER 90X60CM - STRUKTURA PLUSZU, NAJPOPULARNIEJSZY - ShowCarShine - Detailing Shop spokojnie wystarcza na całe auto, tak jak mówi Gracjan:wink: ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- tylko przed pierwszym użyciem pozbądź się metki:whistling:
  3. mój ziom:yeah:
  4. no i kanada, szlaki przetarte teraz będzie wysyp AIRa na forum:kox: obowiązkowym modem przy takim zawiasie byłoby glebienie auta po zamknięciu z centralnego:naughty: w sumie chyba nie trudne do ogarnięcia - przekaźnik do elektrozaworu i tyle:naughty:
  5. to złam szczotę na kolanie, kup w casto dwa wiadra, do tego dobrą rękawicę do mycia i fluffera do osuszania:wink: wcześniej Coli 476 do zabezpieczenia i nie ma chooja żebyś przytyrał lakier:naughty:
  6. miałem na myśli chrom, poler etc:wink:
  7. będziesz robił po jednym czy po dwa elementy i będzie ok:wink:
  8. bez ceraty na konsoli byłoby zdecydowanie lepiej - teraz trochę tego za dużo:wink: a ogólnie to bajka, chociaż felg też się czepię bo przy czarnym kolorze i glebie aż się prosi o jakieś cygańskie świecące koło:decayed: btw borka ma mistrza:kox:
  9. Zadowolony jestem, daje radę ten sprzęt:thumbup1: Nie mam co prawda porównania z innymi, ale Lare ma wszystko czego potrzeba tj. płynny start, stabilizację obrotów - jeszcze nie udało mi się jej przydławić, mimo że pracowałem z naprawdę sporymi padami (chyba 185mm), no i jej największy plus - jest lekka:kox: Mocno po doopie dostała przy polerce felg, później zrobiłem jeszcze ze 2,5 auta i kilka pierdół i wciąż pracuje jak nowa. Może trochę za bardzo się grzeje przy dłuższej pracy, ale ogólnie nie ma źle. Z czystym sumieniem mogę polecić. Opłacało się ją wziąć jak wchodzili na rynek, wtedy stały po niecałe 400pln:wink: ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- :facepalm::facepalm:
  10. Podjadę kiedyś przy okazji to pogadamy:thumbup1:
  11. to może się i to ogarnie:wink: dzięki za info ---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- Ultimate Compound - używam do wszystkiego, zęby też świetnie myje:decayed: A serio to jakiś niezbyt agresywny środek ścierny powinien dać radę, później finish miękkim padem i cleanerem
  12. to co trza wujek?
  13. english at high level:thumbup1:
  14. No mi zostały do podłączenia tylko krańcówki drzwi pasażera i tylnych, ale to zrobię przy okazji rozbierania całego wnętrza:wink: Poziom płynu sprysków olałem, nie jestem pewien ale chyba trzeba do tego zmienić zbiorniczek - a to już bez sensu:kwasny: ---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- aaaa no i zapomniałbym:doh: Max wielkie dzięki za pomoc, flachę podrzucę przy najbliższej okazji:notworthy::notworthy::notworthy:
  15. sam:dancing: nic tak nie cieszy jak własnoręcznie wykonany mod:wink:
  16. Efekty dzisiejszego rezania: -zamontowany nowy licznik -dograne IMMO -wykasowanie inspekcji -ustawiony przebieg -dołożona wiązka z licznika do radia -uruchomienie komunikacji między licznikiem a radiem po CAN:kox: foty tradycyjnie kalkulatorem
  17. Korekta licznika w dobrym tego słowa znaczeniu:decayed: Before: After:
  18. co tu tak cicho? czemu nie ma fotek na "nowej" feldze?
  19. zmyliło mnie to zdanie:wink:
  20. naprawdę za***iście się prezentuje:kox: lampy liftowe na tył i wszystko:wink:
  21. czyli jednak prosiaki w kolor?
  22. w sumie nie jestem zwolennikiem malowania dokładek w b5, no ale jeśli już to wszystko albo nic - bo ten czarny plastik na progach nijak się ma do reszty:wink: do tego kup sobie kawałek czarnej folii i oklej te poprzeczki między kratkami w przednim zderzaku, będzie wyglądał młodziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.