Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. to i tak lepiej niż KW:wink: u mnie przód dałoby radę ogarnąć bez demontażu, tylko trzeba by wyrezać dziurkę od góry w kielichu tył za to jest zupełnie bezsensowny... żeby przestawić twardość trzeba wcisnąć tłok do oporu - chora sprawa:facepalm:
  2. no i bilstein świetnie to rozwiązał, bo KW to dej Pan spokój... cały zawias trza rozkręcić żeby zmienić twardość
  3. recarosy bajka:kox: progi też w miarę ok, oprócz tego łączenia przy przednim błotniku - trochę drutem zajeżdża:tongue4: no i hak rzecz jasna - klasyka gatunku:banan: ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- a jak poszukiwania koła?
  4. no nie zazdroszczę idzie to jako? robisz tak jak rozmawialiśmy? bo tak się później zastanawiałem, każda felga ma inny stop i to co u mnie działało niekoniecznie musi robić robotę u Ciebie:eusathink:
  5. niezła dziupla:kox:
  6. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    2-5 pobity:whistling: a na nurburgringu skylinem brakło mi jakieś 0.030:kwasny: nieźle tam pojechałeś, ale da się szybciej:decayed:
  7. Michał odpowiedział(a) na mlodyabc temat w Śląskie
    Pierwszy raz byłem w tym serwisie ale śmiało mogę polecić Promocja - Dąbrowa Górnicza - Kokar 140zł za przegląd + ozonowanie, do tego wizyta po tygodniu celem sprawdzenia gratis profi podejście, widać że chłopaki starają się o klienta
  8. tak z czystej ciekawości, bo nigdy się w temat nie zagłębiałem:whistling: od góry to widzę że okucie na tłoczysku, uszczelnione i ok - będzie trzymało ciśnienie a dół? jak to cudo jest skonstruowane że nie puści powietrza na gwincie?
  9. tak paczę na te progi i jakoś nie jestem przekonany:eusathink: trochę widać te alu wstawki na progach, poza tym pewnie cały czas będą upierdolone jak stół u Durczoka:kwasny:
  10. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kombinowałem kiedyś żeby żarówki halo się tylko delikatnie żarzyły, mam nawet moduł do regulacji natężenia, więc może coś z tego wymodzę ale podejrzewam że szybko się będą palić...
  11. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak wsadziłeś diody w halo? wierciłeś dodatkowe dziury czy jak?
  12. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    rzym poprawiony:dance: zobaczę jeszcze co się da zrobić na nordshleife:naughty:
  13. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Czy aby na pewno jesteś gotów się wk***iać i mnie gonić jak zobaczysz czasy:naughty: już na Moicza się wkoorwiam, więc jeden w tą czy w tamtą:decayed:
  14. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    bez obaw, powalczę przy weekendzie:wink: Pablo a Ty kiedy zaczynasz?
  15. dobra gleba, dobre foto:kox: ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- gwint skręcony do sesji?
  16. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    eeee gdzie tam jeszcze do podium:decayed: najwyżej jestem na 4-1, 1511 miejsce:facepalm:
  17. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    nieaktualne dane masz:grin: 3 odcinki moje, 1 remis i 1 Twój:dancing:
  18. tego brakowało w tym wątku:decayed: bogactwo:slina:
  19. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    ...jesteś dzik:grin:
  20. zdecydowanie lepiej:thumbup1: podrzucę fotę do ameryki:naughty:
  21. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    popróbowałem i pobiłem, szybciej się już nie da:dancing: mowa o 3-4 i 3-5:wink:
  22. korwa faktycznie, dopiero przyczaiłem że blachy nie ma:doh:
  23. trochę niskie te progi się wydają a co Ty wujek rezasz z tym przednim zderzakiem? nie miałeś gotowca od Medika?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.