Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. na lepsze foto trzeba będzie poczekać, bo nie mam aparatu - pilot od magnetowidu robi lepsze fotki niż mój kompakt:kwasny: a dekielki mają być w przyszłym tyg:wink: ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- ale Ty nie masz kanionu Colorado na drodze dojazdowej do domu:facepalm:
  2. pośmigałem dzisiaj trochę i większych problemów nie było:wink: ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- nie, ale zawsze chciałem:decayed:
  3. spy photo, nie ma jeszcze dekli i bry, ale to na dniach - wcześniej będzie odszczurzanie po zimie coś czuje że przesadziłem z glebą
  4. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    impossible:wink:
  5. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no chyba że tak:kox: tył ustawiony na bogato, gdyby tylko dało się tak jeździć...
  6. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    przypomnij mi jak bardzo dawno temu mówiłem Ci żebyś się pozbył tych resztek kleju z tylnej klapy?
  7. i mówisz że tym razem jest inaczej?
  8. moim zdaniem to zwykła próba wyłudzenia, coś jak niedawny pobieraczek...
  9. a od kogo dostałeś wezwanie do zapłaty? w jakiej formie i na jakiej podstawie?
  10. trzeba wykręcić lampę i odpiąć 4 (jeśli mnie pamięć nie myli) klipsy mocujące szkło reflektora, filozofii nie ma
  11. zazdrość przeze mnie przemawia to musiałem się czegoś przyjebać
  12. widać że licznik milion razy wyjmowany bo plastik na kolumnie zdrowo przeorałeś
  13. fajna nastka na foto to paczy:grin:
  14. no trza przyznać że subtelnie zacząłeś
  15. Paweł próbowałeś to później wyprowadzić? Na takich elementach można się sporo nauczyć, a ryzyka nie ma:wink:
  16. podrzucę do ameryki jeśli można:wink:
  17. to samo czytałem o NXT, a jakoś specjalnie nie narzekałem na przyciąganie kurzu:eusathink:
  18. fajny ten coli:thumbup1: jedno co mnie w nim drażni to ciężka aplikacja... tzn nie sama aplikacja, a późniejsze polerowanie - strasznie sk***iel ciężki do starcia zwłaszcza w miejscach gdzie troszkę grubiej się nałożył (nieświadomie)
  19. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jakże bliska memu sercu jest Twa ideologia:thumbup1:
  20. mono skończone:dancing: jeszcze tylko dekielki i na auto a żeby się nie nudzić to zamontowałem dzisiaj manetkę FIS, no i pogrzebałem trochę w instalacji - sterowanie FISem działa, żółtych komunikatów brak:wink: zostało jeszcze przeciągnąć przewód do ECU, podłączyć krańcówki i dograć kodowanie IMMO, ale to już nie dzisiaj bo mnie nie bawi robota w deszczu:kwasny:
  21. wąski? jakby zostały u mnie to miałem ładować 225 albo 215:decayed: fajnie się prezentuje, ale mam pomysł na następny mod: APARAT
  22. Makki dzięki za rady:hi: W tym konkretnym przypadku akurat nie używałem IPA, za to mocno stężonego APC no i było tak jak mówisz, po ostatnim przejeździe cuttingowym padem wydawało się ok, do momentu przetarcia APC. Drobna poprawka i można było działać z mniej agresywnymi zestawami. Pobawiłem się nawet w mały Wet Sanding i efekty też całkiem ok, fajnie wyprowadziło głębsze rysy, ale fotek już nie robiłem. Powiedz mi tylko jak z temperaturą lakieru, bo starałem się monitorować na bieżąco i załóżmy po 2-3 przejazdach cuttingiem lakier był lekko ciepły - dawałem mu chwilę żeby ostygnąć, dobra taktyka czy raczej pracować na ciepłym uważając żeby nie przegrzać? Pady oczywiście po tych zabiegach nabrały pięknego czerwonego rumieńca ---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:57 ---------- stripper:kox:
  23. z tych trzech rzeczy mam tylko światło:decayed: korekta padami flexi: biały + UC, później pomarańczowy i na koniec żółty + Ultimate Polish z Megsa, jak na początki zabawy zestaw wystarcza, ale wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia:wink:
  24. a ja dalej testuję tym razem również lakier audi, ale akryl LaserRot niestety nie mam na tyle dużego skilla żeby zrobić jakieś sensowne fotki (a może to mój aparat:eusathink:) niemniej jednak jestem zadowolony z efektu, no może poza tym że to przedni zderzak z ogromną ilością odprysków...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.