Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Oj dołóż bo masz z czego:wink:
  2. co dziewczyna robi na tych skrzypcach:kox:
  3. Megs UC i Megs Ultimate Polish, tak jak mówiłem wcześniej:wink:
  4. Na samym dokładnie to Ultimate Compound i Ultimate Polish na różnych kombinacjach padów:wink: ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- nierówna walka z lakierem trwa dalej:naughty:
  5. ani sprzętu, ani talentu do fotografowania... nie robię tego lakieru na 100% bo po prostu się nie da, niektóre uszkodzenia są na tyle poważne że zostaje tylko lakiernik:kwasny: fotki oczywiście po przetarciu IPĄ
  6. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    to wojna:decayed:
  7. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Moicz objechałem Cię w trzeciej próbie na dwóch ostatnich odcinkach:banan:
  8. a kiedy będą foty auta z tym kółkiem?
  9. biały:wink: fajne te gumki, jeździłeś już na nich?
  10. wiem że lepszy byłby chociaż zestaw menzerny, ale jak się nie ma co się lubi itd:wink: zresztą efekty mnie zadowalają, właściciela auta również a to najważniejsze d*pa ze mnie nie fotograf, ale jutro postaram się zrobić jakieś fotki 50/50 dla porównania:whistling:
  11. spoko, ori są matowe a ja chciałem bling&shine:wink:
  12. tzn wiesz, coś tam gryzł ale żeby pozbyć się głębszych rys musiałem wytoczyć ciężkie działa:decayed: lakier był mocno zapuszczony więc nie przebierałem w środkach, auto robię na raty po dwa elementy, może następnym razem będzie trochę czasu na jakieś fifty-fifty
  13. dzięki, dobra patelnia nie jest zła... :decayed:
  14. bawię się powoli przy lakierze na którym widać jakąkolwiek pracę, w przeciwieństwie do mojego srebrnego:wink: nie można tego samego powiedzieć o fotkach, bo pstryknięte telefonem... niemniej coś tam widać lakier w kiepskim stanie, twardy laser rot na 13-letnim audi, cuttingowe pady nie chciały się tego łapać, musiałem użyć wełniaka - później było już z górki:decayed: zestaw tradycyjny czyli Ultimate Compound i Ultimate Polish, niska półka ale daje radę spektakularnych 50/50 nie ma, za to tylne drzwi zrobione, przednie jeszcze nie a tutaj już i przednie zrobione:naughty:
  15. już przerobiłem ten cycek do wyciągania, nie powinno być problemów:wink: a jak nie to mam obczajone - klucz 21 pięknie pasuje na te nakładki, w razie W na trasie sobie poradzę, a że będą do wyrzucenia to trudno, majątku nie kosztują zawsze to lepiej niż zardzewiałe śrubki:cool:
  16. mówiłem, odpust pełną gębą:decayed::decayed: będzie chwila to może prysne je w czarny połysk:wink:
  17. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    to ty chyba z nim śpisz bo twoje czasy to :shock3::shock3::shock3::shock3: no co Ty, na padzie śmiało można zrobić lepsze czasy:decayed: ja po stracie save'a przestałem grać w gt, a teraz powoli wracam bo wciągnęło mnie to academy:wink: ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- będę miał chwilę to i w tokyo Cię objadę a tak serio to gdzie te czasy, kiedy grało się namiętnie z dnia na dzień - wtedy skill był większy, ale i tak daleko do madafakerów z internetu:whistling:
  18. z pierdół to skończyłem felgi - dekielki i cygańskie nakładki na śruby on board:banan:
  19. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    pad
  20. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    toż to wieczność jak czas pozwoli to może dzisiaj coś pojeżdżę na nowych odcinkach
  21. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    zerknę, zerknę w tokio poszedłem trochę bokiem ostatni łuk, da się to jeszcze poprawić na nurburgringu wciąż jestem pierwszy?
  22. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    nie zaglądałem jeszcze, mocno wyżyłowałeś czasy?
  23. zabierz się kiedy za lakier, a zobaczysz ile szarak zyska na wyglądzie:wink:
  24. a co to za kieliszki w bagażniku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.